Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginti plaukai

QUOTE(wanileee @ 2012 10 04, 16:49)
Man buvo kilusi tokia pati situacija prieš vestuves, galvojau prisiauginti, bet pagalvojus,kad po to tikrai nežadu kas kiek tai laiko daryti jokių korekcijų, tai man pasiūlė kirpėja prisisegti. Na ir ką - likau tikrai patenkinta,o plaukai liko man, panorėjusi bet kada vėl galėsiu juos įsisegti smile.gif Nors plaukai tikrai neatsiėjo pigiai, nes pirkausi natūralių plaukų, nes norėjau juos garbanoti, tačiau rezultatas nenuvylė, o vis gi už priauginimą išėjo pigiau.

as irgi apie prisegamus vestuvem pagalvojau, o gerai , jie atlaiko, ir jei nepaslaptis kiek sumokejai? ax.gif

QUOTE(AfricanSun @ 2012 10 12, 23:47)
Merginos, iš kur geriausia pirkti prisegamus plaukus? Kokios maždaug kainos? Visai tame reikale nesiorientuoju  blush2.gif

aha mane taip pat sis klausimas domina mirksiukas.gif
Atsakyti
o kazin ar prisisegti ta pacia diena reiketu ar pries kelias dienas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(AfricanSun @ 2012 10 12, 23:47)
Merginos, iš kur geriausia pirkti prisegamus plaukus? Kokios maždaug kainos? Visai tame reikale nesiorientuoju  blush2.gif


Vietų ir kainų yra įvairiausių. Kainos gali prasidėti maždaug nuo 160lt iki 480lt (priklausomai nuo to kur pirksite, koks plaukas, koks jo ilgis, koks svoris ir pan.)

Man įpakavimo su 100-120gr buvo mažoka, o 2 įpakavimai kiek per daug, bet tiko.
Pirkti geriausia juostas, jas galima karpyti kaip tik norisi ir prisiūti segtukus. Aišku, reikia mokėti, bet jeigu mokate prisisiūti sagą, tai neturėtų būti sunku smile.gif
Galima pirkti ir gatavus, t.y. iš dalių, su segtukais.

Svarbu pirkti natūralų plauką, kuris atrodys lyg natūralus, nesiskirs nuo Jusiškių. Natūralių plaukų tresus galima dažyti - jeigu nerastumėte savo atspalvio.

Keletas vietų, kur galima nusipirkti tresų:
BALTICHAIR - kokybė nebloga, bet kainos parduotuvinės
EBAY - esu pirkusi ir iš čia, jie šiek tiek kietesni nei parduotuviniai, bet nešiojosi labai gerai, dažiau. 2 pakuotės galima nusipirkti pigiau nei parduotuvėje kainuoja 1.
prisegtiplaukai@yahoo.com - teko pirkti iš šios pardavėjos. Nežinau, ar ji iki šiol parduoda, bet kokybė buvo gera, kaina irgi nebloga, bet ebay pigiau.
Galite pirkti ir iš skelbimų, jeigu pasitikite 4u.gif

Paskaičiavus tai nėra brangu, nes po šventės galima juos parduoti. Aš labai lengvai parduodavau net panešiotus tresus, tad nesunkiai parduosite ir Jūs 4u.gif

P.S. Merginos, labai prašau - nerašykite man dėl tresų AŽ, nes jų masiniu pardavimu neužsiimu, parašiau tik savo patirtį biggrin.gif


QUOTE(Hedra:) @ 2012 10 21, 13:08)
o kazin ar prisisegti ta pacia diena reiketu ar pries kelias dienas? g.gif


Kirpėja prisegs Jums vestuvių dieną, svarbu, kad jie būtų švarūs ir sausi. Naujus būtinai reikia išplauti, lengviau formuoti, nes nauji būna kažkuo padengti ir sunkiau pasiduoda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2012 10 22, 09:25)

as noriu ilgu juodu, mano ir taip ilgi iki juosmens, bet kai susigarbanoja patrumpeja, tai vestuvem noriu ilgu ilgu 4u.gif aciu uz atsakyma, laabai padejo mirksiukas.gif
Atsakyti
Nešioju priaugintus plaukus nuo balandžio mėnesio, prieš tai segiausi, susigyvenau su jais ir net nejaučiu, kad tai ne mano plaukai, svarbiausia prisiauginti labai kokybiškus plaukus, kad jie nesiveltų, nes vėlimąsis kelia didžiasią diskomfortą.

