Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

QUOTE(RamuneM @ 2008 06 04, 20:14)
Nėra jokio celiulito, tai tik iliuzija  lotuliukas.gif  Jei jį matot, tai masažuokit kiek norit, jis vis tiek bus, kol tos iliuzijos neišvaikysite iš savo galvos  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Ramune, baik... Tu gi protinga motera...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 06 04, 22:13)
Ramune, baik... Tu gi protinga motera...

Ačiūūūū už komplimentą.

Na negalėjau atsispirti tai užkrečiamai iliuzijai. Kur be nueisiu į savo pasižymėtas temas, ten iliuzijos gyvena. Tik čia jos nebuvo, tai ir pabandžiau užkrėsti.

o jei į temą, tai paskysiu taip. Niekas niekada nesakė, kad turiu celiulito. Be to savo akimis jo ir nematau. Bet beveik garantuota, kad masažuotojos visos man tai sakytų, kad turiu, nes kaip moteris be jo. Gal vis gi yra tiesos ir celiulitas šiek tiek iliuzinis, a? ax.gif

Mažas pavyzdukas iš gyvenimo. Grįžo dukra iš mokyklos. Šlapia šlapia nuo prakaito. Man mokykloje lakstė ratelius. Ir sako ji: karšta ir labai nemalonu buvo bėgti, bet mokytoja mus ramino, kad reikia, o tai jaunas mus celiulitas užpuls. Na va, jau net 8 metų mergaitėms tokius dalykus kala į galvą.
Atsakyti
Reklamos aukos...
Man tai mano limfos tekėjimas rūpi, o ne kojų grožis... Bet kai sutvarkai viena, atsiranda ir kita...
Atsakyti
ramune gal tu esi ta is 10% be celiulito....tada valio......o as noriu buti grazi sau.....jei busiu grazi sau busiu grazi ir kitiems..... 4u.gif

iliuzija gali buti kai dykumoi eini ir vaidensi vanduo.....kitu atveju mes visos turim akis.....ir matom savo kuna.....

Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2008 06 05, 21:15)
ramune gal tu esi ta is 10%  be celiulito....tada valio......o as noriu buti grazi sau.....jei busiu grazi sau busiu grazi ir kitiems..... 4u.gif

iliuzija gali buti kai dykumoi eini ir vaidensi vanduo.....kitu atveju mes visos turim akis.....ir matom savo kuna.....



thumbup.gif , pritariu kiekvienam, tamstos, zodziui!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2008 06 05, 21:15)
ramune gal tu esi ta is 10%  be celiulito....tada valio......o as noriu buti grazi sau.....jei busiu grazi sau busiu grazi ir kitiems..... 4u.gif

iliuzija gali buti kai dykumoi eini ir vaidensi vanduo.....kitu atveju mes visos turim akis.....ir matom savo kuna.....

Gal ir esu, o gal ir nesu iš to 10%.

O apie iliuzijas labai įdomų mokslinį filmą turiu. Trumpai, net labai trumpai: ten keliamas klausimas kas yra realybė, o kas iliuzija. Ar realybė tai ką matom akimis, ar tai ką apdoroja smegenys? Jei realybė, tai ką perdirba smegenys, tai perduota informacija akimis galima labai įvairiai apdoroti ir pakeisti, pritaikyti. Ir labai gražiai įrodo, kad tikrai viskas mūsų galvose, viskas nuo mūsų minčių ir kaip jas dėliojam, tą ir turim. Per daug sukoncentravus mintis į celiulito neturėjimą, galima kaip tik jį prisišaukti. Tada bus paradoksų paradoksas, kad tiek investavus laiko ir pinigų į save, o turime rezultatą ne tokį kokio reikia.

Bet aš prieš tai apie iliuzijas kalbėdama, ne apie tai sakiau. Ir tikrai neturiu jokių minčių pašiepti ar nors kiek sumenkinti nors vieną moterį, kuri rūpinasi savo kūnu. Visos tai darančios tiesiog šaunuolės. Tačiau negi pačios neturite tokių pavyzdžių, kai tiesiog tobulos merginos/ moterys prisigalvoja visokių nesąmonių ir save kamuoja kompleksais. Aš ir čia žinau tokią ax.gif Ypatingai gražią, išskirtinai gražią moterį kūnu ir dvasia, kuri nepagrįstai kabinėjasi prie savęs.

