Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito



QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 06 04, 20:37)
doh.gif

Labai paprasta būnant profei taip kalbėti ax.gif  blush2.gif

Aš tai su masažuokliu masažuojuosi tol, kol šlaunys tolygiai parausta ir lengvai kaista. Trunka kažkur 15-20 min iš viso (iš pradžių vieną šlaunį, po to kitą). Mėlynių jau nebeprisidarau biggrin.gif

user posted image


drinks_cheers.gif o kur tu si masazuokli pirkai?

QUOTE(RamuneM @ 2008 06 05, 00:07)
Ačiūūūū už komplimentą.

Na negalėjau atsispirti tai užkrečiamai iliuzijai. Kur be nueisiu į savo pasižymėtas temas, ten iliuzijos gyvena. Tik čia jos nebuvo, tai ir pabandžiau užkrėsti.

o jei į temą, tai paskysiu taip. Niekas niekada nesakė, kad turiu celiulito. Be to savo akimis jo ir nematau. Bet beveik garantuota, kad masažuotojos visos man tai sakytų, kad turiu, nes kaip moteris be jo. Gal vis gi yra tiesos ir celiulitas šiek tiek iliuzinis, a?  ax.gif

Mažas pavyzdukas iš gyvenimo. Grįžo dukra iš mokyklos. Šlapia šlapia nuo prakaito. Man mokykloje lakstė ratelius. Ir sako ji: karšta ir labai nemalonu buvo bėgti, bet mokytoja mus ramino, kad reikia, o tai jaunas mus celiulitas užpuls. Na va, jau net 8 metų mergaitėms tokius dalykus kala į galvą.


sakyciau, reikia nuo mazumes diegti vaikui sveika gyvensena,nevarbu,ko vardan tai yra daroma - sirdies stiprinimui,svorio kontrolei ar to pacio celiulito profilaktikai.
o kadangi bresta zmones fiziskai vis anksciau dbr,tai mokykla ir turi but pradzia...

o dlel iliuzijos,kad jo nera, tai, be abejo,galim neziuret i save sviesioj arba is viso duse ziuret kiaurai siena ir netyrinet savo kuno ir tada galvosim,kad esam be trukumu..bet kai atsimerki- realybe akis uzbado smile.gif jei atsimerki wink.gif
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 06 06, 18:55)
Kaip sužinoti, kokio laipsnio celiulitas? blush2.gif

Ak, radau:
Hmm ax.gif Taip įsivaizduoju, kad pas mane 2-3 laipsniai, nelyginant kuri vieta. Tai ir masažai turi skirtis atitinkamoms vietoms? blink.gif

Kuo gilyn į mišką, tuo daugiau medžių verysad.gif


pas mane ir turbut antro-trecio laipsnio.... bet man matosi,kai braukiu is virsaus zemyn..o cia rasoma,kad is apacios i virsu reik g.gif
zadu po poros sav eit masazo kursa, reiks paklaust masazistes dar.
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 06 08, 02:02)
drinks_cheers.gif  o kur tu si masazuokli pirkai?

zadu po poros sav eit masazo kursa, reiks paklaust masazistes dar.


"The Body Shop", 50 Lt doh.gif Sako panos, kad Oriflame panašų gamina ir tikrai neprastesnį. Kitokių nebandžiau, bet šitas man superinis thumbup.gif Labai maloniai masažuojasi ir pagnaibo švelniai.

Masažo kursus lankysi ar tave masažuos? blush2.gif

Aš taip pagalvojau vakar, kad būtų smagu panalkyti kursus, grynai dėl savęs. Vis į naudą kažkiek ax.gif Kada nors biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 06 04, 19:37)



As pirkau is oriflame ie mokejau apie 20 lt smile.gif

Dabar ir pardejau su juo masazuotis, neturejau aliejuko, tai su maistiniu isitepiau ir masazavausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 06 08, 08:58)
"The Body Shop", 50 Lt doh.gif Sako panos, kad Oriflame panašų gamina ir tikrai neprastesnį. Kitokių nebandžiau, bet šitas man superinis thumbup.gif Labai maloniai masažuojasi ir pagnaibo švelniai.

oho kaip brangu....iš nuotraukos sunku suprasti bet nu man atrodo kad pas mane lygiai toks pats bet mokėjau gal 12-15 lt....čia kaina nesuprantu gal už vardą....tik neįsižeiskit... blush2.gif droge pilna masažuoklių ir kainos prieinamos...
Atsakyti
QUOTE(endi555 @ 2008 06 08, 20:49)
oho kaip brangu....iš nuotraukos sunku suprasti bet nu man atrodo kad pas mane lygiai toks pats bet mokėjau gal 12-15 lt....čia kaina nesuprantu gal už vardą....tik neįsižeiskit... blush2.gif droge pilna masažuoklių ir kainos prieinamos...


