Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginti plaukai

QUOTE(helena @ 2006 06 14, 16:41)
as zinau, kad jie naturalus ir labai gerai atrodo thumbup.gif bet kazkaip manau, kad reikia ju galus, o gal ir savo galiukus prakarpyti, kad laiptu nebutu


butina butina pakarpyt tiek prisiutiem, tiek prikabintom sruogom, tiek prisegtiem plaukam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2006 06 13, 19:40)
mano iki vidurio nugaros ( na, gal trumpesni siek tiek ax.gif ), o as noriu kad mazdaug iki liemens butu wub.gif o kaip atrodo, kai pridedi, naturaliai? ta prasme, kaip jie su tavo plaukais jungiasi? g.gif



na va doh.gif galvojau, kad tavo plaukai iki pečių, o jie visai ilgi tongue.gif jei šukuosena bus palaidų plaukų, tai gal ir verta galvot apie priauginimą, bet jei čiukuoseną darysies, tai manau neverta schmoll.gif gi ten taip susukinėja, visokių daikčiukų prideda, kad tų plaukų devynios galybės atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2006 06 13, 16:40)
o kaip atrodo, kai pridedi, naturaliai? ta prasme, kaip jie su tavo plaukais jungiasi? g.gif



QUOTE(kirmelyte @ 2006 06 14, 10:12)
Tai yra naturalus zmogaus plaukai, jei pataiko spalva, tai jie nesiskiria nuo tavo.


Deja, jau is savo patirties galiu pasakyti, kad ne visada uztenka pataikyti spalva. Labai skiriasi europieciu ir rytieciu plaukai, ir jeigu svelniam europietiskam, tipiskam lietuvaitiskam plaukui priauginsite stous rytietiskus, spalvca ir ilgis gal nesiskirs, bet isiziurejus struktura tikrai isduos jusu "paslapti" biggrin.gif Nors nera ko pergyvent, 99 procentai zmoniu net neitaria, kurie plaukai netikri, o 1procentas, kuris pastebi - arba tiesiog gime detektyvai, arba patys nesioja priaugintus, todel viska mato "zinovo" akimis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexusia @ 2005 04 20, 16:33)
Patariu nesiauginti schmoll.gif  schmoll.gif
Aš taip pat galvojau apie tai, kol nenuoėjau pas savo kirpėją, ji mano draugė ir daro tuos visus priauginimus. tai man pasakė, kad procedūra atsieitų apie 1300 lt kaip mano plaukams:)  maniškiai irgi silpni, nuo dažymų visokių, mat šviesūs jie..Tai jei tavo slenka ir trupa, patikėk, kad neverta..geriau nueik pas gerą kirpėją, gerk vitaminukus visokius, kaukes dėk ir šiaip saugok ir lepink, bus daug geriau ir daug gražiau. man kirpėja pasakojo, kad pirmą mėnesi gal ir gražiai atrodo, bet turint priaugintus plaukus, juops reikia specialiai ten kažkaip plauti, pirkti specialų šepetį šukuoti ir t.t. Ir esmė didžiasuia tame, kad po to labai susilpnėja savi plaukai..
čia tik mano asmeninė nuomonė..

as tai irgi labai norejau ilgu plauku, bet man uzteko prisiauginti pora spalvotu sruogeliu, kad suprasciau, koks yra vargas tureti netikrus plaukus g.gif
Atsakyti
QUOTE(indruska @ 2006 07 15, 05:21)
as tai irgi labai norejau ilgu plauku, bet man uzteko prisiauginti pora spalvotu sruogeliu, kad suprasciau, koks yra vargas tureti netikrus plaukus  g.gif

O kas ten per sruogeles buvo? Gal spalvota sintetika ar tiesiog gerai nubalintas ir perdazytas plaukas? Plaukas juk plaukui nelygu, todel vienos ir dziaugiasi priaugintais plaukais, o kitos dejuoja ir prisiekineja daugiau niekada ju nebesiauginti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(visiskai_rami @ 2006 03 02, 23:35)
as zadu liepa eit prisiaugint plaukus vestuvems. tai darysiu jau antra karta. zadu augintis 70 sruogu 50 cm. viena kainuoja 14lt. Ir tikrai tie priklijuoti plaukai nedaro jokios itakos taviesiems plaukams jei jie kokybiskai padaryti. o grozio priduoda labai daug, todel net neabejojiu ir tekesiu budama ilgaplauke.



