Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginti plaukai

ech...kaip as svajoju apie ilgus plaukus doh.gif kai laukiausi antro vaikelio, plaukai buvo nuostabus wub.gif greit augo wub.gif uzsiauginau beveik iki norimo (minimum) ilgio smile.gif (dengia krutine), bet dabar puse ju jau pameciau doh.gif atrodo pusetinai blush2.gif noreciau dar koki 10-20 cm. prisiauginti wub.gif bet ziauriai bijau prarasti tiek ilgai augintu plaukuciu doh.gif o prisegamu tikrai nenoriu, nes mano vyras to nesuprastu blush2.gif ka daryti, mergaites ? blush2.gif
Atsakyti
As taip pat svajoju per vestuves pasistorinti plaukus, nes maniskiai ploni cray.gif ju labai daug bet pats plaukas plonas, todel bijau kad gali neatlaikyti svorio ir isslinkti mastau.gif Prisegamos sruogos na ju nebandziau ir kazkaip atrodo geriau priauginti rolleyes.gif
Atsakyti
gal zinot kur galima kaune nusipirkti prisegamu tikro plauko sruogu? labai noriu truputi praiilginti savo plaukucius....ir nerandu verysad.gif
Atsakyti
O as turiu klausimeli, kokio ilgio turi buti plaukai, kad butu galima priauginti plaukus? smile.gif
Atsakyti
o aš noriu aukštyn sukeltų plaukų, ar kokio didelio kuodo... tai reiškia, kad keletą mėnesių turėsiu lanku apeiti kirpyklą ir vaikščioti apšepus, kad bent viltis būtų kaip nors tuos plaukelius prisegti doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
O as dar nezinau kokios sukuosenos noreciau... g.gif
Sukneles neisrinkau, tai ir su sukuosena nera kur skubeti smile.gif
Mano trumpi plaukai, galvoju arba koki retro pabandyti, ar priauginti smile.gif taciau tai aisku priklauso nuo suknytes 4u.gif
Atsakyti
Sakykit, o kur gali nusipirkti Vilniuje prisegamu plauku? ar tokie patys plaukai nauduojami plaukus priauginant, ir prisegant?
Atsakyti
QUOTE(79inga @ 2009 04 08, 13:34)
Sakykit, o kur gali nusipirkti Vilniuje prisegamu plauku? ar tokie patys plaukai nauduojami plaukus priauginant, ir prisegant?


Gal as klystu, taciau atrodo akropolyje yra parduotyvele, po eskalatoriumi, ten viska plaukams parduoda smile.gif
Atsakyti
sveikos mergaites,as taip pat nusipirkau,prisegamus plaukus,vis neateidavo tinkamas laikas,bet va,vestuves,manau,pats tinkamiausias tongue.gif taigi isbandziau juos pries svt,ir buvau laaaaabai patenkinta,as pati esu garbane,tai kirpeja juos visus ,tuo paciu ir manuosius,pasuko,ir su keliu saguciu pagalba,paverte mane,i karalaite baroko stiliaus,nu tiesiog buvau nepakartojamai grazi sau wub.gif ir MB seile varvino lotuliukas.gif noriu ilgu plauku yahoo.gif ,noriu buti visada grazi tongue.gif
Atsakyti
o kaip suprasti "prisegami plaukai"? nes šiandien buvau pardėj apžiūrėti, tai mačiau kokio nori ilgio, spalvos ir t.t. "uodegų", kuriose 'iš vidaus' pritvirtintas toks didelis segtukas užsegti ant savų plaukų. tai čia ir yra tie prisegami? bet jeigu, tarkim, noriu didelio kuodo, tai kaip man jį vynios per tą sagutį? g.gif dar rodė tokias kasas ir "uodegas", kurios šniūreliais pririšamos blink.gif
Atsakyti
Sveikos! Noriu pasidalyti savo ispudziais. Vakar buvau Peruku pasaulyje, kuris randasi pozemineje perejoje (Konstitucijos prospektas). Ziurejau naturalius prisegamus plaukus, ju ilgio nepasiziurejau, bet gal kokie 60 cm. Prisegamu plauku spalva man parinko gana greitai, juos net prisege. Tai ka pamaciau veidrodyje man patiko:) Bet isejus is parduotuves, beveik is karto kylo jausmas, kad ju nenoriu sad.gif
Gal del to nenoriu, nes ju ilgis tuteru buti bent 7 cm mazesnis, nes tu plauku galiukai labai menkuciai... Zinoma, gal ir tie plaukai pries nesiojima reikalauja pakirpimo - gal taip leidzia klientei apsispresti kokios plauku linijos ji nori? nezinau.
Gal tai ir nera dideli pinigai (tikrai neisivaizduoju) bet pagalvojau, kad savo "vestuvine investicija" skirsiu kitiems dalykams... mirksiukas.gif
Atsakyti
dėl pigumo / brangumo - žiūrinėjau ebay, tai tikrai papigiai galima parsisiųsti, tik kitas reikalas su spalva ir kokybe - čia jau negali būti tikras, ką gausi. taip kad gal visgi tokia proga šiek tiek permokėti ir nėra baisu ax.gif
Atsakyti