Tai tikrai tikiu, kad galima ir pigiau rasti, tiesiog tą dieną buvo nuolaidos TBS parduotuvėje, o ir tas masažuoklis pačiupinėjus pasirodė labai labai malonus. Tai ir pasiėmiau blush2.gif Iki tol bandžiau medinį su mediniais burbuliukais, tai nepatiko, dar kažkokį guminį su guminiais rutuliukais, na bet ne tas visai, nes jie minkšto paviršiaus, o va šitas maniškis kietas toks, guminiai galiukai nesusminga į pagrindą. Nu žodžiu mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 06 08, 09:58)
"The Body Shop", 50 Lt doh.gif Sako panos, kad Oriflame panašų gamina ir tikrai neprastesnį. Kitokių nebandžiau, bet šitas man superinis thumbup.gif Labai maloniai masažuojasi ir pagnaibo švelniai.

Masažo kursus lankysi ar tave masažuos? blush2.gif

Aš taip pagalvojau vakar, kad būtų smagu panalkyti kursus, grynai dėl savęs. Vis į naudą kažkiek ax.gif Kada nors biggrin.gif

4u.gif mane masazuos wink.gif
as ir pati noreciau pramokt normaliau masazuotis... jei rais kur ta padaryt uz prieinama kaina, duok zinot wink.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 06 11, 01:14)
4u.gif  mane masazuos wink.gif
as ir pati noreciau pramokt normaliau masazuotis... jei rais kur ta padaryt uz prieinama kaina, duok zinot wink.gif  blush2.gif


Jei tik ieškosiu drinks_cheers.gif biggrin.gif

Lauksiu atsiliepimų apie masažą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 06 11, 11:54)
Jei tik ieškosiu drinks_cheers.gif  biggrin.gif

Lauksiu atsiliepimų apie masažą 4u.gif


bus liepos pradzioj wink.gif
Atsakyti
Man labai padejo is avon firmos ANEW anticeliulitinis kūno kremas,,tikrai labai sumazejo,,bet kai pradejau teptis tai tuo paciu ir meciau gerti waswandenius ir wisus gerimus gazuotus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anaksu_Namun @ 2008 06 24, 13:33)
Man labai padejo is avon firmos ANEW anticeliulitinis kūno kremas,,tikrai labai sumazejo,,bet kai pradejau teptis tai tuo paciu ir meciau gerti waswandenius ir wisus gerimus gazuotus  mirksiukas.gif


Kažin,ar poveikis nebus trumpalaikis.Vertėtų kardinaliai keisti mitybą: atsisakyti cukraus, miltinių patiekalų, mielių ir t.t.
Atsakyti
Niu kas tiesa, tas tiesa - sureguliuoti mityba, po 18 nevalgyti. pasportuoti ir masazuotis. as pirkau be rekomenduoto Babushkos anticeliulitinio aliejaus dar ir krema BIOTON cosmetics - rusiska daug medaliu gaves ir pan. pagamintas pagal Rusijos vienuoliu receptus. Taigi nezinau nuo kurio, bet kai issimasazuoju, tai klubai ir sedmenys KEPA.... biggrin.gif Manau, akd naudos duoda. oda laabai svelni. O dar paskui i vilnoni pleda isuku savo sedmeni biggrin.gif thumbup.gif Nezinau ap cell pamazejo, bet uzpkalis paplonejo. Tiesa, ta krema pirkau PC Verkiu g. kur pagrindinis tas zalios saplvos dabar, tai ten kosmetikos skyrius yra. Ten kirpejos uzsipirkineja, bet yra ir rusisku produktu. O ta babushkos alieju, tai Eurokose. abu apie 10 pinigu kainavo thumbup.gif
Atsakyti
Labai labai geri priemones man buvo CLARINS ir ALGODERMIA komplektas CRYOLISE.
Dar girdejau kad geras kremas Dr.Nona ax.gif
Atsakyti