As ir visada svajojau prisiauginti plaukus vestuvems ir kad butut tiesiog palaidi, gal kokios kelios gelytes isegtos ar kokie karoliukai po plaukus pametyti ar sone kokia gelyte isegta...vat galvoju tada paprasyciau, kad truputi pakarpytu ir gal net tokia ilga grifkute kur ant soniuko guli nukirptu, na zodziu.....bet vis nezinau, vienos sako augink, kitos nea....kaina nemaza...tai vat ir abejoniu daug....sako tamsus tai gerai atrodo, o vat sviesiu plauku tai kapsules kai priaugini labai matosi...tai galvoju jei paliadais eisiu ir ten kapsules kaip uteles svies, tai negrazu....Beje, nuo ko priklauso kiek reikia sruogu priauginti ar nuo tavo plauku ilgio ar nuo storio...mano pusilgiai, iki nugaros vidurio gal siek tiek trumpesni, na tokie vidutinio storumo, sviesus....gal kas zinot kiek sruogu vidutiniskai reiktu???
Atsakyti
Labai ramu toj temelej...o man ji tokia aktuali reikia pagalbos, patarimu..... verysad.gif cray.gif cray.gif cray.gif

Vat vakar buvau Klaipedos "Akropolio" kirrpykloje, as ir pakraupau, kad kai paklausiau kokios firmos priauginami plaukai, tai isgirdau su nuostabos gaida balse -"kaip kokios????.... blink.gif ....geros... blink.gif " blink.gif ir viskas, daugiau nieko nesugebejo pasakyti, sakau kas tiekejas, o jos visos vel i mane "ozku" akimis paziurejo... blink.gif niu nezinau ar cia kirpejos dabar tik tokios belikusios ar kaip cia, net nezinoti paciu elementariausiu dalyku.... doh.gif ax.gif ...niu vat, tai man sake 70-80 sruogu tai butinai reik, gautusi (80x16lt.=1280lt.) plius dar prieziuros priemones jauciu kokius 200lt. kainuos, tai brangoka 1500lt. uz plaukucius pakloti....Dar labai sudomino tas prisegimas, tos kurios daret, gal galit prakonsultuoti, 1.Kur juos Klaipedoj reiktu nusipirkti ar cia butinai uzsakineti reikia per interneta ar is uzsienio veztis, gal Klaipedoj kur yra, jei ne tai kur Lietuvoj ju butu galima gauti???? 2. Tarkim man prisegs tuos plaukus, tai paskui turut pakarpys, nes juk kitaip tai negraziai atrodytu juk mano plaukai butu trumpesni ir atodytu klaikiai jei butut vieni ilgi plaukai,o kiti ryskiai trumpesni ant virsaus, beje ar su tais prisegtais plaukais atrodo naturaliai plaukai, ar neatrodo tie prisegti plaukai kokie plonyciai??? 3. Ar tikrai ten jie neislys???? zinau juokingai skamba, bet niu kazkaip pergyvenu... ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anile: 11 spalio 2006 - 07:54
o maniskiai plaukai yra grazus stori ir banguosasi bet ju ilgistik iki peciu o vestuvems noreciau ilgu palaidu paluku , gal yra kokiu tai laikinai prisegamu ar kazkas panasaus ? g.gif
Atsakyti
Gerai, kad pas mane nera tokiu problemu, plaukai mano ilgi, stori, zodziu sunkus ir i "kriauklyte" nesusegsi, nes neislaiko blush2.gif segtukai, net dideli.
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2006 10 11, 06:52)
Labai ramu toj temelej...o man ji tokia aktuali reikia pagalbos, patarimu..... verysad.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif

Vat vakar buvau Klaipedos "Akropolio" kirrpykloje, as ir pakraupau, kad kai paklausiau kokios firmos priauginami plaukai, tai isgirdau su nuostabos gaida balse -"kaip kokios????.... blink.gif ....geros... blink.gif " blink.gif  ir viskas, daugiau nieko nesugebejo pasakyti, sakau kas tiekejas, o jos visos vel i mane "ozku" akimis paziurejo... blink.gif niu nezinau ar cia kirpejos dabar tik tokios belikusios ar kaip cia, net nezinoti paciu elementariausiu dalyku.... doh.gif  ax.gif ...niu vat, tai man sake 70-80 sruogu tai butinai reik, gautusi (80x16lt.=1280lt.) plius dar prieziuros priemones jauciu kokius 200lt. kainuos, tai brangoka 1500lt. uz plaukucius pakloti....Dar labai sudomino tas prisegimas, tos kurios daret, gal galit prakonsultuoti, 1.Kur juos Klaipedoj reiktu nusipirkti ar cia butinai uzsakineti reikia per interneta ar is uzsienio veztis, gal Klaipedoj kur yra, jei ne tai kur Lietuvoj ju butu galima gauti???? 2. Tarkim man prisegs tuos plaukus, tai paskui turut pakarpys, nes juk kitaip tai negraziai atrodytu juk mano plaukai butu trumpesni ir atodytu klaikiai jei butut vieni ilgi plaukai,o kiti ryskiai trumpesni ant virsaus, beje ar su tais prisegtais plaukais atrodo naturaliai plaukai, ar neatrodo tie prisegti plaukai kokie plonyciai??? 3. Ar tikrai ten jie neislys???? zinau juokingai skamba, bet niu kazkaip pergyvenu... ax.gif  blush2.gif

