Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

Nepritariu požiūriui, kad celiulitas yra smulkmė, į kurią nereikėtų kreipti dėmesio... Jei pastoviai save prižiūri, galvoji, ką į pilvą dedi, pasportuoji, pastoviai masažuojiesi, celiulitas nekels didelių problemų...O rūpintis savim reikia kasdien... Man visuomet kelia juoką moterų skambučiai man, kaip masažuotojai. Jos klausia, kiek reikės masažų, kad jų kojos pliaže gražiai atrodytų. Tikisi, kad man sumokės ir galės džiaugtis gražiomis kojytėmis. Tiesiog reikėtų pripažinti, kad dauguma moterų yra tiesiog tinginės, nes savim rūpintis reikia kasdien, ir ne tik dantis išsivalyti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 05 30, 17:40)
Nepritariu požiūriui, kad celiulitas yra smulkmė, į kurią nereikėtų kreipti dėmesio... Jei pastoviai save prižiūri, galvoji, ką į pilvą dedi, pasportuoji, pastoviai masažuojiesi, celiulitas nekels didelių problemų...O rūpintis savim reikia kasdien... Man visuomet kelia juoką moterų skambučiai man, kaip masažuotojai. Jos klausia, kiek reikės masažų, kad jų kojos pliaže gražiai atrodytų. Tikisi, kad man sumokės ir galės džiaugtis gražiomis kojytėmis. Tiesiog reikėtų pripažinti, kad dauguma moterų yra tiesiog tinginės, nes savim rūpintis reikia kasdien, ir ne tik dantis išsivalyti... ax.gif

drinks_cheers.gif
Moterys nebutu moterimis, jei nesitiketu stebuklu lotuliukas.gif
Atsakyti
Man nelygumai ant kojyčių atsiranda, kai švelniai tariant, apsileidžiu. Na, tradiciniai + 2-4 kg, skanavimas visko iš eilės, gazuoti gėrimukai, sporto salės apleidimas ir etc. Pakanka šiek tiek susiimti ir nelieka nei to "pliuso", nei siaubo-baubo "celiulito" biggrin.gif

Bet čia daugelis merginų rašo, kad celiulitą turi ir būdamos kūdutės, ir sportuodamos. Tuomet tai tikrai jau bėda, net nežinia, ką joms patarti g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady Marmalade: 31 gegužės 2008 - 11:13
Esu kūdutė, bet su celiulitu dirbu pastoviai, kad jis man nekeltų problemų. Reikia užsispyrimo .
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2008 05 30, 07:08)
isbandziau the body shop seriuma celiulitui labai labai patiko....kvepia naturaliai eukaliptais ir metom......tepasi labai lengvai......o efektas saldantis ir tuo pat metu deginantis....as ismazavau kojas labai gerai tai tuo paciu metu tas seriumas ir salde ir kaito....ir toks jausmas kad geriaisi giliai i oda ir saldo/sildo giluminius odos sluoksnius...... thumbup.gif  praejus 15 minuciu vistiek jausiasi vos vos saldomas efektas...

taip pat ir krutines seriumas is tbs irgi turi saldoma efekta tik kvapas svelnesnis......

abu seriumai labai labai patiko......

jau uzsisakiau juos, reikia nuvaziuot atsivezti, manau patiks ir man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurada @ 2008 05 14, 17:28)
Gal ka girdejot ar turi stai toki aparatuka  ax.gif

http://www.riogrozis.lt/


Maciau skelbima, kad su nuolaida jis dbr parduodamas, 100 lt pigiau negu buvo mastau.gif
Gal kas jau bandet toki? g.gif
Atsakyti
Esu labai liesa, ir pries pora metu sumaniau pasportuoti. Po metu sporta apleidau, o grazi oda apleido mane. Atsipalaidavus raumenims, labiausiai isportuotos kuno vietos tapo gumbuotos, nzn man net nepanasu i celiulita verysad.gif taip kad manau, geriausia priemone siai bedai spresti yra sportas, o tos kurios nesportuoja, gali veiksmingai naudotis kremukais ir kt proceduromis.
Atsakyti
QUOTE(Cukrė @ 2008 06 03, 14:58)
Esu labai liesa, ir pries pora metu sumaniau pasportuoti. Po metu sporta apleidau, o grazi oda apleido mane. Atsipalaidavus raumenims, labiausiai isportuotos kuno vietos tapo gumbuotos, nzn man net nepanasu i celiulita verysad.gif taip kad manau, geriausia priemone siai bedai spresti yra sportas, o tos kurios nesportuoja, gali veiksmingai naudotis kremukais ir kt proceduromis.


Galima ir nesportuojant šią bėdą susitvarkyti smile.gif Aš nesportuoju.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 06 03, 16:00)
Galima ir nesportuojant šią bėdą susitvarkyti smile.gif Aš nesportuoju.

Ir niekada nesportavai? Aktyviai turiu omeny. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukrė @ 2008 06 03, 21:10)
Ir niekada nesportavai? Aktyviai turiu omeny. g.gif


Niekada. Ir neplanuoju.
Atsakyti
Man tos bjaurybės išnaikinti neina unsure.gif Visi tie kremukai tai .... tik sienas jais teplioti - jokio poveikio, nu nebent psichologinis ax.gif Bandau prisiversti sau šlaunis kas vakarą masažuoti - įsigyjau smėlio laikrodį, pastačiau vonioj šalia dantų šepetukų ir masažuoju kas vakarą po keturias minutes kiekvieną šlaunį... Žiūrėsim, kas bus mirksiukas.gif
Atsakyti
nusipirkau siandien gan brangu(paliginus su kitomis anticeliulitinemis priemonemis) seriuma nuo celiulito ir striju....(dr. murad) yra ir vitaminai nuo celiulito ir striju bet brangoki.... g.gif tipo triju daliu celiulito naikinimas.....vitaminai seriumas ir stangrinantis kremas....

dr murad

celiulito pas mane akivaizdaus kol kas nera... tik kai gerai gerai paspaudi vienoj vietoj slaunis....kol kas tik vienoj vietoj....bet reikia pradeti rupintis jau dabar....nes paskui gali buti sunkiau apnaikinti....

esu irgi is kuduju....bet celiulitas jau puola..nu arteja 30 visgi.....nebejaunejam

tai norejau pasakyti kad pirkau tik seriuma o ne visa serija.....

siandien pasitepaiu tuo seriumu tai jausmas kad tepciausi kokiais vaistais....kvapas kaip kokiu vaistu nuo odos ligu.....tai padariau isvada kad tas seriumas tikrai ne kosmetinis o gydomasis....kojos uzkaito kaip ir rase ant tubeles....tipo kaista nes kraujotaka skatina......ziuresim kaip cia bus.....pas mane stijos kelios yra ant klubu.....tai paziuresim ar nublukins.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isabelle: 04 birželio 2008 - 08:55