Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginti plaukai

Kazkuri rasete, kad priauginimas apie 1000lt. Kas kiek laiko plaukucius reikia perauginti, ar papildyti, tai vel moketi teks panasiai? Kazkaip nepigiai tada gaunasi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fashion: 02 rugpjūčio 2007 - 10:56
QUOTE(Dzijanka @ 2007 07 21, 22:38)
pamirsau pasiginti, nusipirkau as tuos prisegamus plaukus uz 310lt akropolyje, nerealiai esu patenkinta, superiniai plaukai ir atrodo super, plius uzsisegi kada nori, ir nusiemi irgi  4u.gif

As irgi nusipirkau, tiesa ne Lietuvoje, bet puikiai uzsisegu pati ir niekas neatpazista, kad netikri plaukai. Tik pas ka ploni plaukai reikes daugiau padirbeti su prisegimu, nes gali per plonus plaukus persisviesti prisegimo linija. Bet visa kita atrodo puikiai
Atsakyti
ax.gif o kas nors ga;it papasakot apie prisiuvamus plaukus??Kiek tai kainuoja, nes as noriu tik vestuvems juos prisisiut..
Atsakyti
As turiu prisegamus tamsiai rudus 50cm ilgio plaukus (nenaudoti). Galeciau jei kam labai reikia parduoti, nes mano pacios jau pakankamai ilgi. Ir bijau, kad nebelabai man ju prireiks. doh.gif
Atsakyti
user posted image

mirksiukas.gif
Atsakyti
Jokiu budu nepriauginkit plauku. Tai yra pinigu ismetimas del trumpalaikio grozio. Ir tuo paciu susigadinsit savo plaukus. Geriau kaip cia kitos panele minejo, nusipirkit prisegamus plaukus. Mano sukuosena per vestuve buvo sukelta i virsu, ir kirpejai pasirode kad mazoka plauku. Tai ji man isege sruoga papildomu. Atrode gerai, nesimate, kad ne manieji. smile.gif
Atsakyti
o as vistiek prisiauginau plaukus lotuliukas.gif
tik su vario ziedeliais ir esu labaiiiiiiiii PATENKINTA thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
O kuo skiriasi su vario ziedeliais?
Atsakyti
QUOTE(Egzo @ 2007 08 07, 17:17)
As turiu prisegamus tamsiai rudus  50cm ilgio plaukus (nenaudoti). Galeciau jei kam labai reikia parduoti, nes mano pacios jau pakankamai ilgi. Ir bijau, kad nebelabai man ju prireiks.  doh.gif


Sveikute 4u.gif
Kokia kaina plaukuciu?
Atsakyti
Egzo, ar dar turi palukucius? kokia ju kaina? labai graziai atrodo 4u.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif už plaukučius 150 lt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Egzo @ 2007 08 09, 10:36)
Ačiū  4u.gif  už plaukučius 150 lt  blush2.gif


Aciu labai uz "kasa" ax.gif
Buvo malonu susipazinti 4u.gif
Sekmes !!! mirksiukas.gif
Atsakyti