sveika Anile, manau kad tavo info gauti vienas is greiciausiu budu butu nueiti i kokia rimtesne kirpykla ir apie tuos laikinus plaukucius pakalbeti, juk kirpejos susiduria su tuo, ju tox darbas-kasdienybe....kiek maciau, tai sviesus plaukai kad priauginti matosi nors ir kaip gerai padaryti, o vat jei juodi, tai ne velnio neatskirsi....
rodos tavo vestuves greitai...sekmes, o kada jei rimtai?
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2006 10 11, 09:52)
Labai ramu toj temelej...o man ji tokia aktuali reikia pagalbos, patarimu..... verysad.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif

Vat vakar buvau Klaipedos "Akropolio" kirrpykloje, as ir pakraupau, kad kai paklausiau kokios firmos priauginami plaukai, tai isgirdau su nuostabos gaida balse -"kaip kokios????.... blink.gif ....geros... blink.gif " blink.gif  ir viskas, daugiau nieko nesugebejo pasakyti, sakau kas tiekejas, o jos visos vel i mane "ozku" akimis paziurejo... blink.gif niu nezinau ar cia kirpejos dabar tik tokios belikusios ar kaip cia, net nezinoti paciu elementariausiu dalyku.... doh.gif  ax.gif ...niu vat, tai man sake 70-80 sruogu tai butinai reik, gautusi (80x16lt.=1280lt.) plius dar prieziuros priemones jauciu kokius 200lt. kainuos, tai brangoka 1500lt. uz plaukucius pakloti....Dar labai sudomino tas prisegimas, tos kurios daret, gal galit prakonsultuoti, 1.Kur juos Klaipedoj reiktu nusipirkti ar cia butinai uzsakineti reikia per interneta ar is uzsienio veztis, gal Klaipedoj kur yra, jei ne tai kur Lietuvoj ju butu galima gauti???? 2. Tarkim man prisegs tuos plaukus, tai paskui turut pakarpys, nes juk kitaip tai negraziai atrodytu juk mano plaukai butu trumpesni ir atodytu klaikiai jei butut vieni ilgi plaukai,o kiti ryskiai trumpesni ant virsaus, beje ar su tais prisegtais plaukais atrodo naturaliai plaukai, ar neatrodo tie prisegti plaukai kokie plonyciai??? 3. Ar tikrai ten jie neislys???? zinau juokingai skamba, bet niu kazkaip pergyvenu... ax.gif  blush2.gif

As pati esu prisiauginusi plaukus,70 sruogų pilnai užtenka.Aš mokėjau už sruogelę 12 lt.aš dariaus Šiauliuose,o kur tu gyveni gal yra brangiau.Šiaip esu patenkinta,nes mano svajonė buvo turėt ilgus plaukus ir nėra jokio vargo kaip kitos rašo.Jokių priemonių pirkt nereikia viską naudoji tą patį kaip ir naturaliems plaukams,tik reikėjo specialų šepetį nusipirkt (30 lt.) ir viskas.Jau dabar galvoju kaip reiks taupyt pinigėlius antram sykiui prisiaugint ax.gif nes trumpų plaukų jau nebenoriu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Darijana:) @ 2006 12 23, 02:17)
As pati esu prisiauginusi plaukus,70 sruogų pilnai užtenka.Aš mokėjau už sruogelę 12 lt.aš dariaus Šiauliuose,o kur tu gyveni gal yra brangiau.Šiaip esu patenkinta,nes mano svajonė buvo turėt ilgus plaukus ir nėra jokio vargo kaip kitos rašo.Jokių priemonių pirkt nereikia viską naudoji tą patį kaip ir naturaliems plaukams,tik reikėjo specialų šepetį nusipirkt (30 lt.) ir viskas.Jau dabar galvoju kaip reiks taupyt pinigėlius antram sykiui prisiaugint  ax.gif  nes trumpų plaukų jau nebenoriu  schmoll.gif


O pas tave plaukai stori?kad 70sruogu reikia? ax.gif nes pas mane labai ploti,iskarpyti,truputi ilgesni nei iki peciu,tai kiek man kazkin reiketu sruogu? g.gif kokio ilgio sruogas tau pridejo uz 12lt? labai ir as noreciau ilgu plauku,nes niekada neturejau,o jie ir neauga daugiau verysad.gif
Atsakyti