Jei plaukai prastos kokybės, po keliu plovimų pradės veltis (kai nusiplaus silikonas ), aš pati pirkau nedažytus plaukus - brazilišką kasą ir iš jos kirpėja pagamino man sruogas, priaugino mikro žiedeliais, žinokit, kai liečiu plaukus, net nežinau kurie maniškiai, o kurie priauginti thumbup.gif sruogeles padarė plonas, kad netemtu plauku
Taip pat galima priauginti ir tresą - juostas, pvz vestuvėms labai gerai, nes nereikia galvoti, kad iškris ir toks priauginimas nebrangus kiek žinau g.gif ir išsiimti galima kada reikia, žodžiu geras dalykas smile.gif
Atsakyti
As kai domejau si pagal skelbimusa, tai viena pana kuri priaugineja, sake kad ji pati daro tas sruogeles, o kad ug alieju tept, tai dabar zinok ar ten kokybe prasta tu jos priauginejamu plauku ar kas
Atsakyti
smile.gif+2012 10 24, 18:36-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 10 24, 18:36)
As kai domejau si pagal skelbimusa, tai viena pana kuri priaugineja, sake kad ji pati daro tas sruogeles, o kad ug alieju tept, tai dabar zinok ar ten kokybe prasta tu jos priauginejamu plauku ar kas



Girdėjau, kad viena panelė, vardas karolina arba kristina verkių gatvėj priauginėja ir daro sruogas, jau ne iš vienos panelės girdėjau, kad tragiškai viskas, tiek plaukai, tiek priauginimas, pinigai į balą schmoll.gif
Atsakyti
As vardo nepamenu, bet atsimenu, kad pagal ilgi ir kainos ten pas ja
Papildyta:
As tai noreciau pas linoxox. Prisiauginti, ber kad tiek pinigeliu neturiu unsure.gif . Sakau gal imanoma truputi pigiau rast bet kad irgi lb gerai tai padarytu
Atsakyti
smile.gif+2012 10 24, 19:04-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 10 24, 19:04)
As vardo nepamenu, bet atsimenu, kad pagal ilgi ir kainos ten pas ja
Papildyta:
As tai noreciau pas linoxox. Prisiauginti, ber kad tiek pinigeliu neturiu  unsure.gif . Sakau gal imanoma truputi pigiau rast bet kad irgi lb gerai tai padarytu



Aš tai pati susirandu plaukus, o priauginimą daro tikrai labai gera meistrė, daugmaž pas visas priauginimas panašiai kainuoja, tik reikia išsirinkti, jau geriau nueiti pas gerą, bet nerizikuoti, nes tai tikrai labai svarbu..jei priaugins blogai, o dar jei plaukai ne kokie, išleisit tarkim 400-500lt ir pavaiksciosit mėnesį doh.gif tada jau geriau prisegti, mažiau rizikos bigsmile.gif

Atsakyti
sveikos ilgakasės. aš turiu karčią patirtį su priauginamais plaukais. blush2.gif priaugino ilgus plaukus, labai užsinorėjau vestuvėms. išpradžių buvo labai gražu ir šukuoseną gražią padarė, bigsmile.gif bet neišnešiojau nei mėnesio. pradėjo slinkti su mano visa sruoga, su natūralais plaukais, verysad.gif vėlėsi kaip pakulos, o ta kabė, tas sujungimas toks guzas buvo, daug kabių... blink.gif nuėjau pas kirpėją kad išimtų, nes sakau visai nupliksiu. blink.gif bet kaip juos nuėmė tai iš mano plaukų teliko šiaudų kupeta, žiauriai nudegino, prasikeikiau ir daugiau niekada negadinsiu dirbtinais plaikais savo tikrai gražių plaukų, mat ilgų užsigeidžiau. verysad.gif paskaičius jūsų patirtį, manau, kad mane ''dabinusi'' kirpėja visai neturėjo patirties, kaip tai daryti ir plaukai buvo parinkti patys prasčiausi, o sumokėjau daug. žinoma ''išreklamavau'' tą kirpyklą ir kirpėją. jei nemoka tegul nekiša nagų. schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(torija__ @ 2012 10 24, 17:32)
Nešioju priaugintus plaukus nuo balandžio mėnesio, prieš tai segiausi, susigyvenau su jais ir net nejaučiu, kad tai ne mano plaukai, svarbiausia prisiauginti labai kokybiškus plaukus, kad jie nesiveltų, nes vėlimąsis kelia didžiasią diskomfortą.

Jei plaukai prastos kokybės, po keliu plovimų pradės veltis (kai nusiplaus silikonas ), aš pati pirkau nedažytus plaukus - brazilišką kasą ir iš jos kirpėja pagamino man sruogas, priaugino mikro žiedeliais, žinokit, kai liečiu plaukus, net nežinau kurie maniškiai, o kurie priauginti  thumbup.gif sruogeles padarė plonas, kad netemtu plauku
Taip pat galima priauginti ir tresą - juostas, pvz vestuvėms labai gerai, nes nereikia galvoti, kad iškris ir toks priauginimas nebrangus kiek žinau  g.gif ir išsiimti galima kada reikia, žodžiu geras dalykas  smile.gif

o kokius ir is kur pirkote?
Atsakyti
smile.gif+2012 10 24, 17:04-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 10 24, 17:04)
As tai noreciau pas linoxox. Prisiauginti, ber kad tiek pinigeliu neturiu  unsure.gif . Sakau gal imanoma truputi pigiau rast bet kad irgi lb gerai tai padarytu

As pas ja peisiauginau. Dar neilgai visai, nei menesiuko nera. Bet kolkas esu ziauriai patenkinta, aplink visi tik giria. Spalva nutaike tobulai.
Mano vestuves uz 1,5 metu, nezadu iki to laiko atsisveikint su priaugintais plaukais.
Atsakyti