Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginti plaukai

QUOTE(something else @ 2009 04 24, 10:31)
dėl pigumo / brangumo - žiūrinėjau ebay, tai tikrai papigiai galima parsisiųsti, tik kitas reikalas su spalva ir kokybe - čia jau negali būti tikras, ką gausi. taip kad gal visgi tokia proga šiek tiek permokėti ir nėra baisu ax.gif

O kiek ebey plaukai prisegami kainuoja, gal gali parašyt? bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
įsiveskit į paiešką ebay raktinius žodžius - nes labai įvairiai, priklauso nuo šalies, ar tikri plaukai, ar dirbtiniai, koks ilgis, tiesūs ar garbanoti ir t.t. ir pnš. be to free shipingas dažnai būna iš Kinijos mirksiukas.gif
va truputis pvz ir dar ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo something else: 24 balandžio 2009 - 15:48
Sveikutes! smile.gif
nori paklausti, gal kuri zinote smile.gif
mano sukuosena kare, vestuves rugseji, plaukai auga, taciau pagalvoju apie priauginima... g.gif
ar pavyks priauginti, kai trumpi plaukai? Ir pries kiek laiko reikia tuo uzsiimti? Nes gal yra geriau, kai pripranti prie tu plauku? smile.gif
Ir kokia kaina, jei jau gerus plaukus rinktis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(merci @ 2009 02 25, 15:22)
sveikos, labai pati noreciau priauginamu plauku, tik bijau truputi, mano pacios gan silpni plaukai ilgio uztenka bet ju nera daug tai net nezinau ar is vis liks kas is ju po priauginimo..

Girdejau , kad geriasnis ie saugesnis budas uz karsta yra - saltas plauku priauginimas-"ice extensions" ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ***Ketrin***: 17 gegužės 2009 - 22:36
norejau paklausti ar galima dirbtinus plaukus kaip nors sugarbanoti?ar tai imanoma? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sputnik @ 2009 05 11, 22:17)
Sveikutes! smile.gif
nori paklausti, gal kuri zinote smile.gif
mano sukuosena kare, vestuves rugseji, plaukai auga, taciau pagalvoju apie priauginima...  g.gif
ar pavyks priauginti, kai trumpi plaukai? Ir pries kiek laiko reikia tuo uzsiimti? Nes gal yra geriau, kai pripranti prie tu plauku? smile.gif
Ir kokia kaina, jei jau gerus plaukus rinktis?  ax.gif


kai yra grieztas kirpimas tai sudetingiau suvesti i viena bendra,kadangi yra sunki kritimo linija,tokiu atveju reiketu siek tiek pakarpyti naturalius plaukucius kad bent jau siek tiek palengvint kirpimo linija ir kad isvengi tokio stipraus kontrasto g.gif seip manau pries koki menesi reiktu prisiauginti,kai jie pasinesioja,tai supanaseja i naturalius plaukucius,susivienojida smile.gif o del kainos tai labai skirtngai yra,aisku dar nuo priauginimo budo priklauso,,yra kas ir po 2lt sruogele priaugina,,bet meistrai kurie dirba su kokybisku plauku ir gerai atlieka savo darba ima apie 800-1000lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stella2007 @ 2009 06 21, 18:22)
kai yra grieztas kirpimas tai sudetingiau suvesti i viena bendra,kadangi yra sunki kritimo linija,tokiu atveju reiketu siek tiek pakarpyti naturalius plaukucius kad bent jau siek tiek palengvint kirpimo linija ir kad isvengi tokio stipraus kontrasto  g.gif  seip manau pries koki menesi reiktu prisiauginti,kai jie pasinesioja,tai supanaseja i naturalius plaukucius,susivienojida  smile.gif  o del kainos tai labai skirtngai yra,aisku dar nuo priauginimo budo priklauso,,yra kas ir po 2lt sruogele priaugina,,bet meistrai kurie dirba su kokybisku plauku ir gerai atlieka savo darba ima apie 800-1000lt  4u.gif


