Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

QUOTE(idea fix @ 2008 06 04, 07:49)
Man tos bjaurybės išnaikinti neina  unsure.gif  Visi tie kremukai tai .... tik sienas jais teplioti - jokio poveikio, nu nebent psichologinis  ax.gif  Bandau prisiversti sau šlaunis kas vakarą masažuoti - įsigyjau smėlio laikrodį, pastačiau vonioj šalia dantų šepetukų ir masažuoju kas vakarą po keturias minutes kiekvieną šlaunį... Žiūrėsim, kas bus  mirksiukas.gif


Jei masažuosi kasdien tik po keturias minutes, po metų gali tikėtis kažkokio rezultato bigsmile.gif Nors ir tai geriau negu nieko. Matai, dar ir masažuoti reikia mokėti...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 06 04, 12:02)
Jei masažuosi kasdien tik po keturias minutes, po metų gali tikėtis kažkokio rezultato  bigsmile.gif Nors ir tai geriau negu nieko. Matai, dar ir masažuoti reikia mokėti...


o po kiek kiekviena koja reiktu masazut kasdien,kad rezultatas matytus ne po metu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 06 04, 12:16)
o po kiek kiekviena koja reiktu masazut kasdien,kad rezultatas matytus ne po metu?  blush2.gif


Aš, pati būdama masažuotoja, savo kojas kasdien masažavau tris mėnesius nežiūrėdama į laikrodį. Ilgai ir skaudžiai. Dabar tik retkarčiais pasimasažuoju.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 06 04, 16:38)
Aš, pati būdama masažuotoja, savo kojas kasdien masažavau tris mėnesius nežiūrėdama į laikrodį. Ilgai ir skaudžiai. Dabar tik retkarčiais pasimasažuoju.


"ilgai" labai subjektyvi savoka..kitai ir 5 minutes gal atrodo ilgai..ypac kai rankos netvirtos,nes neistreniruotos... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2008 06 04, 15:44)
"ilgai" labai subjektyvi savoka..kitai ir 5 minutes gal atrodo ilgai..ypac kai rankos netvirtos,nes neistreniruotos...  blush2.gif


Man įprasta daryti masažą 2 valandas.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 06 04, 14:03)
Man įprasta daryti masažą 2 valandas.

tai tu sau kojoms masaza ir darydavai 2val.?
Atsakyti
QUOTE(viol @ 2008 06 04, 16:32)
tai tu sau kojoms masaza ir darydavai 2val.?


Mažiau.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 06 04, 17:03)
Man įprasta daryti masažą 2 valandas.


doh.gif

Labai paprasta būnant profei taip kalbėti ax.gif blush2.gif

Aš tai su masažuokliu masažuojuosi tol, kol šlaunys tolygiai parausta ir lengvai kaista. Trunka kažkur 15-20 min iš viso (iš pradžių vieną šlaunį, po to kitą). Mėlynių jau nebeprisidarau biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 06 04, 19:37)
doh.gif

Labai paprasta būnant profei taip kalbėti ax.gif  blush2.gif

Aš tai su masažuokliu masažuojuosi tol, kol šlaunys tolygiai parausta ir lengvai kaista. Trunka kažkur 15-20 min iš viso (iš pradžių vieną šlaunį, po to kitą). Mėlynių jau nebeprisidarau biggrin.gif

user posted image


O tu pries tai kojas aliejuku kokiu isistepi, nes as toki masazuokli turiu is oriflame, tai pries tai isitemu anticeliulitiniu kremuku ir masazuoju, bet jis man greitai susigeria ir nieko nespeju pamasazuot doh.gif o aliejuko jokio neturiu dabar nusipirkus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 06 04, 18:37)
doh.gif

Labai paprasta būnant profei taip kalbėti ax.gif  blush2.gif



Nesu aš profė. Anticeliulitinių klientėms nedarau- man savo sąnarių gaila. Savas kojas masažuotis- kitas reikalas.
Atsakyti
Nėra jokio celiulito, tai tik iliuzija lotuliukas.gif Jei jį matot, tai masažuokit kiek norit, jis vis tiek bus, kol tos iliuzijos neišvaikysite iš savo galvos lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurada @ 2008 06 04, 20:00)
O tu pries tai kojas aliejuku kokiu isistepi, nes as toki masazuokli turiu is oriflame, tai pries tai isitemu anticeliulitiniu kremuku ir masazuoju, bet jis man greitai susigeria ir nieko nespeju pamasazuot  doh.gif  o aliejuko jokio neturiu dabar nusipirkus  blush2.gif


Du variantai:

* išsitepti anticeliulitiniu kremu, jis švelniai susgeria ir tada ant viršaus aliejų ir tuomet masažuotis
* išsitepti aliejum ir masažuotis.

Kadangi šiuo metu jokio kremo neturiu, tai po dušo iškart tepu masažo aliejų (šiuo metu naudoju Kalvarijų turguj pirktą anticel. masažo aliejų iš jūros dumblių ir rozmarinų, dar pati pripyliau mandarinų eterinio aliejaus) ir darbuojuosi sau ax.gif Tik tai va, atlieku šią procedūrą maždaug kas 2-3 dienas, tai kažkokių stebuklų nematau, nors oda man tikrai atrodo lygesnė po poros mėnesių g.gif Arba tik man taip norisi....... Nors per tą laiką ir pora kg nutirpo nuo klubų ir šlaunų (nors ir nelabai kam ten yra tirpti), tai gal turėjo įtakos blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Summer-In-Paris: 04 birželio 2008 - 21:10