Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

QUOTE(Nerytė @ 2008 05 26, 19:12)
pigiausias kremas tai koks nuo celiulito ar paprastas kuno kremas ar pienelis?
tai kojas apsivynioji plevele, o pvz. kaip uzpakaliuka apsivynioti, visai susivystyti ir stoveti g.gif

Pigiausiais būtent nuo celiulito, ne paprastas kūno pienelis. Aš vinioju ir užpakalį - aplink klubus, galima ir sėdėt, ir net sportuot (tarp kitko, sportuojant su plevele dar labiau pagerėtų rezultatai) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lady Marmalade @ 2008 05 26, 14:47)
Ne  schmoll.gif , bandžiau nurauti tą mechanizmą - "mirtinas" jis ten, pasibaigia ir pasibaigia smile.gif Turbūt specialiai taip padaryta.


biznio darytojai doh.gif 4u.gif
QUOTE(Gėlėta @ 2008 05 26, 14:52)
aciuks.gif baigsiu masažo kursus ir pradėsiu ,,darbuotis" pati


o kur ir uz kiek kursus lankai? ko ten ismoko? ar tu cia tiesiog eini proceduru darytis pas profa? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2008 05 26, 07:55)
Man asmeniškai labai padeda bet koks pigiausias kremas, viskas priklauso nuo naudojimo metodikos  mirksiukas.gif  Darau taip: ištepu kremu kiekvieną problematišką vietą ir pamasažuoju mažiausiai 10 minučių. Tada apvinioju maistine plevele ir laukiu  mažiausiai 15 minučių. Jau po pirmo karto pusė celiulito dingsta, o viniojant taip kokius 3 kartus per savaitę nebus jo visai. Tiesa, nutraukus procedūras atsiranda vėl po kiek laiko  ax.gif


Jums labai pasisekė, kad tokie dalykai duoda rezultatą 4u.gif Aš prieš dvejus metus kovojau su tuo blogiu darydama įvyniojimus su rusišku mėlynuoju moliu iš Drogo kas 2-3 dienas (iš viso atlikau gal kokių 16-18 procedūrų g.gif), o įprastai tepdavausi „Rasos“ kremu nuo celiulito, be to dar sporto salėj porą kartų į savaitę pakankindavau kojas, na tai rezultatas be to, kad odos paviršius buvo kaip aksominis, absoliučiai nulinis rolleyes.gif verysad.gif Neįspūdingas tas mano blogis, esu lienknutė, bet tai jau kaip nenyksta, taip nenyksta doh.gif Arba aš nepastebiu blush2.gif

Tai dabar kovoju su masažuokliu ir masažo aliejuku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2008 05 27, 07:06)
Pigiausiais būtent nuo celiulito, ne paprastas kūno pienelis. Aš vinioju ir užpakalį - aplink klubus, galima ir sėdėt, ir net sportuot (tarp kitko, sportuojant su plevele dar labiau pagerėtų rezultatai)  4u.gif

Aciu uz atsakyma 4u.gif

tai va, kad as irgi nesu prie storuju, bet celiulitas manes nepalieka... o kitos apvalutes ir be celiulito unsure.gif tiesiog tokia odos struktura verysad.gif
Atsakyti
Kazin kodel tiek nedaug atsiliepe i sia tema? mastau.gif
Atsakyti
Ir as kovoju su ta slikstyne,bet naudoju kremus visus is eiles,manau tik tos taures duoda rezultatu,is tikruju siek tiek apmazejo,bet kad visai isnyks netikiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 05 27, 18:57)

tai va, kad as irgi nesu prie storuju, bet celiulitas manes nepalieka... o kitos apvalutes ir be celiulito  unsure.gif tiesiog tokia odos struktura  verysad.gif

