Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginti plaukai

Yra priauginimai: 2 savaitiniai, ir puses metu. Mano drauge buvo vestuvems prisiauginusi tuos 2 savaitem, bet kazkaip nenaturaliai atrode
Atsakyti
QUOTE(Juodoji @ 2007 01 11, 01:29)
O pas tave plaukai stori?kad 70sruogu reikia?  ax.gif  nes pas mane labai ploti,iskarpyti,truputi ilgesni nei iki peciu,tai kiek man kazkin reiketu sruogu?  g.gif kokio ilgio sruogas tau pridejo uz 12lt? labai ir as noreciau ilgu plauku,nes niekada neturejau,o jie ir neauga daugiau  verysad.gif

Pačios plaukas yra mano plonas,tik jie man pasipūtę tai atrodo,kad storesni.Jei tavo plaukai plonučiai gali užtekti 50-60 sruogelių.Man kirpeja žadejo dėti 60 sruogelių,bet buvo užsakiusi 70 tai visas ir uždėjo,šiaip atrodo natūraliai,nei per daug nei per mažai.Kas nežino tai labai nustemba,kai pasakau kad prisiauginau plaukus.Kokio ilgio dėjo neatsimenu,bet plaukai dabar yra iki liemens.
Atsakyti
O tie priauginti plaukai slenka kartu su naturaliais, ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2007 01 16, 14:27)
O tie priauginti plaukai slenka kartu su naturaliais, ar kaip?

Na tie priauginti plaukai truputi irgi slenka,bet labai mažai.Jie yra prispausti su kapsule prie tavo gyvu,tai nelabai lengvai jie išslenka.
Atsakyti
QUOTE(Darijana:) @ 2007 01 16, 23:37)
Na tie priauginti plaukai truputi irgi slenka,bet labai mažai.Jie yra prispausti su kapsule prie tavo gyvu,tai nelabai lengvai jie išslenka.


gal turi nuotrauka, atsiustum paziureti kaip atrodo priauginti plaukuciai? ax.gif
Atsakyti
[quote=fashion,2007 01 17, 12:19]gal turi nuotrauka, atsiustum paziureti kaip atrodo priauginti plaukuciai?  ax.gif
[/quot
nesigauna ideti nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darijana:): 17 sausio 2007 - 14:00
QUOTE(Darijana:) @ 2007 01 17, 13:55)
nesigauna ideti nuotrauka

Dėlto, kad nesi parašius 100 žinučių. atsiųsk nuotrauką man į paštą saulelelelijele@gmail.com, ir aš ją čia patalpinsiu ax.gif
Atsakyti
Darijanos:) foto bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 01 17, 14:11)
Darijanos:) foto bigsmile.gif

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 01 17, 14:11)
Darijanos:) foto bigsmile.gif

Graži foto wub.gif
tik palyginimui norėčiau pamatyti ją, prieš plaukų priauginimą doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(balta_lelija @ 2007 01 17, 19:29)
Graži foto  wub.gif
tik palyginimui norėčiau pamatyti ją, prieš plaukų priauginimą  doh.gif  blush2.gif

Prieš plaukų priauginimą atrodžiau visiškai kitaip,nes buvo šviesūs ir iki pečių plaukai.Dabar tapau raudonplaukė,ilgakasė biggrin.gif Mano kirpėja taip pat gailėjosi,kad nenupaveikslavo manes prieš ir po,nes labai pasikeičiau.
Atsakyti
QUOTE(Darijana:) @ 2007 01 17, 19:05)
Prieš plaukų priauginimą atrodžiau visiškai kitaip,nes buvo šviesūs ir iki pečių plaukai.Dabar tapau raudonplaukė,ilgakasė  biggrin.gif  Mano kirpėja taip pat gailėjosi,kad nenupaveikslavo manes prieš ir po,nes labai pasikeičiau.

Jei tas pasikeitimas dar tau ir patinka, tai labai džiaugiuosi smile.gif
Atsakyti