Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės nuo celiulito

QUOTE(solo @ 2008 05 13, 23:30)
aš jau aktyviai sportuoju kelis metus be pertraukų, kūnas, rodos, prisipratino ir jam tai joks ne stresas. na, maitinimasis kaip kada. Masažų nebandžiau. Bent jau dėl taurių man vienoj temoj pasakė, kad kol jo nesimato, pradėjus daryti vakuuminius masažus celiulitas pradės kilt į viršų ir tik tada mažėt. O kur man 100 proc. garantijos, kad išryškėjęs man tikrai jis pradės mažėt?
Kokio jis ten laipsnio aš nežinau, tiesiog plika akim stovint jis beveik nesimato, bet ar suspaudus, ar sustangrinus užpakalį ar kojas ar tiesiog būnant tam tikroj padėty išryškėja visu "gražumu".

man lygiai tas pats yra! bet vistiek masazuoju ir tepu su kremais dukart dienoj. Anksciau irgi matydavosi tik suraukus oda o va po sitos ziemos jau tiesiog stovint pradejo matytis oda nelygi. Ir netgi priekinej slaunies dalyje and raumenu tai tada jau supratau kad kazka reik daryt. Tau tikrai siulau eit i salonus proceduras daryt nes efektas garantuotas nors ir kainuoja.
Papildyta:
QUOTE(agnule @ 2008 05 13, 23:34)
man lygiai tas pats yra! bet vistiek masazuoju ir tepu su kremais dukart dienoj. Anksciau irgi matydavosi tik suraukus oda o va po sitos ziemos jau tiesiog stovint pradejo matytis oda nelygi. Ir netgi priekinej slaunies dalyje and raumenu tai tada jau supratau kad kazka reik daryt. Tau tikrai siulau eit i salonus proceduras daryt nes efektas garantuotas nors ir kainuoja.

jei jau sportuoji pora metu tai tau yra tas vadinamasis 'sokeju' celiulitas kur turi gali tureti ji net ir sportiskiausi zmones. toki yra sunkiausia atsikratyti ir tik profesionaliu budu o ne namu salygomis. (esu apsiskaicius apie skirtingus celiulito pobudzius)
Atsakyti
QUOTE(agnule @ 2008 05 13, 22:34)
man lygiai tas pats yra! bet vistiek masazuoju ir tepu su kremais dukart dienoj. Anksciau irgi matydavosi tik suraukus oda o va po sitos ziemos jau tiesiog stovint pradejo matytis oda nelygi. Ir netgi priekinej slaunies dalyje and raumenu tai tada jau supratau kad kazka reik daryt. Tau tikrai siulau eit i salonus proceduras daryt nes efektas garantuotas nors ir kainuoja.

tai pala, tu namie pati darais masažus su kremais ir tau pradėjo ryškėti? o kas pasikeis salonuose? jie darys tą patį, aš jau nesidžiaugiu dabar, kai pas mane jo beveik nesimato, o kai pradės matytis ir man nebus garantijos, kad jis aps paskui visiškai išnyks? Man reiktų bent jau kažkokiom priemonėm sustabdyt jo kilimą.
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 05 13, 23:30)
aš jau aktyviai sportuoju kelis metus be pertraukų, kūnas, rodos, prisipratino ir jam tai joks ne stresas. na, maitinimasis kaip kada. Masažų nebandžiau. Bent jau dėl taurių man vienoj temoj pasakė, kad kol jo nesimato, pradėjus daryti vakuuminius masažus celiulitas pradės kilt į viršų ir tik tada mažėt. O kur man 100 proc. garantijos, kad išryškėjęs man tikrai jis pradės mažėt?
Kokio jis ten laipsnio aš nežinau, tiesiog plika akim stovint jis beveik nesimato, bet ar suspaudus, ar sustangrinus užpakalį ar kojas ar tiesiog būnant tam tikroj padėty išryškėja visu "gražumu".

sorry dar pridesiu smile.gif masazas yra pagrindine priemone atsikratants celiulito. Juk jis yra po oda i ne reibalas kuri gali sudeginti sportuojant. Ji reikia 'isjudinti', sugriauti jo esama struktura kad pradetu valytis po truputi is organizmo ir poodinio sluoksnio. nu cia prikalbejau as tau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnule @ 2008 05 13, 22:37)
jei jau sportuoji pora metu tai tau yra tas vadinamasis 'sokeju' celiulitas kur turi gali tureti ji net ir sportiskiausi zmones. toki yra sunkiausia atsikratyti ir tik profesionaliu budu o ne namu salygomis. (esu apsiskaicius apie skirtingus celiulito pobudzius)

