Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginti plaukai

Mane irgi domina foto su prisegtais naturaliu plauku tresais g.gif Nes mano plaukai iskarpyti, o norimai sukuosenai reikia plauku "mases" (planuoju eglute pinta stora kasa per sona, i kuria detusi kelios geles) rolleyes.gif
Atsakyti
o is kur jus perkate prisegamus plauku tresus? gal kazka rekomenduoti galetumete? noreciau is naturaliu plauku kazka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2010 09 03, 11:37)
o is kur jus perkate prisegamus plauku tresus? gal kazka rekomenduoti galetumete? noreciau is naturaliu plauku kazka  smile.gif

Jeigu Kaune, tai galite juos bent apziureti ir paliesti Akropolyje esancioje parduotuveje Baltc Hair mirksiukas.gif Pati buvau, labai maloniai man viska papasakojo smile.gif
Atsakyti
Turėjau ir aš prisegamus tresus. Pavargau kaskart priseginėt. Tad nusprendžiau prisiaugint plaukus, tačiau man rekomendavo prisiaugint su kapsulėm, o ne micro-rings, kadangi mano plaukai siplni ir ploni ir matysis tie žiedeliai. Ar tiesa, kad labai jau matosi tie žiedeliai pas ką ploni ir silpni plaukai? Niekaip negaliu apsispręsti kokiu būdu prisiauginti.. Prisiskaičiau, kad pats saugiausias būdas su micro-rings. Tačiau mano plaukams šis būdas netinka pasak profesionalo. Dar pridūrė, kad nesąmonė, jog kapsulės žaloja plauką... Aš dabar išvis susipainiojus...
Atsakyti
Panos, ką domina foto šukuosenų su prisegtais plaukų tresais - turiu tokių nemažai, bet viešai rodyti negaliu, ne visos klientės norėtų rodytis biggrin.gif Kam įdomu - per AŽ 4u.gif


QUOTE(guzel @ 2010 09 03, 20:17)
Turėjau ir aš prisegamus tresus. Pavargau kaskart priseginėt. Tad nusprendžiau prisiaugint plaukus,


Jūsų vietoje toliau segčiausi tresus. Tai vienintelis būdas tausoti plaukučius. Kapsulytės matysis jei plaukas plonas, dar labiau privargsite su tuom, o kaina bus nemaža, rezultate - sumažės plaukų. Rinkčiausi tik tresus - ne kitaip schmoll.gif


Kažkas domėjosi dėl tresų pirkimo - galiu duoti kontaktų per až, perkuosi iš vienos panelės, ji siunčiasi iš kažkur. Tresai visada kokybiški ax.gif Perkuosi pas ją, nes pigiau ir turi 80cm ilgio - ko baltic hair parduotuvėse retai yra, labai retai...Pgl. kainą susitaupo virš 100lt.
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 09 03, 21:26)
Panos, ką domina foto šukuosenų su prisegtais plaukų tresais - turiu tokių nemažai, bet viešai rodyti negaliu, ne visos klientės norėtų rodytis  biggrin.gif  Kam įdomu - per AŽ  4u.gif
Jūsų vietoje toliau segčiausi tresus. Tai vienintelis būdas tausoti plaukučius. Kapsulytės matysis jei plaukas plonas, dar labiau privargsite su tuom, o kaina bus nemaža, rezultate - sumažės plaukų. Rinkčiausi tik tresus - ne kitaip  schmoll.gif
Kažkas domėjosi dėl tresų pirkimo - galiu duoti kontaktų per až, perkuosi iš vienos panelės, ji siunčiasi iš kažkur. Tresai visada kokybiški  ax.gif Perkuosi pas ją, nes pigiau ir turi 80cm ilgio - ko baltic hair parduotuvėse retai yra, labai retai...Pgl. kainą susitaupo virš 100lt.

AS IR prisisegsiu plaukus vestuvem wink.gif nusipirkau pacius ilgiausius kokius radau naturaliu plauku smile.gif juos subanguos siek tiek suseks ir bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytute_ @ 2010 09 05, 02:37)
AS IR  prisisegsiu plaukus vestuvem wink.gif nusipirkau pacius ilgiausius kokius radau naturaliu plauku smile.gif juos subanguos siek tiek suseks ir bus  thumbup.gif


Kiek mokejote ir kiek cm ilgio jie yra?
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 09 03, 09:57)
Jeigu Kaune, tai galite juos bent apziureti ir paliesti Akropolyje esancioje parduotuveje Baltc Hair  mirksiukas.gif  Pati buvau, labai maloniai man viska papasakojo smile.gif

