Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginti plaukai

Aciu, bet kazkaip nykoka sioje temoje, niekas, isskyrus mus, cia neapsilanko schmoll.gif
Atsakyti
Na as uzsuku tongue.gif Bet kad klausimu neturiu, lyg ir taip viskas aisku, nebent apie tai, kas kur Lietuvoje ir uz kiek ka daro smile.gif
Beja, gal zinot, kur Kaune pina kasytes plauku prisiuvimui? Kiek tas malonumas kainuoja?
Atsakyti
Sveikutes. Mano plaukai nera labai ilgi,o dar ir pakarpyti. Mazdaug zinau kokios sukuosenos noreciau, bet ten gana ilgoki plaukai. Plauku priauginimas - atkrenta smile.gif tai galvoju apie ju prikabinima arba sinjona. Noriu paklaust tai pas kirpeja jau pati turiu nusinest plaukus? Ir kur geriausia juos pirkt? Kiek mazdaug kainuoja? g.gif Taip norisi ilgu plaukiuku.... unsure.gif



user posted image
Atsakyti
as galvoju plaukus prisisiut, tai jei tai padarysiu, galesiu foto ideti pries ir po smile.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2006 06 12, 19:13)
as galvoju plaukus prisisiut, tai jei tai padarysiu, galesiu foto ideti pries ir po smile.gif



niu lauksim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 06 12, 21:38)
niu lauksim  mirksiukas.gif

tik kad cia dar miglota ta ideja, bet gal padarysiu tongue.gif
Atsakyti
na kasom ir as negaliu pasigirti, tai vis galvojau apie priauginima ar prisiuvima, bet mane gasdino kaina ir kt., nes plauku man reikia tik vienai dienai tongue.gif
Tai va radau puikia iseiti, nusipirkau prisegamus naturalius plaukus (yra ivairiu atspalviu), komplekto kaina 250lt. Yra Kaune bazeje, raudonam pasaze, pradzioj yra skyrius, kur prekiauja visokiais perukais ir t.t. Aisku prisegus prie trumpu paluku siek tiek matosi, bet pasidarbavus kirpejai manau, kad bus grazu smile.gif
Jei dar kas turi klausimu apie tuos prisegamus galiu papasakot.
Prisegti paprasta, galima ir paciai, bet aisku geriau jei kas kitas gali, tai biski lygiau ir geriau gaunasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kirmelyte @ 2006 06 13, 12:03)
na kasom ir as negaliu pasigirti, tai vis galvojau apie priauginima ar prisiuvima, bet mane gasdino kaina ir kt., nes plauku man reikia tik vienai dienai  tongue.gif
Tai va radau puikia iseiti, nusipirkau prisegamus naturalius plaukus (yra ivairiu atspalviu), komplekto kaina 250lt. Yra Kaune bazeje, raudonam pasaze, pradzioj yra skyrius, kur prekiauja visokiais perukais ir t.t. Aisku prisegus prie trumpu paluku siek tiek matosi, bet pasidarbavus kirpejai manau, kad bus grazu smile.gif
Jei dar kas turi klausimu apie tuos prisegamus galiu papasakot.
Prisegti paprasta, galima ir paciai, bet aisku geriau jei kas kitas gali, tai biski lygiau ir geriau gaunasi  ax.gif

o tai ju pakarpyti apacioj nereikia? kokio ilgio tavo pacios plaukai?ar buvai juos prisisegus?
Atsakyti
Prisisegus buvau smile.gif ir parduotuvej, kai matavausi ir namie paskui maiviausi doh.gif
Nu galima pakarpyti jei nori, bet as ju nekarpysiu. Ju galai nera taip jau grynai tiesiai nukirpti, siek tiek pakarpyti. Nu tie plaukai uzdengia mazdaug trecdali nugaros tongue.gif nu nezinau kaip cia ta ilgi nusakyti. O mano pacios, tai trumpi ir iskarpyti, nu gal kokio sprindzio ilgio smile.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kirmelyte @ 2006 06 13, 15:54)
Prisisegus buvau  smile.gif  ir parduotuvej, kai matavausi ir namie paskui maiviausi  doh.gif
Nu galima pakarpyti jei nori, bet as ju nekarpysiu. Ju galai nera taip jau grynai tiesiai nukirpti, siek tiek pakarpyti. Nu tie plaukai uzdengia mazdaug trecdali nugaros  tongue.gif  nu nezinau kaip cia ta ilgi nusakyti. O mano pacios, tai trumpi ir iskarpyti, nu gal kokio sprindzio ilgio  smile.gif  doh.gif

mano iki vidurio nugaros ( na, gal trumpesni siek tiek ax.gif ), o as noriu kad mazdaug iki liemens butu wub.gif o kaip atrodo, kai pridedi, naturaliai? ta prasme, kaip jie su tavo plaukais jungiasi? g.gif
Atsakyti
Tai yra naturalus zmogaus plaukai, jei pataiko spalva, tai jie nesiskiria nuo tavo. bent jau man taip, nes mano visai tiesus. O jie prisegami prie saknu segtukais. Mamos grozio forume yra tema apie plaukus, ten Kachiukai jei neklystu buvo idejusi ta tvirtinimo schema smile.gif Ju buna visokio ilgio, as pirkau trumpiausius, tai prisegus jie man uzdengia trecdali nugaros blush2.gif Nu jei tavo plaukai tokio ilgio, tai manau labai nesiskirs, gal atrodys, kaip stipriai iskarpyti galai? g.gif Man tai matosi skirtumas, kur sprindzio ilgio plaukuciai ir kur ilgi, bet sutvarkius, sukuosenoj, manau, kad nesimatys blush2.gif Nu taip tikiuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kirmelyte @ 2006 06 14, 13:12)
Tai yra naturalus zmogaus plaukai, jei pataiko spalva, tai jie nesiskiria nuo tavo. bent jau man taip, nes mano visai tiesus. O jie prisegami prie saknu segtukais. Mamos grozio forume yra tema apie plaukus, ten Kachiukai jei neklystu buvo idejusi ta tvirtinimo schema  smile.gif Ju buna visokio ilgio, as pirkau trumpiausius, tai prisegus jie man uzdengia trecdali nugaros  blush2.gif Nu jei tavo plaukai tokio ilgio, tai manau labai nesiskirs, gal atrodys, kaip stipriai iskarpyti galai?  g.gif  Man tai matosi skirtumas, kur sprindzio ilgio plaukuciai ir kur ilgi, bet sutvarkius, sukuosenoj, manau, kad nesimatys  blush2.gif  Nu taip tikiuosi  biggrin.gif

as zinau, kad jie naturalus ir labai gerai atrodo thumbup.gif bet kazkaip manau, kad reikia ju galus, o gal ir savo galiukus prakarpyti, kad laiptu nebutu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo helena: 14 birželio 2006 - 15:41