Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginti plaukai

pritariu wink.gif nebent kd ramiau jautis galima prisiut. priauginimas toms, kurios nori ilgiau dziaugtis ilgais plaukuciais bigsmile.gif
Atsakyti
Zinot nei vienai draugei nepatarciau prisiaugint plaukuciu doh.gif pacioj mano stiprus, sveiki, bet trumpi. O ilgu tai norisi, grazu wub.gif tai buvau prisiauginus pries metus. Kazkaip, kaip ipratau, tai atrode, kad gerai, patogu viskas tongue.gif bet paskui isbandziau hair clip on extensions. Superinis daiktas thumbup.gif atrodo gal keista, bet gali prisisegt, nusisegt, kada nori, atrodo super naturaliai. nuotraukyte galeciau ikelt, jei idomu kam. Tik kad brangu nezmoniskai parduotuvese virs 350lt doh.gif siusiu vyra i USA, kad parveztu. ten 100 proc. human hair kainuoja iki 200lt mirksiukas.gif bigsmile.gif taip, kad visom nuotakom, svajojanciom apie ilgus plaukucius vestuviu diena patarciau isbandyt tongue.gif nesiojasi ilgai, todel nesijaus islaidu labai. ax.gif visgi tie ilgi plaukuciai taip vilioja... wub.gif
Atsakyti
koks natūralių plaukų ilgis turi būti, kad jau būtų galima priauginima daryt? planuoju kirptis trumpai tai norėtusi žinoti kiek laiko reiks laukti kol galėsiu priauginimą daryti jei nepatiks mirksiukas.gif
Atsakyti
na, 15cm turet but
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatulyte: 15 lapkričio 2009 - 16:13
QUOTE(Sputnik @ 2009 11 20, 13:22)
arba netesingai pasakiau, tipsus tokios, sruogeles, kurios vienai dienai uzdejo man, kad sukuosena grazesne gautusi  ax.gif 

Manu, turejot omeny TRESUS mirksiukas.gif Na, ar gerai laikes? Ar nenusivylet papasakokit tom kurios nezino 4u.gif Manau, tai vertinga info
Atsakyti
QUOTE(Renatulyte @ 2009 11 20, 19:45)
Manu, turejot omeny TRESUS  mirksiukas.gif Na, ar gerai laikes? Ar nenusivylet papasakokit tom kurios nezino  4u.gif Manau, tai vertinga info


Taip tresai smile.gif
kad nenusiviliau tai tikrai, sukuosena gavosi labai grazi ir kad tai tresai, o ne mano plaukai visiskai nebuvo galima pastebeti, bei pati nejauciau jokio diskomforto.Aisku trupuciuka bijojau, nes bandomosios sukuosenos nedariau, ir tresu tu nemaciau iki savo tos dienos ax.gif bet viskas buvo gerai, plaukai neiskrito is galvos ir pokeliui i CRM ju nepameciau biggrin.gif
Atsakyti
ir tai dar vienas irodymas, kd ilgi plaukai tiesiog grazu wub.gif
Atsakyti
Sakykit, o kaip plauku priauginimas mikro ziedeliais, girdejau, kad jis daug geresnis ir sveikesnis nei ankstiesni smile.gif
gal zinote kur galima Vilniuje prisiauginti tokiu budu... wub.gif
bet kokiu atveju aciu uz visa info ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gintareluka @ 2009 11 23, 23:47)
Sakykit, o kaip plauku priauginimas mikro ziedeliais, girdejau, kad jis daug geresnis ir sveikesnis nei ankstiesni smile.gif
gal zinote kur galima Vilniuje prisiauginti tokiu budu... wub.gif
bet kokiu atveju aciu uz visa info  ax.gif

Na, kazkuria prasme jis geresnis. Bt sakyciau kiekvienas priauginimas kazkiek gali pakenkt. Tai daugiau nuo paciu plauku bukles priklauso. Taciau ziedeliais vaiksciosit trumpesni laika (max iki 3 men), o karsuotuoju budu galima iki 5-6 men. Nors korekcija abiem atvejais reikalinga po poros men. 4u.gif
Atsakyti
ir as noreciau prisiauginti plaukucius arba juos visai reikia nukirpti ax.gif gal kas zinoe kiek visas priauginimas kainuoja?
Atsakyti
Pirmiausia kaina priklauso nuo pasirinkto plauku ilgio. Populiariausias yra ~55cm, tai 100 sruogeliu tokiu plauku priauginimas su darbu Vilniuje kainuoja mazdaug nuo 600 lt iki 850lt. Kaina priklauso dar ir nuo salono, na ir namuose dirbancios tai dazniausia atlieka pigiau. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 08 rugpjūčio 2010 - 20:55
va pasiskaiciau apie tresus ir mastau kaip cia daryti, mano pacios plaukai iki liemens beveik, bet noriu tokios sukuosenos, o mano per ploni tokiai tai noretusi pasiskolinti truputuka tai progai lotuliukas.gif bet jei jie isisleidzia, o as pasukti stambiom garbanaom palaidus beveik plaukus noriu tai ar nebus snipstas g.gif ???
Atsakyti