aciu uz informacija 4u.gif
o gal galetum pasiulyti koki salona, kur butu galima kreiptis? tiesiog del idomumo, kad i kainas palyginti ir suzinuoti kas ir kaip smile.gif
Atsakyti
radau kad Gatineau salone ima apie 1.800lt uz priauginima arba po 18lt uz srogeli... brangiai cia, ar ne?.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rnj @ 2005 07 07, 22:34)
Zinau kur plaukus priaugina ne taip jau brangiai, lygtai apie 500lt,ir gerai padaro ir viska labai gerai paaiskina apie ju prieziura.  Kaina  zinokit priklauso nuo kiek nori priauginti tu sruogu. Siaip maciau parodoje "pelene" kaip priaugina ir kaip veliau atrodo, tai zinokit zmogus pasikeicia nerealiai, nes priaugina bet kokios spalvos ir ilgumo sruogas,  pataria prof kirpejos. o kai nusibosta tai jie turi skisti su kuriuo ir nuima tas suogas. O dar man sake drauge kuri turi priaugintus plaukus, ,kad poto savi plaukai net sustiprejo, keista man pasirode lyg tai atvirksciai turetu buti bet ji taip pasake kad savi nustojo slinkti.
Na vat, as tai viska issiaiskinau apie ta priauginima plauku ir labai noriu pries vestuves priauginti, manau bus graziai.

buvau prisiauginusi,mano patirtys tokia,kuokstais plaukai iskrito kur buvo prisiauginti,labai mazai plauku liko,tai kad kenkia labai verysad.gif
Atsakyti
As pati nebuvau priauginus,net turiu pora draugiu kurios anksciau priaugine buvo,tai zodziu grazu,bet susivela nerealiai,niezti, daug probleemu su jeis, jau nusieme ir labai patenkintos ir kur reikia tai prikabina srogeles ir labai graziai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
aš taip pat tikriausiai prisiauginsiu plaukus. aišku jeigu man ten kas nors trukdys kažkokios kapsulės ar dar kas nors, arba pradės baisiai veltis tai po vestuvių aš juos nusiimsiu. Galvojau apie pridedamus tresus, na bet neduok Dievuliau iškristų kokia sruoga biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif o visą laiką galvoti ar gerai laikosi plaukai, tai tikrai nenorėčiau.
Atsakyti
QUOTE(stella2007 @ 2009 06 21, 19:22)
kai yra grieztas kirpimas tai sudetingiau suvesti i viena bendra,kadangi yra sunki kritimo linija,tokiu atveju reiketu siek tiek pakarpyti naturalius plaukucius kad bent jau siek tiek palengvint kirpimo linija ir kad isvengi tokio stipraus kontrasto  g.gif  seip manau pries koki menesi reiktu prisiauginti,kai jie pasinesioja,tai supanaseja i naturalius plaukucius,susivienojida  smile.gif  o del kainos tai labai skirtngai yra,aisku dar nuo priauginimo budo priklauso,,yra kas ir po 2lt sruogele priaugina,,bet meistrai kurie dirba su kokybisku plauku ir gerai atlieka savo darba ima apie 800-1000lt  4u.gif

bt kaina apie 800-1000lt darbo jau su plaukais, o 2lt yra tik darbo kaina, kai plauku sruogos skaiciujamos atskirai. Cia tik del aiskumo parasiau toms, kurios nezino 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sputnik @ 2009 07 27, 19:11)
radau kad Gatineau salone ima apie 1.800lt uz priauginima arba po 18lt uz srogeli... brangiai cia, ar ne?..  doh.gif

brangiai. tikrai galima rast pigiau. be to kaina priklauso ir nuo pasirinktu plauku ilgio. populiariausias 50-60cm, t.y. siek tiek ilgesni nei iki nugaros vidurio
Papildyta:
QUOTE(inguliukas @ 2009 05 18, 00:42)
norejau paklausti ar galima dirbtinus plaukus kaip nors sugarbanoti?ar tai imanoma? smile.gif

imanoma, bt tai daryt butinai is vakaro. kitaip gali nelabai issilaikyt garbanos
Atsakyti