Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginti plaukai

Sveikutės 4u.gif Ir aš jau seniai planuoju prisiauginti plaukus, pasipuošti ilgomis kasomis vestuvių dieną, ir dairausi skelbimuose, kas už kiek juos galėtų priauginti. Radau skelbimą, kur mano manymu ta kaina tokia įtartinai maža, ir plaukai, ir darbas, ir tik 500lt man rašė...
Gal kuri tuo užsiimanti galėtų pakomentuoti šitai? ax.gif

Naujausia plauku priauginimo technologija "HAIR TALK" extensions".
"HAIR TALK" priauginimo metodas idealus, turincioms labai plonus plaukus,
kai nera tinkami jokie kiti priauginimo budai. "HAIR TALK" plaukai neslenka ir
neissisukuoja, plauku kokybe nesikeicia.Plauku juosta turi stipria ultravioletiniu
spinduliu ir aukstos temperaturos apsauga nuo 95 iki 150 laipsniu,
galima plaukus dziovinti dziovintuvu, tiesinti tiesintuvu, lankytis
soliariume ar saunoje.
I kaina ijeina 100gr-European Remy Human Hair ilgis-60sm;Darbas
Atsakyti
kiek teko susipazinti... kad grazu tik tam laikui... o tikriem plaukam sakes schmoll.gif , neatlaiko svorio ir pan...
pati kazkada labai norejau... bet ...dabar savo atsiauginau... nelabai jau stori, bet nors sveiki ir naturalus
Atsakyti
QUOTE(wanileee @ 2012 03 28, 12:09)
  

Naujausia plauku priauginimo technologija "HAIR TALK" extensions".
"HAIR TALK" priauginimo metodas idealus, turincioms labai plonus plaukus,
kai nera tinkami jokie kiti priauginimo budai. "HAIR TALK" plaukai neslenka ir
neissisukuoja, plauku kokybe nesikeicia.Plauku juosta turi stipria ultravioletiniu
spinduliu ir aukstos temperaturos apsauga nuo 95 iki 150 laipsniu,
galima plaukus dziovinti dziovintuvu, tiesinti tiesintuvu, lankytis
soliariume ar saunoje.
I kaina ijeina 100gr-European Remy Human Hair ilgis-60sm;Darbas


ir man, kuo toliau, tuo labiau norisi prisiauginti plaukucius, nes mano plonyciai o ir i ilgi po paskutinio kirpimo nelabai beauga doh.gif turiu tuos prisegamus, bet ziauriai nepatogu su jais doh.gif kiekviena karta reikia gumytes is naujo ristis, tempia pacios plaukus, o ir eiti galiu tik palaidais arba suristais i uodega.

kazkaip man sis priauginimo budas pasirode priimtiniausias g.gif
gal kuri mamyte esat prisiauginusi su sia technologija? 4u.gif butu idomu suzinoti nuomones 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raselija: 02 balandžio 2012 - 19:17
QUOTE(Raselija @ 2012 04 02, 20:14)
ir man, kuo toliau, tuo labiau norisi prisiauginti plaukucius, nes mano plonyciai  o ir i ilgi po paskutinio kirpimo nelabai beauga  doh.gif  turiu tuos prisegamus, bet ziauriai nepatogu su jais  doh.gif  kiekviena karta reikia gumytes is naujo ristis, tempia pacios plaukus, o ir eiti galiu tik palaidais arba suristais i uodega.

kazkaip man sis priauginimo budas pasirode priimtiniausias  g.gif 
gal kuri mamyte esat prisiauginusi su sia technologija? 4u.gif  butu idomu suzinoti nuomones  4u.gif

Tai vat kad mamaytės šia tema nenori pasireikšt g.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal žinot kur galima isigyti ne viena maža sruoga, o viena didelę kuri eina nuo vieno šono iki kito? Jos isisega į pakaušį ir manau, kad pigiau nei po viena prisiaugint ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RAmuneeLe: 05 balandžio 2012 - 12:50
Sveikutės,

ar plaukų priauginimas nekenkia plaukams?, nenutriušta jie po to?, nes planuoju prisiauginti, tik nežinau verta ar ne.
Atsakyti
Manau kenkia. Jeigu tik vienam kartui, gal geriau tiesiog prisegti plauku sruogas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Steisi @ 2012 06 24, 23:21)
Manau kenkia. Jeigu tik vienam kartui, gal geriau tiesiog prisegti plauku sruogas smile.gif

drinks_cheers.gif tą patį man ir salone, kuriame užsirašiau bandomajai šukuosenai pasakė 4u.gif
Atsakyti
Buvau prisiauginus plaukucius. Menuo po priauginimo buvo viskas gerai,bet poto pradejo ziaurai veltis man jie , niekas nepadedavo. O ir tos kapsules viena ant kitos buvo,dar poto kai krist pradejo man jos.ech kiek buvo nervu!. na vienu zodziu antra karta neprisiaugineciau,na aisku buvo grazu is pradziu smile.gif bet geriau gerti vitaminus ir savus plaukucius auginti. wub.gif
Atsakyti
mano pacios plaukai iki juosmens, bet vestuvem noriu dar ilgesniu, tai galvoju gal prisisegti, o neprisiauginti del vieno karto g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2012 09 30, 13:57)
mano pacios plaukai iki juosmens, bet vestuvem noriu dar ilgesniu, tai galvoju gal prisisegti, o neprisiauginti del vieno karto g.gif

Man buvo kilusi tokia pati situacija prieš vestuves, galvojau prisiauginti, bet pagalvojus,kad po to tikrai nežadu kas kiek tai laiko daryti jokių korekcijų, tai man pasiūlė kirpėja prisisegti. Na ir ką - likau tikrai patenkinta,o plaukai liko man, panorėjusi bet kada vėl galėsiu juos įsisegti smile.gif Nors plaukai tikrai neatsiėjo pigiai, nes pirkausi natūralių plaukų, nes norėjau juos garbanoti, tačiau rezultatas nenuvylė, o vis gi už priauginimą išėjo pigiau.
Atsakyti
Merginos, iš kur geriausia pirkti prisegamus plaukus? Kokios maždaug kainos? Visai tame reikale nesiorientuoju blush2.gif
Atsakyti