Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginti plaukai

QUOTE(mariana @ 2006 03 03, 21:37)
sveikutes:) gal kas zinot kur galima butu nusipirkti plauku sruogeliu priauginimui? girdejau buna parodos ir ten parduoda visai nebrangiai, taciau kaip suzinoti apie vykstancia paroda? gal kas galetu pateikti tokios informacijos?



Kaune yra prie sanciu polikinikos juozapaviciaus g. Peruku salonas.Pasuk informacijos telefonu ir pasakys tikslu ardesa.Jis kiek zinau vienintelis,tikrai zinos.

Papildyta:
Plauku priauginimas uz 800lt tiesiog tragiskas. blink.gif blink.gif Draugei padare,tai geriau is vis nebutu dariusi.

Taip kad jei jau daryti,tai ir netaupyti.

Kita puse ar verta,nes grazu kol jie priklijuoti,taciau kai nuimama pusse plauku savu nelieka.Mano kirpejas(jis Vilniuj zymus) pasake tiesiai sviesiai nori likt be plauku prasau...Iseitis sruogeliu naturaliu prikabinejimas(jos su segtukais).Efektas tas pats,ir kas kart vis kitaip galima pasidaryti.,Taciau plaukai visai nepazeidziami.

Tas sruogeles as nusipirksiu ir kabinsiu per savo vestuves...o veliau siaip kokia proga. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(belisime @ 2006 03 10, 11:25)
Kaune yra prie sanciu polikinikos juozapaviciaus g. Peruku salonas.Pasuk informacijos telefonu ir pasakys tikslu ardesa.Jis kiek zinau vienintelis,tikrai zinos.

Papildyta:
Plauku priauginimas uz 800lt tiesiog tragiskas. blink.gif  blink.gif Draugei padare,tai geriau is vis nebutu dariusi.

Taip kad jei jau daryti,tai ir netaupyti.

Kita puse ar verta,nes grazu kol jie priklijuoti,taciau kai nuimama pusse plauku savu nelieka.Mano kirpejas(jis Vilniuj zymus) pasake tiesiai sviesiai nori likt be plauku prasau...Iseitis sruogeliu naturaliu prikabinejimas(jos su segtukais).Efektas tas pats,ir kas kart vis kitaip galima pasidaryti.,Taciau plaukai visai nepazeidziami.

Tas sruogeles as nusipirksiu ir kabinsiu per savo vestuves...o veliau siaip kokia proga. ax.gif

tam salone tikrai nera nieko gero plauku priauginimui sruogelemis, na o prisiuvimui ar prisegimui tai yra is ko pasirinkti mirksiukas.gif
Papildyta:

Kita puse ar verta,nes grazu kol jie priklijuoti,taciau kai nuimama pusse plauku savu nelieka.Mano kirpejas(jis Vilniuj zymus) pasake tiesiai sviesiai nori likt be plauku prasau...Iseitis sruogeliu naturaliu prikabinejimas(jos su segtukais).Efektas tas pats,ir kas kart vis kitaip galima pasidaryti.,Taciau plaukai visai nepazeidziami.


[/quote]
na as po plauku priklijavimo likau su tiek pat plauku kiek ir pries priklijavima ax.gif tik jie ilgesni tapo ir vis auginu auginu ir tik po to tankinsiu tom sruogom klijuojamom ax.gif
Atsakyti
sweikos mergytes:) ash norejau paklausti, o jei nusiperki atskirai kur nors sruogeles ir eini jas i kirpykla priauginti, kiek kainuoja darbas? pati esu ish kauno, todel mane domina salonai kaune:) labai jau noriu pasitankinti ir pailginti plaukus:) ir gal kas nors zhino ar apsimoka sruogeles uzhsisakyti chia? :


http://www.wigscomne...msxN2ExYzU4NmY4
Atsakyti
QUOTE(mariana @ 2006 03 11, 17:22)
sweikos mergytes:) ash norejau paklausti, o jei nusiperki atskirai kur nors sruogeles ir eini jas i kirpykla priauginti, kiek kainuoja darbas? pati esu ish kauno, todel mane domina salonai kaune:) labai jau noriu pasitankinti ir pailginti plaukus:) ir gal kas nors zhino ar apsimoka sruogeles uzhsisakyti chia? :
http://www.wigscomne...msxN2ExYzU4NmY4