visiškai nelogiška... g.gif ant pačių raumenų celiulitas negali kauptis. pas mane tų raumenų yra kažkiek, nu bet ne tiek, kiek įsivaizduojama, tad greičiausiai tai elementarios riebalų sankaupos kaip ir pas visas. Sportuoju 3 metus, mėgėjiškai, celiulitas išlindo tik prieš nepilnus metus.
Papildyta:
QUOTE(agnule @ 2008 05 13, 22:39)
sorry dar pridesiu smile.gif masazas yra pagrindine priemone atsikratants celiulito. Juk jis yra po oda i ne reibalas kuri gali sudeginti sportuojant. Ji reikia 'isjudinti', sugriauti jo esama struktura kad pradetu valytis po truputi is organizmo ir poodinio sluoksnio. nu cia prikalbejau as tau  lotuliukas.gif

tai aš ir sakau, kad masažais bijau rizikuot, dėl nuomonės, kad jis pradės matytis plika akim pradžioj. man šito visai nereikia.
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2008 05 13, 23:37)
tai pala, tu namie pati darais masažus su kremais ir tau pradėjo ryškėti? o kas pasikeis salonuose? jie darys tą patį, aš jau nesidžiaugiu dabar, kai pas mane jo beveik nesimato, o kai pradės matytis ir man nebus garantijos, kad jis aps paskui visiškai išnyks? Man reiktų bent jau kažkokiom priemonėm sustabdyt jo kilimą.

as nezinau nieko apie ta kilima ir paskui 'nykima'. salonuose naudojami aparatai giliai prasiskverbia i oda ir tikrai naikina ta poodini celiulito sluoksni, todel ir efektas greitai matosi. namuose darydamasi masaza taip giliai nepaveiksi poodinio sluoksnio todel uzima daugiau laiko ir pastangu. As masazuoju ne su rankom o tokiu elektriniu aparaciuku (nieko mandro) tai jis masazuoja giliau biski ir 'sugnybia' biski oda. nu tikiuosi pades, ar visai isnyks tai tik laikas parodys.
Papildyta:
QUOTE(solo @ 2008 05 13, 23:43)
visiškai nelogiška...  g.gif  ant pačių raumenų celiulitas negali kauptis. pas mane tų raumenų yra kažkiek, nu bet ne tiek, kiek įsivaizduojama, tad greičiausiai tai elementarios riebalų sankaupos kaip ir pas visas. Sportuoju 3 metus, mėgėjiškai, celiulitas išlindo tik prieš nepilnus metus.
Papildyta:

tai aš ir sakau, kad masažais bijau rizikuot, dėl nuomonės, kad jis pradės matytis plika akim pradžioj.  man šito visai nereikia.

man kolkas plika akim nepradejo tikrai matytis. tik pati oda sulygejo ir kojos graziau atrodo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(solo @ 2008 05 13, 23:43)
visiškai nelogiška...  g.gif  ant pačių raumenų celiulitas negali kauptis. pas mane tų raumenų yra kažkiek, nu bet ne tiek, kiek įsivaizduojama, tad greičiausiai tai elementarios riebalų sankaupos kaip ir pas visas. Sportuoju 3 metus, mėgėjiškai, celiulitas išlindo tik prieš nepilnus metus.
Papildyta:

tai aš ir sakau, kad masažais bijau rizikuot, dėl nuomonės, kad jis pradės matytis plika akim pradžioj.  man šito visai nereikia.

patikek ir ant raumenu jis kaupiasi. man atrodo tau geriausia pasiskaityt reikia pilnai apie celiulita ir jo pobudzius. celiulitas neturi nieko bendra su reibalais. tai yra toksinu sankaupos poodiniame sluoksnyje, kada limfa nepajegia ju isvalyti is kuno jie nuseda ir pasidaro celiulitas.
Papildyta:
6. Sakoma, kad dietos ir mankštos yra puikus būdas atsikratyti celiulito. Taip teigti negalima jau vien dėl celiulito prigimties. Laikantis dietų ir sportuojant riebalai dega dėl žmogaus medžiagų apytakos. Celiulitas yra susiformavęs (užrakintas) jungiamajame audinyje, o tai reiškia, kad jis gan mažai reikalų turi su pačia medžiagų apykaita.

http://www.grozioklu...?n=62&l=401&k=1

nu viskas einu jau miegot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(999999999 @ 2008 05 13, 20:29)
specialiu prietaisu pažeistos vietos 3 minutes pašildomos, po to tepamas kosmetinis kremas ir masažuojama specialiu įtaisu




AAA...Aciu.O kur ji daro?
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 05 13, 23:19)
o taures bandei? jei ja gerai suspaudi taaaaip giliai oda isiubia ir ten giliai masazuoja...
tik kad skauda nerealiai ir man nieks neatsako ar turi taip nerealiai skaudet ar uztenka vos suimti ir su saikingu skaudejimu masazint.