O aš, jei žiūrėti pagal standartus šiuolaikinio grožio, tai esu negraži. Tačiau aš taip nesijaučiu, to nejaučiu iš aplinkinių ir viskas yra tik dėl to, kad aš save myliu tokią, kokia esu. Man gera gyventi su savimi ax.gif Beje, masažus tiesiog dievinu ir nepraleidžiu progos jų pasidaryti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2008 06 06, 05:32)


Bet aš prieš tai apie iliuzijas kalbėdama, ne apie tai sakiau. Ir tikrai neturiu jokių minčių pašiepti ar nors kiek sumenkinti nors vieną moterį, kuri rūpinasi savo kūnu. Visos tai darančios tiesiog šaunuolės. Tačiau negi pačios neturite tokių pavyzdžių, kai tiesiog tobulos merginos/ moterys prisigalvoja visokių nesąmonių ir save kamuoja kompleksais. Aš ir čia žinau tokią  ax.gif  Ypatingai gražią, išskirtinai gražią moterį kūnu ir dvasia, kuri nepagrįstai kabinėjasi prie savęs.



Aš dėl savo kojų rami buvau tol, kol manęs nepaprašė pabūti modeliu anticeliulitiniam masažui. Buvau įsitikinusi, kad neturiu jokio celiulito... Bet kai mane iščiupinėjo patyrusios medikės rankos, mano nuomonė pasikeitė...Pati tuo metu buvau dar tik pradedanti masažuotoja. O kai iščiupinėjo ir pasakė, kad yra antro laipsnio celiulitas su trečio salelėmis, mano ramybė pasibaigė... Bet ilgai, kantriai ir sąžiningai masažavausi ir turiu puikų rezultatą. Dabar tik jį palaikyti tenka.
Atsakyti
Sveikos,

norėjau paklaust, nusipirkau taurę, gal kuri žinot, kaip taisyklingai masažuotis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuokata @ 2008 06 06, 15:11)
Sveikos,

norėjau paklaust, nusipirkau taurę, gal kuri žinot, kaip taisyklingai masažuotis? blush2.gif


yra jau sukurta temele apie taures 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 06 06, 11:32)
antro laipsnio celiulitas su trečio salelėmis


Kaip sužinoti, kokio laipsnio celiulitas? blush2.gif

Ak, radau:

QUOTE
Pirmąjį charakterizuoja nežymios riebalų sankaupos vidinėje kojų pusėje, ant sėdmenų, juosmens. Antras laipsnis diagnozuojamas braukiant per odą iš apačios į viršų – susidaro nelygumai. Trečias laipsnis – jau ,,apelsino žievelės“ efektas ir didoki riebaliniai guzai. Ketvirtą laipsnį apibūdina kietas audinys, kuriame daug įvairaus dydžio granuliuotų stiprių guzelių.


Hmm ax.gif Taip įsivaizduoju, kad pas mane 2-3 laipsniai, nelyginant kuri vieta. Tai ir masažai turi skirtis atitinkamoms vietoms? blink.gif

Kuo gilyn į mišką, tuo daugiau medžių verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 06 birželio 2008 - 17:00
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 06 06, 18:55)
Kaip sužinoti, kokio laipsnio celiulitas? blush2.gif

Ak, radau:
Hmm ax.gif Taip įsivaizduoju, kad pas mane 2-3 laipsniai, nelyginant kuri vieta. Tai ir masažai turi skirtis atitinkamoms vietoms? blink.gif

Kuo gilyn į mišką, tuo daugiau medžių verysad.gif


manau, kad ne. Masazuok visas vietas vienodai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 06 06, 16:55)
Kaip sužinoti, kokio laipsnio celiulitas? blush2.gif



Kreiptis į masažuotoją, kad apžiūrėtų. Aš pati sau irgi nelabai galiu apsižiūrėti. Geriau, kai kita pažiūri...
Atsakyti