As irgi tikiu, kad daugiausia nuo kuno, odos priklauso. Ir itikino mane galutinai pries pora metu toks straipsnis nete, su fotkem idetom g.gif Ten buvo "prigautos" super zvaigzdes, tokios kaip Nicole Kidman ir pan., prigautos taip, kad matosi, kad turi celiulita. unsure.gif Ir mano galva protingai suargumentuota, kad jos investuoja milijonus i isvaizda, brangiausius kremus turi, masazistus....bet pries gamta kartais nepakovosi doh.gif Kazkiek aisku gali apmazinti ar pan, bet jei turi polinki, tai bus nuolatine sunki kova uz tai, kad matytusi kuo maziau g.gif o jei tik padarysi pertraukele, tai tas "brudas" vel visame grazume unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Shokoladine @ 2008 05 28, 22:21)
As irgi tikiu, kad daugiausia nuo kuno, odos priklauso. Ir itikino mane galutinai pries pora metu toks straipsnis nete, su fotkem idetom g.gif Ten buvo "prigautos" super zvaigzdes, tokios kaip Nicole Kidman ir pan., prigautos taip, kad matosi, kad turi celiulita. unsure.gif  Ir mano galva protingai suargumentuota, kad jos investuoja milijonus i isvaizda, brangiausius kremus turi, masazistus....bet pries gamta kartais nepakovosi doh.gif  Kazkiek aisku gali apmazinti ar pan, bet jei turi polinki, tai bus nuolatine sunki kova uz tai, kad matytusi kuo maziau g.gif o jei tik padarysi pertraukele, tai tas "brudas" vel visame grazume unsure.gif


nzn, manau, kad siek tiek kartais moterys perdeda kalbedamos apie ta celiulita. Jis tikrai nera toks matomas, kaip visos isivaizduoja. Aisku, nekalbu apie IV laipsni, kai jau ir be akiniu matysi. Pagavus tinkamu kampu, suspaudus oda, turbut pas kiekviena rastume ta bauba, bet ar vyrai spaudo ir iesko jo? jei be ieskojimo pastangu jo nematote, tai nematau reikalo kelti aliarmo. Aisku, profilaktiskai pasportuoti, naudoti kremus tikrai nepakenks, bet tai neturi tapti perdetomis pastangomis su juo kovoti.
nesu kuda. Mama irgi tokia. Bet tik itempus stipriai koja matosi siek tiek. Nesuku per daug galvos. Del musu 1.5 men. vasaros sezono neverta gadintis sau nuotaikos doh.gif Vyrai greiciau atkreips demesi i grazia krutine, plokscia pilvuka, nei i kazkoki nelygu odos lopineli po uzpakaliu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apvalute: 28 gegužės 2008 - 22:15
bet ne viska gi darom del vyru .....
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2008 05 29, 01:13)
bet ne viska gi darom del vyru .....


bet as jo pati nematau is nugaros, nebent su 2 veidrodziais ziureciau..
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 05 28, 22:13)
nzn, manau, kad siek tiek kartais moterys perdeda kalbedamos apie ta celiulita. Jis tikrai nera toks matomas, kaip visos isivaizduoja. Aisku, nekalbu apie IV laipsni, kai jau ir be akiniu matysi. Pagavus tinkamu kampu, suspaudus oda, turbut pas kiekviena rastume ta bauba, bet ar vyrai spaudo ir iesko jo? jei be ieskojimo pastangu jo nematote, tai nematau reikalo kelti aliarmo. Aisku, profilaktiskai pasportuoti, naudoti kremus tikrai nepakenks, bet tai neturi tapti perdetomis pastangomis su juo kovoti.

Yra racijos drinks_cheers.gif
As manau, kad prie "karo su celiulitu" ispopuliarinimo, labai prisidejo kosmetikos firmos, kurios kasmet pristato SUPER naujiena, kuri SI KART jau tikrai pades nugaleti ta celiulita cool.gif doh.gif
O mes prisiziurim reklamos ir puolam ieskoti to brudo su 2 veidrodziais tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(999999999 @ 2008 05 22, 15:42)
geriausia manau butu teptis serumais nuo celiulito, nes koncentracija visu medziagu didesne nei kremuose, zele ar losijonuose.Gal kas bandet is TBS seruma, nes girdejau, kad neblogas?



isbandziau the body shop seriuma celiulitui labai labai patiko....kvepia naturaliai eukaliptais ir metom......tepasi labai lengvai......o efektas saldantis ir tuo pat metu deginantis....as ismazavau kojas labai gerai tai tuo paciu metu tas seriumas ir salde ir kaito....ir toks jausmas kad geriaisi giliai i oda ir saldo/sildo giluminius odos sluoksnius...... thumbup.gif praejus 15 minuciu vistiek jausiasi vos vos saldomas efektas...

taip pat ir krutines seriumas is tbs irgi turi saldoma efekta tik kvapas svelnesnis......

abu seriumai labai labai patiko......
Atsakyti