Jei Kaune, tai is patirties galiu rekomenduoti Urmo baze, ten tie patys tresai kaip akropolyje (tos pacios firmos), tik maziau kainuoja. pati esu pirkus ir likau labai patenkinta. Kokybe tikrai gera thumbup.gif
Atsakyti
Gal girdėjote apie naują priauginimo būdą "ExtendMagic"? Tai mikropriauginimas silpniems ir lauzinejantiems plaukams. Bet turbūt Lietuvoj šio metodo dar nenaudoja...
Atsakyti
Pries gera pusmeti prisiauginau cia pas viena mergina kuri tuo uzsiima ir 100% esu labai patenkinta, labai grazus ilgi nereikalinga ten super ta prieziura jiems o pats plaukas na zinokit jau po tiek laiko ir nesikeicia tiesiog labai geros kokybes ji viska daro nes perka cia juos ne is kokios ten neaiskios firmos o is zinamo salono drinks_cheers.gif
zodziu turiu dar dvi pazystamas kurios cia LONDONE prisiaugino tai ju tie plaukai jau po kokiu 8 kartu pradejo triust o jau po 2men.vaizdelis na visai nekoks blink.gif
Na ir as galvojau kad man bus sakes bet patikekit jau 7 men o jie pas mane niekuo nepakyto drinks_cheers.gif thumbup.gif
Saunuole mergina kad sitokia kokybe daro ir dar ka pasakysiu jau tikrai kad uzdeda ju labai nemazai tai at thumbup.gif rodo jie labai super.
Turejau as cia ir tuos nusipirkusi visokiausiu prisegamu, tai jie aisku nekenkia saviems plaukuciams bet jau tik keletui kartu o po to atsibosta juos ziauriai segioti ir tvarkyti sunku schmoll.gif schmoll.gif neimanoma savu plauku visai kontroluoti po jais schmoll.gif
o su mikro ziedeliais gali ka nori ir pasukuoti ir sugarbanoti ir t.t nezinau bet man tai nenuslinko dar nei tie nei savi biggrin.gif ,paminesiu kad ir as turiu ne itin stiprius tuos savus ax.gif bet viskas ok kol kas thumbup.gif
Jei ka tai galit paziureti video cia yra, rodosi vadinasi{priauginu plaukus londonas)
tai tiek is mano patirties su plaukiukais mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, as priaugdineju plaukus esu prisiauginusi pati ir kiek as priaugdineju visos nesiskundzia, na cia ne savireklama bet norejau pasakyti kad man asmeniskai tikrai nera bedos su priaugintais, nereikia spec. sampunu, priemoniu visokiu iskyrus sepeti, kad nesiveltu plaukai ir nebutu kudlos . ziuriu pas visose kirpyklose sruogeles vos po 0.5gr, tai yra max 20 plaukuciu sruogoje ir apytiksliai 50cm ilgio(truputi zemiau peciu) kainos milzinoskos viena sruogele iki 10 ar 15 lt, kraupu, pati uzsisakineju europines sruogeles is naturaliu 100% zmogaus plauku ir vienos sruogeles kaina 45cm- 5.10lt, 50cm - 5.20 - 55cm - 5.30 ir 60-65 cm 5.50 , spalvu pasirinkimu tikrai daug, viska darau namie uz priauginima nuo vienos sruogeles 1.50 , kirpyklose dazniausia buna po 3-4 lt uz sruoga.. Ir siaip kas galvojate prisiauginti, tirai nebijokite, tikrai neslenka, patogu miegoti, plauti, per viena diena prie ju pripranta kaip prie savu plaukuciu, ir tos kurios bijote kad pas pacias nera daug plaukuciu ir bijote kad dar labiau slinks plaukai,tikrai taip nera. yra priemones kurios sruogeles isima per vos kelias minutes negadindamos tikru plauku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 05 20, 22:06)
Mane irgi domina foto su prisegtais naturaliu plauku tresais g.gif Nes mano plaukai iskarpyti, o norimai sukuosenai reikia plauku "mases" (planuoju eglute pinta stora kasa per sona, i kuria detusi kelios geles) rolleyes.gif



Mano pačios plaukučiai labai ploni ir trumpi, o štai kaip atrodžiau per vestuves su prisegtais naturaliais tresais 4u.gif

http://www.filer.lt/..._V/p8210025.jpg

http://www.filer.lt/...Z_/p8210012.jpg
Atsakyti