Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

QUOTE(claraave @ 2008 07 15, 22:48)
Tai ir Collistare manau tas pats  g.gif


na, Collistare visai kitokio pobudzio kompanija. Kainos irgi kitokios lotuliukas.gif Kiek ziurinejau tas priemones, tai sudetyje yra nemazai gerio ax.gif
Papildyta:
Beje, gal kuri girdejote ka nors gero/bandete si prietaisa, celiulitui naikinti?

Atsakyti
Nemanau, kad jis veiksmingesnis už paprastą taurę.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 07 16, 00:04)
Nemanau, kad jis veiksmingesnis už paprastą taurę.


na, bent jau toks pat tada veiksmingumas?
Atsakyti
Klausykit mergaites masazuojuosi su masazine taure jau 5 dienos, ar negali buti kad pradzioja ta celiulita dar labiau iskelia i virsu blink.gif Nes kai dariausi vakumini masaza masazuotoja sake kad po pirmu kartu neissigasciau blink.gif nes viska iskelia verysad.gif
Noreciau suzinoti kaip buvo jums ax.gif
Vaistineje nusipirkau anticeliulitini moli, tai vakar naudojau, nu ka galiu pasakyti poveikis suler thumbup.gif reikejo islaikyti 20-30 min, o as po 10 nusiemiau, nes jau znaibe ir salde lotuliukas.gif neistveriau ax.gif Po to kojytes visos raudonos buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 07 15, 22:27)
na, bent jau toks pat tada veiksmingumas?


Kainos skirtumas didelis...O veiksminga tik tai,kas daroma savaičių savaites...
Atsakyti
QUOTE(Lena.lt @ 2008 07 04, 17:29)
Man gerai atidare  ax.gif Tik kur pirkti ir kiek kainuoja sitos priemones  g.gif


Lietuvoje yra www.algodermia.lt ir beauty-time.lt
Dar yra tokie kontaktai:

Grožio centras "MILAVIDA"
Paribio 25b - 27
Tel : +37052190004

Parduotuvė "SOLVESTELA"
Jasinskio 3 - 13
Papildyta:
http://www.algodermi...php?action=koju

o aš dar naudoju
http://www.algodermi...=...y_id=&id=71
Rezultus pamačiau maždaug po 40 dienu. Kremas truputi dergina ar šildo g.gif ir oda raudonoja (taip turi būti), bet veikia puikiai.
yahoo.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilanguage: 16 liepos 2008 - 14:11
QUOTE(Apvalute @ 2008 07 15, 22:40)
na, Collistare visai kitokio pobudzio kompanija. Kainos irgi kitokios lotuliukas.gif Kiek ziurinejau tas priemones, tai sudetyje yra nemazai gerio ax.gif
Papildyta:
Beje, gal kuri girdejote ka nors gero/bandete si prietaisa, celiulitui naikinti?



Pasisakityk yra temele apie ji mirksiukas.gif turiu, bet nieko nei blogo, nei gero negaliu pasakyt, nes darant labai skauda ir negaliu sau pati pasidaryt, tai dabar ir stovi nenaudojamas blush2.gif
Atsakyti
O su paprasta taure galėtum masažuotis, nes pati reguliuoji ją...
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 07 15, 23:27)
na, bent jau toks pat tada veiksmingumas?

aš buvau įsigijusi celluless tą prietaisą jis 10 kartų mažiau veiksmingas nei paprasta taurė..žodžiu šlamštas kokių reta...gavau tą masažuoklį ir iš kart grąžinau, vakuumas silpnas nu prastas...su paprasta gumine taure galima reguliuotis vakuumo dydį o ten visama silnas vakuumas...koks iš jo ten gerumas...ir išsikrauna greitai... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Linute:) @ 2008 07 16, 10:12)
Klausykit mergaites masazuojuosi su masazine taure jau 5 dienos, ar negali buti kad pradzioja ta celiulita dar labiau iskelia i virsu blink.gif  Nes kai dariausi vakumini masaza masazuotoja sake kad po pirmu kartu neissigasciau blink.gif  nes viska iskelia verysad.gif
Noreciau suzinoti kaip buvo jums ax.gif
Vaistineje nusipirkau anticeliulitini moli, tai vakar naudojau, nu ka galiu pasakyti poveikis suler thumbup.gif  reikejo islaikyti 20-30 min, o as po 10 nusiemiau, nes jau znaibe ir salde lotuliukas.gif  neistveriau ax.gif  Po to kojytes visos raudonos buvo lotuliukas.gif

kas cia per moli? kiek kaina?
Atsakyti
QUOTE(endi555 @ 2008 07 16, 19:33)
aš buvau įsigijusi celluless tą prietaisą jis 10 kartų mažiau veiksmingas nei paprasta taurė..žodžiu šlamštas kokių reta...gavau tą masažuoklį ir iš kart grąžinau, vakuumas silpnas nu prastas...su paprasta gumine taure galima reguliuotis vakuumo dydį o ten visama silnas vakuumas...koks iš jo ten gerumas...ir išsikrauna greitai... mirksiukas.gif


dekui visoms pasisakiusioms 4u.gif
Atsakyti
Taip noreciau nusipirkt tas taures ir masazuotis, bet nemoku ir neisivaizduoju kaip ismokt verysad.gif bijau dar labiau nepridirbt blink.gif mergaites, kurios masazuojates jomis pacios, is kur ismokot, kaip taisyklingai tai daryt?
Atsakyti