Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginti plaukai

QUOTE(rnj @ 2005 07 07, 19:34)
Zinau kur plaukus priaugina ne taip jau brangiai, lygtai apie 500lt,ir gerai padaro ir viska labai gerai paaiskina apie ju prieziura.  Kaina  zinokit priklauso nuo kiek nori priauginti tu sruogu. Siaip maciau parodoje "pelene" kaip priaugina ir kaip veliau atrodo, tai zinokit zmogus pasikeicia nerealiai, nes priaugina bet kokios spalvos ir ilgumo sruogas,  pataria prof kirpejos. o kai nusibosta tai jie turi skisti su kuriuo ir nuima tas suogas. O dar man sake drauge kuri turi priaugintus plaukus, ,kad poto savi plaukai net sustiprejo, keista man pasirode lyg tai atvirksciai turetu buti bet ji taip pasake kad savi nustojo slinkti.
Na vat, as tai viska issiaiskinau apie ta priauginima plauku ir labai noriu pries vestuves priauginti, manau bus graziai.

sveikutes as irgi turiu problemele :turejau normalius ilgokus plaukus ,nors buvo sviesinti buvo gana sveiki ir pradeja stipreti ,bet velnes pakuteno smegeneles ir susidejau chemini,O DIEVULELEIU NIEKAM NUOSIRDZIAI NEPATARIU TO DARYTI! tai va teko man nusikirpti juos iki peciu,biskiuka gal trumpiau ir dazyti tamsiau kad plika nelikciau,nes jie taip SLENKA! vestuves birzelio menesi ir noreciau ilgu palaidu plauku,bet paklausius jusu kazkaip dabar suabejojau...... net neziau ka daryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(barakudaa @ 2007 10 01, 23:49)
sveikutes as irgi turiu problemele :turejau normalius ilgokus plaukus ,nors buvo sviesinti buvo gana sveiki ir pradeja stipreti ,bet velnes pakuteno smegeneles ir susidejau chemini,O DIEVULELEIU NIEKAM NUOSIRDZIAI NEPATARIU TO DARYTI! tai va teko man nusikirpti juos iki peciu,biskiuka gal trumpiau ir dazyti tamsiau kad plika nelikciau,nes jie taip SLENKA! vestuves birzelio menesi ir noreciau ilgu palaidu plauku,bet paklausius jusu kazkaip dabar suabejojau...... net neziau ka daryt?  g.gif

Va, va, aš irgi žinau ne vieną paną kuri susigadino savo kasas per tą nelemtą cheminį. Aš irgi kažkada nrėjau susidėti cheminį tai gerai kad kirpėja protinga buvo: Sako jei nenori likti plika -nepatariu. Mat pas mane silpni plaukai. Parodė kokias kaukes, šampūnus naudoti ir plaukai per porą metų atsigavo. O svarbiausia - PRADĖJO AUGTI thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lina31m @ 2007 10 02, 09:22)
Va, va, aš irgi žinau ne vieną paną kuri susigadino savo kasas per tą nelemtą cheminį. Aš irgi kažkada nrėjau susidėti cheminį tai gerai kad kirpėja protinga buvo: Sako jei nenori likti plika -nepatariu. Mat pas mane silpni plaukai. Parodė kokias kaukes, šampūnus naudoti ir plaukai per porą metų atsigavo. O svarbiausia - PRADĖJO AUGTI thumbup.gif


SVEIKUTES 4u.gif
O gal galetum pasidalinti kokiom kaukem ir sampunais? blush2.gif
Daug ka isbandziau...bet... unsure.gif

