Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginti plaukai

QUOTE(pukuotukas @ 2009 12 13, 23:16)
va pasiskaiciau apie tresus ir mastau kaip cia daryti, mano pacios plaukai iki liemens beveik, bet noriu tokios sukuosenos, o mano per ploni tokiai tai noretusi pasiskolinti truputuka tai progai  lotuliukas.gif bet jei jie isisleidzia, o as pasukti stambiom garbanaom palaidus beveik plaukus noriu tai ar nebus snipstas  g.gif ???

sveika.as per vestuves buvau issisegus tresus ir dideliom garbanom susisukus.maniskiai buvo dirbtiniai,todel garbanos nelabai laikesi.kirpeja sake jei butu naturakus tresai jie susisuktu ir laikytusi.bet ir naturaliu kainyte 350lt,o dirbtiniu 160lt.as pirkau dirbtinius didelem bangom banguotus..nors jie dienos eigoje siek tiek isileido,taciau likau patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
As taip pat turiu tresus (dirbtinius). Sugarbanavus labai greitai issileidzia, taciau banguoti vistiek islieka ax.gif
Atsakyti
na as noriu nedideliu garbanu tokiu patysusiu kad neprarasti daug ilgio , net nezinau ka daryti , bet kuriuo atveju negalesiu tokiu pusiau palaidu tik savo turet nes mano ploni gana nesiziures g.gif
Atsakyti
Priauginti plaukai ne visu tipu plaukam tinka, pvz. man kirpeja sake nerizikuoti, nes pats plaukas plonas, siek tiek garbanojasi, galiukai skilineja, tai sake greitai lb susiveltu ir nuluzinetu, tai nusipirkau naturalius tresus, prisisegti lengva, plaukam nekenkia smile.gif
Atsakyti
as buvau prisiauginu plaukus,na nepatariu,nes labai nukentejo mano plaukai,nutriuso,plauku gadinimas.gerai,kad suradau labai gera kirpeja Daiva,Sarkuvos 8,Silainiuose.tai ji man atgaivino plaukus,dabar vel mase plauku turiu,ir nebeslenka.labai graziai pasviesino ir kirpima pritaike siuolaikiska pagal veido forma.ilgokai turejau pavarkt kol vel sveika plauka atgavau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina.strazdaite @ 2010 01 06, 02:39)
as buvau prisiauginu plaukus,na nepatariu,nes labai nukentejo mano plaukai,nutriuso,plauku gadinimas.gerai,kad suradau labai gera kirpeja Daiva,Sarkuvos 8,Silainiuose.tai ji man atgaivino plaukus,dabar vel mase plauku turiu,ir nebeslenka.labai graziai pasviesino ir kirpima pritaike siuolaikiska pagal veido forma.ilgokai turejau pavarkt kol vel sveika plauka atgavau. smile.gif


Tai va taip jau buna su taip priauginamais, pradzioje grazu, o pasekmes ne kokios. Ne taip greitai atgaivinami plaukai. Del to ir manau, kad prisegami geriausias variantas rolleyes.gif Tai dziaugiuosi, kad taip ir nepasiryzau priiauginti smile.gif Oi su kirpejom man kazkaip nesiseka, surandu atrodo gera, pradzioje stengiasi,o po to pradeda atmestinai dirbti, tada vel kitos bandau ieskoti, tai vel arba graziai dazo arba graziai kerpa....... schmoll.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif niu as irgi buvau prisiauginus plaukus, ir buvau lb patenkinta, buvo lengviau susitvarkyti, ir kaiptik nuemus, mano pacios matesi kad lb atsigave. Db vel galvoju prisiauginti, nes noriu ilgesniu ant vestuviu... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Blondie* @ 2010 01 25, 00:07)
Renka žinutes mergaitė  hihihi.gif arba džiaugiasi savo augintinių gimtadieniu  lotuliukas.gif
Sorry už OF, labai prajuokino  biggrin.gif

lotuliukas.gif matyt

i tema 4u.gif
dabar pasimeciau jei nelabai sukasi tresiukai tai netiks man, o naturalius del vienos dienos detis gaila man pinigeliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(pukuotukas @ 2010 01 25, 12:43)
dabar pasimeciau jei nelabai sukasi tresiukai tai netiks man, o naturalius del vienos dienos detis gaila man pinigeliu  g.gif


O tu juos turi ar tik žadėjai pirkti? Aš pati turiu netikrų plaukų tresus, bet tiesą sakant nei karto nebandžius jų garbanoti. O jeigu pabandytum garbanotus tresus, juk būna tokių g.gif
Atsakyti
QUOTE(<Vaida> @ 2010 01 06, 12:46)
Tai va taip jau buna su taip priauginamais, pradzioje grazu, o pasekmes ne kokios. Ne taip greitai atgaivinami plaukai. Del to ir manau, kad prisegami geriausias variantas rolleyes.gif Tai dziaugiuosi, kad taip ir nepasiryzau priiauginti smile.gif Oi su kirpejom man kazkaip nesiseka, surandu atrodo gera, pradzioje stengiasi,o po to pradeda atmestinai dirbti, tada vel kitos bandau ieskoti, tai vel arba graziai dazo arba graziai kerpa....... schmoll.gif



vat as vis ir laukiu, kada pagaliau i lietuva ateis tas dalykas, kad kiekvienas dirbtu savo darba, kaip yra uzsieny salonuose. atejai, tai vienas plaukus dazo, kitas kerpa, trecias susukuoja. tada ir rezultatas visai kitas, kai kiekvienas daro, tai ka sugeba geriausiai. tikrai yra mazuma tokiu, kurie sugeba ir gerai nudazyt, ir nukirpt, ir dar susukuot... pas mus vis dar gyvuoja "visu galu meistrai", o kaip zinia, tas kas daro viska, paprastai nepadaro nieko gerai, arba padaro tik kazka gerai ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
bigsmile.gif o gal kas gali ikelt foto kaip atrodo sukuosenos su tresais? g.gif kazi ar jie matos labai? g.gif
Atsakyti
visiskai nesimato smile.gif ne beabejo ziurint koke ta sukuosena smile.gif)
Atsakyti