Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

QUOTE(Isabelle @ 2008 05 16, 09:14)
nusipirkau nivea visa serija.....

ir tyra show reklamavo...ir seip atsiliepimai merginu geri..pabandysiu ir as...

serija....kremas.....tabletes(linoleic acid ir l-carnitine)....ir dvd maksta celiulitui.....

padariau pirma diena ta manksta tai merginos vos paeinu... unsure.gif  seip esu gan sportiska.....bet ta maksta taip nuvargino kad baisu.... doh.gif  toks jausmas kad vidui lesku subines dega raumenys ar riebalai..... doh.gif .....ten pratimai skirti uzpakaliui slaunyms ir pilvui....tipo anticeliulitiniai pratimai...
tipo per 30 dienu pasieksi rezultata ir kunas bus paruostas vasarai ir maidymukui....toks reklamos sukis.... rolleyes.gif
jei tuos pratymus kiekviena diena daryti tai manau kad rezultai ir be jokiu kremu ir tableciu bus pasiekti....nes sportas visdelto visagalis....o jei dar prie sporto  kremas ir tabletes ir suderinti maista tai rezultatas garantuotas.....



O kur tą makštos dvd gavai, jei tai ne paslaptis? ax.gif O gal kur čia buvo aprašyta, tik pražiūrėjau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2008 05 17, 15:49)
O kur tą makštos dvd gavai, jei tai ne paslaptis?  ax.gif  O gal kur čia buvo aprašyta, tik pražiūrėjau?  g.gif

kek kainavo? 4u.gif
Atsakyti
gal kas bandet maximoj pardavineja kazkokius rusiskus kremus nuo celiulito prie pirciai skirtu priemonu?
Atsakyti
kaip atrodo tos anticeliulitinės masažo taurės?gal kas nufotkint galit? blush2.gif
kur Klaipėdoje kas nors jas matė? blush2.gif aš nieku neradau verysad.gif
aš pakolkas tepiau nivea stangrinamąjį kremą doh.gif bet š**** tikras, dabar jau 3 tiūbelė BIOK celiulitinės odos kremo sutepiau, lyg ir mažėja + regiliuoju maistą + masažuojuosi masažuokliu ax.gif

o gal kuri weledos beržų aliejų naudojot prieš celiulitą? g.gif blush2.gif
Atsakyti
geriausia manau butu teptis serumais nuo celiulito, nes koncentracija visu medziagu didesne nei kremuose, zele ar losijonuose.Gal kas bandet is TBS seruma, nes girdejau, kad neblogas?
Atsakyti
QUOTE(999999999 @ 2008 05 22, 18:42)
Gal kas bandet is TBS seruma, nes girdejau, kad neblogas?


Pasigrobiau porą mėginukų, tai tepliojuosi va porą dienų. Labai patinka kvapas (stiprus mėtų) ir konsistencija - įsigeria kaip koks drėkinamasis kremas veidui, labai lengvai ir greitai, dėl to tai didelis pliusas. Nes nemažai kremų, kuriuos esu bandžiusi, pvz. Nivea, Vichy, turi specifinę konsistenciją, kuri vargiai drėkina, ir acetono dvoką, kurio nepernešu doh.gif

Žiūrėsiu, kaip patiks, nors iš tų 10 ml tai tikrai per daug nenuspręsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2008 05 17, 12:49)
O kur tą makštos dvd gavai, jei tai ne paslaptis?  ax.gif  O gal kur čia buvo aprašyta, tik pražiūrėjau?  g.gif



QUOTE(Beata75 @ 2008 05 18, 13:24)
kek kainavo? 4u.gif



buvo pakuotei kartu su kremu.....kremas+tabletes+dvd pratimai....

usa kainuoja apie $12....

kadangi nivea europos firma tai lietuvoj yra didesnis pasirinkimas nivejos produktu...usa nei kosmetikos nei sampunu nera....
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2008 05 23, 08:47)
buvo pakuotei kartu su kremu.....kremas+tabletes+dvd pratimai....

usa kainuoja apie $12....

kadangi nivea europos firma tai lietuvoj yra didesnis pasirinkimas nivejos produktu...usa nei kosmetikos nei sampunu nera....



aaa... bet niveaos kremo su dvd nemačiau... verysad.gif
Bet gal dar pasirodys... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2008 05 09, 23:52)
Turėtų nesvietiška kaina būti.. g.gif Apie Dior girdėjau gerų atsiliepimų, bet aš už tuos 160 Lt geriau abonementą į sporto klubą nusipirkčiau doh.gif

DIOR VISISKAS S.... schmoll.gif NEVERTA TIEK MOKETI TIKRAI, O DAR KAI AISKU KAD 70% MOKAM TIK UZ VARDA...
Atsakyti
QUOTE(999999999 @ 2008 05 25, 16:52)
DIOR VISISKAS S.... schmoll.gif NEVERTA TIEK MOKETI TIKRAI, O DAR KAI AISKU KAD 70% MOKAM TIK UZ VARDA...

TIK BEREIKALO PIRKAU IR DAR 2 BUTELIUKUS,NAIVUOLE verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2008 05 23, 17:42)
aaa... bet niveaos kremo su dvd nemačiau...  verysad.gif
Bet gal dar pasirodys...  g.gif

As to anticeliulitinio Nivea kremo esu 6 pakuotes sunaudojus...parastas drekinantis kremas (beje pas mane ir to celiulito tiek, kad as tik ji pati matau )....net juokas paeme kai filmuka pamaciau, kad per 2 savaites celiulito nelieka biggrin.gif STEBUKLAS lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvėriukė: 25 gegužės 2008 - 19:55
Sveikos, rašiau jau čia, kad naudojau GARNIER anticeliulitinę priemonę kartu su masažuokliu.
Pabaigus nusipirkau analogišką L'OREAL. Kuo skiriasi pačių gelių poveikis, kol kas negaliu pasakyti, bet va masažuoklis tikrai geresnis yra L'OREAL. Ten tokie kaip guminiai ratukai jame - jais braukiant odą, gaunasi "gnybimo" efektas. Jokiu būdu negalima braukyti pirmyn atgal, pagal limfos tekėjimo kryptį - link širdies braukti viena kryptimi 3-5 kartus. Odelė užkaista momentaliai, kai su tuo GARNIER masažuokliu dralindavau ir nieko doh.gif
Taigi, kas rinksis tarp šių dviejų, geriau imkit L'OREAL - jis kiek brangesnis, bet masažuoklis vertas dėmesio. Pasibaigus galima bus naudoti jį ir su kitomis priemonėmis smile.gif





Atsakyti