Nezinau, man regis as puslapis visu pirma prekiauja didmena, t.y. firmoms ir dideliais kiekiais, o antras dalykas - sunku pasakyt ar apsimoka, nes bent jau man rodo visas kainas "0,00 Lt" lotuliukas.gif
Pigiausia, kur gali issirinkti - tai eBay, bet nezinau kaip su spalvos pasirinkimu - turetum tureti tos firmos kataloga, is kurios tos sruogos butu pagamintos, kitaip spalva atitaikyt butu sunkoka - ne paslaptis, kad skirtingi monitoriai skirtingai rodo.
Trecia problema - neisivaizduoju, ar kuris salonas apsiimtu priauginti su Tavo sruogom, girdejau, kad bent Femina bona atsisako, nors zinoma, jeigu tartumeis ne su salonu, o asmeniskai su kirpeja ir gerai jai pamoketum - turbut viska imanoma sutart wink.gif
Papildyta:
O siaip tema apie plauku priauginimo budus yra plauku prieziuros skyrelyje, ten tikrai desimtys puslapiu naudingos informacijos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mariana @ 2006 03 02, 22:41)
sveikutes:) gal kas zinot kur galima butu nusipirkti plauku sruogeliu priauginimui? girdejau buna parodos ir ten parduoda visai nebrangiai, taciau kaip suzinoti apie vykstancia paroda? gal kas galetu pateikti tokios informacijos?  mirksiukas.gif

Vilniuje pozemineje perejoje, kur yra prie Europos.. Tik nepirk tokiu kapsulyciu, kurios yra kaip puslankiai, jos greiciausiai isslenka. Jei nori antra karta tuos pacius plaukus prisiaugint, tai reikia kad jie butu saltu budu priauginami, o jei karstu, tai po nuemimo turesi juos ismest.
Papildyta:
Darbas su savom sruogom kainuoja 4-5lt. Turiu kirpeja kuri man tai dare, galiu atsiusti nr.
Atsakyti
Solerna, tai pasidalink visa info - kiek tos sruogos toje pozemineje perejoje kainuoja, kaip vaizdas po visko, idek savo foto, smalsu smile.gif
Atsakyti
Tai va, kad su nuotraukom truputi liudniau, isverciau visus stalcius o to kompakto kur jos turejo buti taip ir neradau, reiks generaline tvarka daryt blink.gif
Siaip kaina tu sruogu nuo 4-8 lt. priklauso koks plaukas ir kokia kapsule. As dejau 30 sruogu, nes mano pacios plaukai ilgi, tik norejau pasitankinti, laikiau apie 3 menesius, nes jau pradejo veltis maniskiai plaukai.. Siaip tai man patiko, bet vestuvems nesideciau, nes tada sukuosena reikes derinti taip, kad kapsuliu nesimatytu, nebent tada is palaidu plauku kazka galvot g.gif Jokiu sunkumu nepatyriau, isskyrus finansinius, nes reikejo ir sampuna, ir kondicionieriu, ir sepeti pirkti, na dar kiekviena vakara i kasytes dvi susipinti ir sukuoti nuo galiuku link virsaus, bet kai tik 30 sruogu, tai nelabai sunku visa tai daryti.. Teko girdeti kas susideda apie 100, tai ne kiekviena islaiko ilgesni laika blink.gif Tiesa teks apriboti pirties ir baseino malonumus doh.gif
Atsakyti
Bandziau ikelti, bet virsiju leistina dydi, gal kas pamokys kaip sumazinti?
Atsakyti
QUOTE(solerna @ 2006 03 21, 12:55)
Bandziau ikelti, bet virsiju leistina dydi, gal kas pamokys kaip sumazinti?

Imesk man i anitukei@yahoo.com pabandysiu ideti as smile.gif
Atsakyti
Solernos kasos:
user posted image
Is arciau:
user posted image

Solerna, neaisku kurie ten plaukai priauginti - ar cia tos sviesesnes sruogeles? ax.gif Gaila, neturim varianto "pries" smile.gif 30 sruogu man atrodo labai mazai, nors patakinimui gal ir pakankamai, o man prailginti prireike beveik 5 kartus daugiau ax.gif
O tos sruogeles pas Tave buvo naturaliu ar sintetiniu plauku, kad tiap velesi?
Atsakyti
Mano buvo naturalios sruogos, gal as neperdaugiausiai jomis rupinaus blush2.gif Tu sviesiu buvo 10 sruogu, tai jos visa vaizda ir sudare, bet ir greiciausiai isslinko, mat chlorkes gavo baseine ax.gif
Atsakyti
Cia - Solernos kasos po sruogu nuemimo smile.gif
user posted image

Nezinau kaip Jum, bet man tai ne ka prasciau - kai tankus plaukai, tai ir be priauginimo grazu thumbup.gif
Atsakyti