stipriai is pradziu tai tikrai nedaryk...kam kesti skausma...aisku turi sioki toki skausma jausti...butinai daryk masazus su taure kiekviena diena ir pamatysi celiulitas mazes ir skausmas tuo paciu tada ir galesi padidinti vakuuma...net ir su mazesniu vakuumu jis mazeja tik reikia kantrybes ir laiko..
Atsakyti
Tęskit tęskit... mirksiukas.gif Į labai įdomią temą visai netyčia papuoliau ax.gif

thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
Aš tai kaip durnė nuipirkau ketris AVONo Cellu-Sculpt, galvoju pradėsiu naikinimo etapą po gimdymo atsiradusiam šitam moterų prakeiksmui, jau antrą bankę baiginėju, liaškos apmažėjo, bet nežinau nuo kremo ar šeip, tad kogero daugiau nebenaudosiu (parduosiu likusias dvi) o nusipirksiu stangrinamąjį, nes kažkokia oda "palaida" pasidarė ant šlaunų blink.gif Bet šeip aš irgi manau kad mažinti jį reikėtų pirmoj eilėj mechaniniu būdu (išjudinant limfą) ir tik tada kremais (greičiau pasiskirsto veiksliosios medžiagos į celiulito pažeistas vietas).
Atsakyti
QUOTE(ditax @ 2008 05 14, 00:46)
AAA...Aciu.O kur ji daro?

Zinau, kad klaipėdoje kazkur darydavo,o ar yra kituose miestuose reiketu dometis spa centruose.
Papildyta:
QUOTE(agnule @ 2008 05 13, 22:34)
siulau isbandyti Karin Herzog priemones celiulitui. As dar tik naudoju gera savaite o oda jau issilygino, tik kai suraukiu tai matos tas celiulitas. Po ziemos tai jau pradejo vos ne paprastai matytis ne jokio suraukimo bet dabar jau ok, graziai kojos atrodo. Ir masazuoju ryte ir vakare su paprastu masazuokliu.

o kur galima nusipirkt tas Karin Herzog priemones?kokia ju kaina butu?
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 05 13, 23:19)
o taures bandei? jei ja gerai suspaudi taaaaip giliai oda isiubia ir ten giliai masazuoja...
tik kad skauda nerealiai ir man nieks neatsako ar turi taip nerealiai skaudet ar uztenka vos suimti ir su saikingu skaudejimu masazint.


Tikrai nereikia labai stipriai suspausti taurės schmoll.gif Aš iš pradžių įsijautusi irgi maniau „kuo stipriau, tuo geriau“, bet kai iš eilės kelias dienas ant šlaunų mažų mėlynių atsirado, tai kaipmat apsiraminau. Dabar darau palyginus nedidelį-normalų vakuumą, kad neskaudėtų praktiškai. Užtrunka ilgiau, kol oda visa parausta, užtat nei skauda, nei mėlynių, o šlaunys rausvos rausvos ir maloniai kaista thumbup.gif

Dabar masažuojuosi su turguje pirktu rusišku anticel. aliejumi. Kai jį pabaigsiu, manau bandysiu Madaros arba Dr. Hauschkos. Nepigu (~70 lt), bet norisi išbandyti ax.gif Be to, jei rezultatai geri, tai kartą į mėnesį tiek pinigėlių išleisti tikrai negaila... vasara juk artėja, niekur nedingsi doh.gif
Atsakyti
aciu kad nuraminot ir leidot su mazu vakumu darbuotis smile.gif

Bet cia dabar perskaiciau kita baisu teigini ,kad jei celiulitas kaip pas mane yra,kuris matosi tik tada kai suspaudi oda,masazuojant tauremis jis islenda i pavirsiu?? blink.gif juk cia ziauru,ar tikrai kuriai nors taip buvo?
Papildyta:
o mane domina Zaja firmos berods didelis butelis oranzintis anticeliulitinio aliejaus, tik 20lt,radau "shape" zurnale rekomenduojama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 05 14, 13:58)
Bet cia dabar perskaiciau kita baisu teigini ,kad jei celiulitas kaip pas mane yra,kuris matosi tik tada kai suspaudi oda,masazuojant tauremis jis islenda i pavirsiu?? blink.gif juk cia ziauru,ar tikrai kuriai nors taip buvo?


Nežinau, dar nerpelyg trumpai matyt masažuojuosi, kad pastebėčiau ax.gif Bet buvo pačiai kilusi tokia mintis, nes kažkaip atrodo logiška: kai prispaudi taurę, tai tas vakuumas pakelia į paviršių odą ir patį celiulitą, kartais plika akimi matyti, kaip jis pakeliamas po to vėl nusileidžia...
Atsakyti