Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginti plaukai

Labai grazu!!!!!!!!! Ir as uzsimaniau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2007 01 18, 19:58)
Labai grazu!!!!!!!!! Ir as uzsimaniau  ax.gif

dėkui ax.gif Na tada pabandyk ir tu prisiaugint,kad taip užsimanei mirksiukas.gif
Atsakyti
Gaila, bet kol kas negaliu... Maitiniu lelyte savo pienuku, tai labai ziauriai plaukai slenka, palauksiu, kol viskas susitvarkys, tada surizikuosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2007 01 20, 16:49)
Gaila, bet kol kas negaliu... Maitiniu lelyte savo pienuku, tai labai ziauriai plaukai slenka, palauksiu, kol viskas susitvarkys, tada surizikuosiu  ax.gif

Pagydyk plaukus truputi ir galėsi dėtis,man irgi žiauriai slinko.Prisipirkau visokių kapsulių,vitaminų ir t.t.Truputį pasigydžiau ir prisiauginau plaukus.Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Darijana:) @ 2007 01 20, 17:09)
Pagydyk plaukus truputi ir galėsi dėtis,man irgi žiauriai slinko.Prisipirkau visokių kapsulių,vitaminų ir t.t.Truputį pasigydžiau ir prisiauginau plaukus.Sėkmės  4u.gif



tai va, laukiu kol nustos slinkti, tada desiuos. o tau priaugino, ar tu prisisegi?
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2007 01 20, 19:20)
tai va, laukiu kol nustos slinkti, tada desiuos. o tau priaugino, ar tu prisisegi?

Man priaugino,dar iki galo nebuvau išsigydžius kai priaugino.Ampoles baigiau trinti i plaukų šaknis kai jau buvo priauginti plaukai.Plaukų slinkimas man yra amžina problema g.gif ,tai galvoju nesulauksiu kol jie baigs man slinkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Darijana:) @ 2007 01 21, 18:15)
Man priaugino,dar iki galo nebuvau išsigydžius kai priaugino.Ampoles baigiau trinti i plaukų šaknis kai jau buvo priauginti plaukai.Plaukų slinkimas man yra amžina problema  g.gif  ,tai galvoju nesulauksiu kol jie baigs man slinkti  ax.gif



Sveika, mano irgi plaukai menki. Bet galvoju, gal plauku prisiuvimas maziau kenkia nei priauginimas?.... Hmmm... reikia siaip ar taip laukti, kol lelyte baigsiu maitinti, nes plauku siandien ryte net saldytuve radau doh.gif Gali buti dar taip, kad ne prisiauginsiu plaukus, o peruka pirksiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2007 01 22, 12:57)
Sveika, mano irgi plaukai menki. Bet galvoju, gal plauku prisiuvimas maziau kenkia nei priauginimas?.... Hmmm... reikia siaip ar taip laukti, kol lelyte baigsiu maitinti, nes plauku siandien ryte net saldytuve radau  doh.gif  Gali buti dar taip, kad ne prisiauginsiu plaukus, o peruka pirksiu  verysad.gif

eina sau nesiauginkit ir prisiuvimas taip pat kenkia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(juleta @ 2007 01 24, 21:47)
eina sau nesiauginkit ir prisiuvimas taip pat kenkia verysad.gif

labai pakeitei nuomone smile.gif
beje norejau paklasuti apie prisegamus.. As maciau ju priksti Akropolyje vilniuje, kainuoja 300lt komplektas. Bet kas man juos gales grazia prisegt?
O ir siaip ar juos reikia nuimti kas vakara? o as pati po to sugebeciau isisegt?
as irgi norejau prisiaugint, bet galvojau 700-800lt maximum, o cia uz 1600 prisiaugina doh.gif
Atsakyti
gal kas galite parekomenduoti, kur Vilniuje būtų galima plaukučius prisiauginti?

ir dar toks klausimas: jeigu rašo, kad viena sruoga 10-15 lt, tai čia jau įskaitomas ir kirpėjos darbas ar papildomai reikia mokėti? ir kaip žinoti, kiek man tų sruogų reikės? ar 30 ar 70? ta prasme, neįsivaizduoju aš tų sruogų apimties.. blush2.gif
Atsakyti
pamirsau pasiginti, nusipirkau as tuos prisegamus plaukus uz 310lt akropolyje, nerealiai esu patenkinta, superiniai plaukai ir atrodo super, plius uzsisegi kada nori, ir nusiemi irgi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzijanka @ 2007 07 21, 23:38)
pamirsau pasiginti, nusipirkau as tuos prisegamus plaukus uz 310lt akropolyje, nerealiai esu patenkinta, superiniai plaukai ir atrodo super, plius uzsisegi kada nori, ir nusiemi irgi  4u.gif


Sveikutes 4u.gif
Na irgi uzsikreciau ax.gif
Tik bijau kad viasai plauku neliks,tai galvoju apie "prisiagiamus".
O sakykit Dzijanka,kaip jie laikos?mano plaukai nera ilgi ir tankus(zemiau ausu),vestuviu diena noreciau ilgu.
Kaip jie prisikabina?kaip laikos?ar nekrenta?
Atsakyti