Beja,mano vestuves irgi neuzilgo...svajoju apie ilgus palaidus plaukus...ir radau iseiti:
Turguose yra skyreliai,kur priekiauja perukais,uodegom,plaukais ir pn.,tai va,drauge mano isigijo viena faina dalykeli-tok kaip lankelis su plaukais,bet tas lankelis eina aplynk visa galvaAtrodo tiediog nerealiai(yra lygiu ir garbanuotu)
Tai va,ieskosiu ir as ax.gif
Atsakyti
Na ka brangiosios as ir pasidalinsiu savo patirtimi apie plauku priauginima. doh.gif Tikrai juos nesiauginau aklai, skaiciau daug atsiliepimu ir su kirpeja konsultavausi....tik va blogai padariau, kad klausiau tik geru atsiliepimu (jie buna tik is kirpeju ir siaip grozio salono darbuotoju), o ignoravau realiai patyrusiu merginu...Tad pati atsikandau ka reiskia priauginti plaukai.... Mano pacios plaukai buvo netrumti, tad kad bent kiek pailgetu prisiauginau 70 cm naturaliu plauku sruogas su keratino kapsulemis.... Pirma menesi viskas buvo lyg ir normaliai, taciau kuo toliau tuo labiau plaukai eme veltis, sukuojant labai pese, nors plaukus priziurejau kaip buvo nurodyta ir net tam salone pirkau specialu sepeti jiems priziureti... Padetis visai pasidare bloga po 2 menesiu, kai isaugo dar nauji plaukeliai, prie saknu kapsules velesi kol pasidare toks guzas, kad net teko ji iskirpti kaip ir visas priaugintas sruogas.... Rezultatas liko toks kad ne tik daug pinigeliu i tai buvo ikista, bet dar ir netekau puses savo plauku verysad.gif verysad.gif
Dar vienas diskomfortas kuris lydi priauginus kapsulemis tai yra tas, kad labai niezti galvos oda, tad kasysites it blusu turedamos (cia ne mano vienos patirtis)... verysad.gif
Ka galiu patarti tai nebent si plauku priauginimo buda: plauku prisiuvimas (kai smulkiai supinamas drakonas ir prie jo prisiuvama plauku juosta) na pacios apie si buda galit rast internete...Manau pries vestuves siuo budu pasinaudosiu, bet po vestuviu iskart issiimsiu... g.gif
Atsakyti
Siaubas Pukita, kaip gaila plaukuciu, na bet tikiuso ataugs ir viskas atrodys thumbup.gif per tavo vestuves
Atsakyti
QUOTE(pukita999 @ 2007 10 04, 00:17)
Ka galiu patarti tai nebent si plauku priauginimo buda: plauku prisiuvimas (kai smulkiai supinamas drakonas ir prie jo prisiuvama plauku juosta) na pacios apie si buda galit rast internete...Manau pries vestuves siuo budu pasinaudosiu, bet po vestuviu iskart issiimsiu... g.gif

vargse...tikrai tau nepasiseke..
as butent ir naudojau si antraji buda vestuvems...tai viskas Ciki" thumbup.gif
kadangi ir nenorejau ilgalaikio priauginimo tai man buvo pats tas...kai pradejo veltis ir pesiotis nusiemiau..
o su tomis kapsulemis man kazkaip ir vien is kalbu nepatinka..nezinau kodel...beto gana brangu doh.gif
Atsakyti
Nieko jau ten kur issirove plaukuciai isdygo nauji, tad plikumas jau baigia pasislepti... gerai kad pas mane organizmas dekingas ir plaukuciai greitai ir tankiai auga, siaip plaukus labai priziuriu, nes man jie vienas graziausiu dalyku pas moteri...
Dar geriu specialius vitaminus ir maisto papildus, kad tik greiciau ataugtu visi netekimai... tik va gaila ir sirdi spaudzia, kad kiek anksciau plauku buvo ir kiek dabar liko...ir siaip kvailai dariau, buciau pakentejus ir taip tie plaukai dabar vos ne iki juosmens but nereikeja ir visu tu priauginimu... Na bet ka padarysi is klaidu juk mokinames..tik gaila, kad skaudzios tu klaidu pasekmes cray.gif
Tiesiog visoms merginoms linkiu labai gerai pagalvoti pries pasirenkant toki plauku priauginimo buda (ypatingai toms kuriu ir savi plaukai pakankamai ilgi), kad paskui nereiktu lieti asaru kaip man...
Atsakyti
per savo vestuves as irgi galvojau apie plauku priauginima...bet apsisiprendziau, ir nusipirkau prisegamus plaukus, labai patenkinta likau smile.gif is vakaro pries vestuves, nunesiau pas kirpeja tuos plaukus, ji sugarbanojo ant biguduku...ir buvo super smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksantipe @ 2007 10 24, 14:06)
per savo vestuves as irgi galvojau apie plauku priauginima...bet apsisiprendziau, ir nusipirkau prisegamus plaukus, labai patenkinta likau smile.gif is vakaro pries vestuves, nunesiau pas kirpeja tuos plaukus, ji sugarbanojo ant biguduku...ir buvo super smile.gif

