Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

QUOTE(Lena.lt @ 2008 07 19, 12:38)
Man tos taures tik kraujagisles i virsu pradejo kelt, gerai, kad laiku pastebejau, mecia. Dabar tik kremukai ir intensivus masazas rankom.  rolleyes.gif

pas mane ir taip jos ant virsaus, tai vadinasi man negalima schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(davile @ 2008 07 18, 09:14)
ir as mastau pradet kazka daryt su kavos tirsciais  g.gif

o gal girdejot kokiu nors atsiliepimu apie pleistra nuo celiulito? g.gif
http://www.topshop.l...04-1129-pc.html

nelabai tikiu tokiais bairiais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Linute:) @ 2008 07 17, 10:25)
Vakar nusipirkau tas Collistar kapsulytes (soko terapija) paziuresim ar ivarys mano celiulitui soka lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Dar pistine masazine buvo dovanu thumbup.gif
Siaip oda labai svelni jau po pirmo karto pasidare ax.gif  Labai noreciau dar ta naktini seruma isigyti ax.gif
O drauge laukiasi tai labai gyre Collistar kremuka nuo striju, kaip supratau jis tinka ir metancioms svori, nes gerina odos elastinguma thumbup.gif
Be to dabar tu kremuku kainos zymiai mazesnes thumbup.gif


O as vakar uzsisakiau Collistar naktini seruma tongue.gif Paziuresim kokius rezultatus duos naktinis serumas mastau.gif
O kapsules jau anksciau isbandziau kartu su masazais, poveikis tikrai buvo matomas thumbup.gif Oda tikrai lygesne ir svelnesne tapo drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(vilanguage @ 2008 07 08, 15:03)
Man išvis COLLISTAR kosmetika nepatinka.
Kaina neatitinka kokybei. schmoll.gif


Kodel neatitinka? g.gif Visi geresni kremai kainuoja panasiai rolleyes.gif O kuriu kremu tavo manymu kaina atitinka kokybe?
Atsakyti
as pries keleta metu naudojau Collistar kauke probleminems vietoms, ji tokia tamsi, tarsi molis, buvo pridetos ir kelnes, kurios sudaro tarsi siltnamio efekta, kad riebaliukai greiciau degtu, taciau net ir isnaudojus visa pakuote, ryskesnio rezultato deja nepajauciau, nors del maisto neturiu problemu, kiekviena ryta manksta darydavau, tik kad masazo proceduru tuo metu neturejau. tad antra karta nepirkciau 4u.gif
Atsakyti
sveikutes ,esu nauja cia pas jus : ax.gif bet labai noriu pasakyti ,kad labai dideli efekta pajutau po vakuminio masazo thumbup.gif jau po pirmo karto ,oda nerealiai sustangrejo bigsmile.gif
Atsakyti
Manau reikia atkreipti demesi i tai ka valgome. O paskui jau losjonai ir masazai.
Vien vakuuminiu masazu nepasieksi geru rezultatu.
Atsakyti
Buvau pristatyme Collistar ir su didele nuolaida nusipirkau komplekta kunui ir veido prieziurai. Man nepatiko ar tiesiog netiko. Kaina neatitinka kokybei. Noreciau uz tokia kaina jausti rezultatus (todel manau kad neatitinka). Bet pati struktura kremo labai gera,greitai isigeria schmoll.gif

Avon atitinka savo kainoms;
La prairie atitinka savo kainoms;
Lancome dalinai atitinka;
Algodermia atitinka, isskirus duso geli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilanguage: 24 liepos 2008 - 16:44
merginos, o jus namuose masazuojates kojas, bent jau slaunis? kazkur skaiciau, kad masazas turi buti atliekamas limfos tekejimo kryptimi, tai is apacios i virsu, ar kaip, gal zinote? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aggnesse: 29 liepos 2008 - 21:13
Masažuojuosi namie. Dažnai. Limfos tekėjimo kryptimi.
Atsakyti
QUOTE(tinocka @ 2008 07 21, 09:18)
O as vakar uzsisakiau Collistar naktini seruma  tongue.gif Paziuresim kokius rezultatus duos naktinis serumas  mastau.gif
O kapsules jau anksciau isbandziau kartu su masazais, poveikis tikrai buvo matomas  thumbup.gif Oda tikrai lygesne ir svelnesne tapo  drinks_cheers.gif
Papildyta:
Kodel neatitinka?  g.gif Visi geresni kremai kainuoja panasiai  rolleyes.gif O kuriu kremu tavo manymu kaina atitinka  kokybe?

tai va, negavau as to serumo verysad.gif Tipo negavo is tiekejo g.gif Dabar uzsisakiau sita rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
O ar tikrai maitinančiom galima naudoti šį kremą bigsmile.gif Norėčiau išbandyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutele @ 2008 08 05, 11:43)
O ar tikrai maitinančiom galima naudoti šį kremą bigsmile.gif Norėčiau išbandyti 4u.gif

manau galima... g.gif Juk ne krutinei sitas skirtas. O kremo kur krutine standina, tai geriau kol maitini manau nenaudoti schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Reikia atgaivinti sia temele mirksiukas.gif Kaip sekasi kovoti su celiulitu? As jau praradau vilti ji isnaikinti verysad.gif Manau visa gyvenima teks juo "dziaugtis" blush2.gif
Atsakyti