Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

girdejau kad atsirado kazkokie pleistrai vitaCell pries celiulita ax.gif , gal kuri jau isbande, ten raso kad is vaistazoliu ir be joklio salutinio poveikio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(krauda @ 2008 06 26, 13:34)
girdejau kad atsirado kazkokie pleistrai vitaCell pries celiulita  ax.gif , gal kuri jau isbande, ten raso kad is vaistazoliu ir be joklio salutinio poveikio  bigsmile.gif


Farmacijos kompanijos turi gerą vaizduotę... biggrin.gif
Atsakyti
O man idomu...
kas bande?
Atsakyti
susigundziau ir isigijau cia isgirta bioline thermoslim geli, tai jau prisitepiau ir laukiu rezultatu lotuliukas.gif
cia minejo kad jis ziaaauuuriai kaitina g.gif nu man tai ne doh.gif
bet kosmetologe pas kuria pirkau sake kad sis vienas is populiariausiu ir veiksmingiausiu kremu nuo "geriausio" mergaiciu draugo celiulito mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš vakar padariau apviniojimą su ALGODERMIA T.M.C. Evolution. Išpradžiu vienai kojai, kad pažiūreti rezultatus ir po valandos kankinimo pamačiau kad kojos akivaizdžiai skiriasi. Kur dariau apviniojima su Evolution, koja buvo plonesne... Va taip... bigsmile.gif
Atsakyti
tai gal ne apvyniojima darei o riebalu nusiurbima biggrin.gif man tokie pasisakymai tai kvepia saves apgaule o gal kitu biggrin.gif ?
Atsakyti
kas cia per stebuklingas apvyniojimas lotuliukas.gif ?
Atsakyti
QUOTE(vilanguage @ 2008 06 28, 16:10)
O aš vakar padariau apviniojimą su ALGODERMIA T.M.C. Evolution. Išpradžiu vienai kojai, kad pažiūreti rezultatus ir po valandos kankinimo pamačiau kad kojos akivaizdžiai skiriasi. Kur dariau apviniojima su Evolution, koja buvo plonesne... Va taip... bigsmile.gif


Skamba kaip iš TV reklamos schmoll.gif
Atsakyti
Deborah melyna pakuote,kazkoks soko terapijos biggrin.gif droge per ispardavima nusipirkau, bet ziuriu visai neblogas, po poros savaiciu oda stangresne pasidare thumbup.gif jo kaina buvo apie 20lt, o siaip apie 30lt kaina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(avietia @ 2008 06 29, 17:09)
Deborah melyna pakuote,kazkoks soko terapijos 

Ir aš šitam kolkas ištikima, naudoju jau antrą. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(avietia @ 2008 06 29, 16:09)
Deborah melyna pakuote,kazkoks soko terapijos  biggrin.gif  droge per ispardavima nusipirkau, bet ziuriu visai neblogas, po poros savaiciu oda stangresne pasidare  thumbup.gif  jo kaina buvo apie 20lt, o siaip apie 30lt kaina  mirksiukas.gif



QUOTE(Lėja32 @ 2008 06 29, 20:34)
Ir aš šitam kolkas ištikima, naudoju jau antrą.  thumbup.gif

as irgi dziaugiuosi naudodama ir neatsidziaugiu, plius pora kartu i savaite gerai pamasazuoju Lorealio sveitikliu kazkokiu zaliu, tai tikraj jaucias kad oda kiokia good.gif
Atsakyti
QUOTE(vilanguage @ 2008 06 28, 16:10)
Kur dariau apviniojima su Evolution, koja buvo plonesne... Va taip... bigsmile.gif


Gal ta koja ir šiaip yra plonesnė hihihi.gif
Atsakyti