Ir teisingai ir protingai padarei... 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksantipe @ 2007 10 24, 15:06)
per savo vestuves as irgi galvojau apie plauku priauginima...bet apsisiprendziau, ir nusipirkau prisegamus plaukus, labai patenkinta likau smile.gif is vakaro pries vestuves, nunesiau pas kirpeja tuos plaukus, ji sugarbanojo ant biguduku...ir buvo super smile.gif

Gal galetum nuotraukyte ideti bent is nugaros, kaip atrode 4u.gif Vis galvoju, kad labai matosi, kad netikri smile.gif
Atsakyti
man tai labai juokinga kad dauguma patarimu is tu merginu kurios net neturejo prisiauginusios o tiesiog kazka kazkur girdejo biggrin.gif pati esu prisiauginusi ir nematau nei jokio vargo nei man niezti ten kas nors nei ten jauciasi o atrodo super thumbup.gif viska darau ta pati tik sukuoju su specialiu sepeciu. viskas priklauso nuo priauginimo ir kirpejos darbo nesusigundykit pigiom kainom nes uz tikra darba verta moketi. as prisiauginau 50 cm sruogas palangoje pas nuostabias kirpejas "Meguvoje" tai esu labai patenkinta. Beje mano drauge ten jau auginasi 5 karta is eiles ir jos plaukai tikrai nepakenkti. Ten perki viena sruoga ir ja dar kerpa per puse ir tada tik priaugina kad nebutu didelio svorio saviems plaukams. Kas mane senai mate tikrai niekas nepasako kad priauginti nes visiskai nieko nesimato ir atrodo super ir plauku spalva priderina super thumbup.gif . Vienu zodziu esu patenkinta ir tikrai prisiauginsiu dar karta nes vasara planuoju isteketi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2007 10 27, 14:12)
man tai labai juokinga kad dauguma patarimu is tu merginu kurios net neturejo prisiauginusios o tiesiog kazka kazkur girdejo biggrin.gif pati esu prisiauginusi ir nematau nei jokio vargo nei man niezti ten kas nors nei ten jauciasi o atrodo super thumbup.gif  viska darau ta pati tik sukuoju su specialiu sepeciu. viskas priklauso nuo priauginimo ir kirpejos darbo nesusigundykit pigiom kainom nes uz tikra darba verta moketi. as prisiauginau 50 cm sruogas palangoje pas nuostabias kirpejas "Meguvoje" tai esu labai patenkinta. Beje mano drauge ten jau auginasi 5 karta is eiles ir jos plaukai tikrai nepakenkti. Ten perki viena sruoga ir ja dar kerpa per puse ir tada tik priaugina kad nebutu didelio svorio saviems plaukams. Kas mane senai mate tikrai niekas nepasako kad priauginti nes visiskai nieko nesimato ir atrodo super ir plauku spalva priderina super thumbup.gif . Vienu zodziu esu patenkinta ir tikrai prisiauginsiu dar karta nes vasara planuoju isteketi wub.gif

Jeigu pastebejai tai pasakojau ne is kokiu draugiu patirties, o grynai is savosios. Uz priauginima sumokejau tikrai didelius pinigus nes vienos sruogos kaina buvo 17 lt. Salonas buvo isgirtas ir pristatytas kaip profisionalus, ta kirpeja kuri man dejo sruogas pati veda apmokymus ir paskaitas apie plauku priauginima, salone taip pat pirkau ta specialu sepeti priziureti plaukasm. Deja... Ir zinau kad ne man vienai tas plauku priauginimas baigesi tragiskai. Gerai kad tau ir tavo draugei tinka tas plauku priauginimas, taciau man tavo zodziai kelia kazkoki itarima ar tik ne kazkokia reklama cia nori prastumti, nes realybe yra visai kitokia su tuo priauginimu g.gif Na nebent tavo pacios plaukai trumpi ir letai auga tai tada gal ir patikeciau.... g.gif
Atsakyti