Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginti plaukai

QUOTE(saulute85 @ 2009 02 04, 15:16)
o tai tuos prisegamus (na, trumpalaikius kokius nors) plaukus galima formuoti kaip savus? Pavyzdžiui banguoti (ne garbanoti, bet tik lengvai subanguoti)? ar jau kai prisisegi, tai tik tiesiais ir turi buti? g.gif

su jais gali daryt ka nori, manieji buvo ir nudazyti norima spalva ir susukti, tik aisku tie plaukai turi but naturalus o ne sintetiniai smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif Ir as viena diena uzsimaniau ilgu plauku (maniskiai trumpi ir labai ploni, niekaip nesiseke uzsiauginti ilgu. O ir uzauge ilgi jie neatrodytu graziai, nes butu labai plonyciai). Labai ilgai domejausi plauku priauginimu. Ir nusprendziau nusipirkti prisegamus tresus. Sumokejau tik 120Lt ir esu be galo patenkinta. Zinoma mano nusipirkti plaukai sintetiniai, ju negalima nei dazyti, nei sukti (nors bandziau 4u.gif biggrin.gif ). Bet jie ir tiesus atrodo fantastiskai. Tik reikia moketi tinkamai juos priziureti. Toms merginoms, kurios nori ilgu plauku, tikrai patarciau nusipirkti prisegamus tresus ir igyvendinti savo svajone tuoj pat, o ne po n menesiu, kol geriant vitaminus uzaugs savi naturalus plaukai. O juk taip net idomiau. Gali kada nori juos nusisegti ir buti trumpaplauke, plaunant galva nereikia taip sunkiai vargti. smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
as irgi vestuvems nusprendziau pasigrazinti prisegamais plaukais.... ax.gif vis ta pirkini atideliodavau,o db lb tinkama proga thumbup.gif ir is senu laiku,turiu pilna spinta,ivairiu spalvu sinjonu,kasu,pagal savo plauku spalvos eiga tongue.gif nuo juodu,iki baltu biggrin.gif dievinu tj,kelios minutes,ir tu atrodai nuostabiai wub.gif
Atsakyti
As savo vestumes buvau prisiauginusi plaukus, tai tikrai nesigaliu. isvaiksciojau 6 menesius. ir man jie visai nesivele i r neslinko. Labai gerai nesiojosi. Svarbu pasirinkti tinkama meistra, kad kokybiskai priaugintu plaukus. o tas aisku brangiau kainuoja. bet del grozio ko nepadarysi nail.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2009 02 04, 15:16)
o tai tuos prisegamus (na, trumpalaikius kokius nors) plaukus galima formuoti kaip savus? Pavyzdžiui banguoti (ne garbanoti, bet tik lengvai subanguoti)? ar jau kai prisisegi, tai tik tiesiais ir turi buti? g.gif



Su naturaliais plaukais galima daryti viska ka ir su savo plaukais, sukti, garbanuoti,naudoti ivairias priemones pvz plauku geli, dazyti ir t.t. Sintetiniai plaukai yra ivairios kokybes. Jeigu geresnes kokybes tai juos irgi galima sukti, tik reikia klausti pardavejos, kurie cia geresni sintetiniai plaukai. Beje jeigu pas tave banguoti plaukai, arba garbanuoti, tai geriau is karto pirkti banguotus arba garbanuotus. kiek man aiskino pardaveja , tai tiesiog sintetiniai plaukai greiciau susinesios ir daugiau veliasi, bet jeigu tinkamai priziuresi juos, arba ne daznai nesiosi tai gali rinktis ir sintetinius, nors as pasirinkau visdelto naturalius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rnj @ 2009 02 06, 10:27)
[color=green][/color]
Su naturaliais plaukais galima daryti viska ka ir su savo plaukais, sukti, garbanuoti,naudoti ivairias priemones pvz plauku geli, dazyti ir t.t. Sintetiniai plaukai yra ivairios kokybes. Jeigu geresnes kokybes tai juos irgi galima sukti, tik reikia klausti pardavejos, kurie cia geresni sintetiniai plaukai. Beje jeigu pas tave banguoti plaukai, arba garbanuoti, tai geriau is karto pirkti banguotus arba garbanuotus. kiek man aiskino pardaveja , tai tiesiog sintetiniai plaukai greiciau susinesios ir daugiau veliasi, bet jeigu tinkamai priziuresi juos, arba ne daznai nesiosi tai gali rinktis ir sintetinius, nors as pasirinkau visdelto naturalius  thumbup.gif


aciu smile.gif ziurejau siandien parduotuvej (požeminėj perėjoj prie Europos PC) tai naturalūs 370 Lt kainuoja g.gif jeigu būčiau 100 proc tikra, kad mano kirpėja (iš kurios aš labai stebūklų nesitikiu, bet neturiu iš ko rinktis) moka su jais dirbti tai tikriausiai pirkčiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2009 02 06, 15:02)
aciu  smile.gif  ziurejau siandien parduotuvej (požeminėj perėjoj prie Europos PC) tai naturalūs 370 Lt kainuoja  g.gif  jeigu būčiau 100 proc tikra, kad mano kirpėja (iš kurios aš labai stebūklų nesitikiu, bet neturiu iš ko rinktis) moka su jais dirbti tai tikriausiai pirkčiau  rolleyes.gif


As pirkau naturalius plaukus autobusu stotyje prie kasu uz 359 Lt, tos pacios firmos kaip ir pozemineje perejoj, ir kaip tik irgi ruosiuosi vasario 14d eiti i vestuves thumbup.gif , siandien uzsirasiau pas kirpeja, tai sake kad kazka sugalvosim, kad atrodyciau graziai ax.gif . Siaip as neturiu pastovios kirpejos, kazkaip ja neatradau, tai vis ieskau laime ir pravaziuodama kirpyklas uzsuku i viena, pasisneku ir uzsirasau. Tikiuosi atrodysiu pritrenkianciai 4u.gif .
Atsakyti
vakar drauges paklausiau kuri apie 3metus vaiksto priaugintais kokiu budu ji prisiauginus,sako kapsulem as paklausiau ar keratino sako ne keratino kapsulem labai blogai sako paprastom kapsulem..kas cia priauginimo budas paprastom kapsulem?
Atsakyti
QUOTE(rnj @ 2009 02 06, 21:19)
As pirkau naturalius plaukus autobusu stotyje prie kasu uz 359 Lt, tos pacios firmos kaip ir pozemineje perejoj, ir kaip tik irgi ruosiuosi vasario 14d eiti i vestuves  thumbup.gif  , siandien uzsirasiau pas kirpeja, tai sake kad kazka sugalvosim, kad atrodyciau graziai  ax.gif . Siaip as neturiu pastovios kirpejos, kazkaip ja neatradau, tai vis ieskau laime ir pravaziuodama kirpyklas uzsuku  i viena, pasisneku ir uzsirasau. Tikiuosi atrodysiu pritrenkianciai  4u.gif .


Gal galima butu pamatyti foto sukuosenos su prisgamais plaukais? 4u.gif as tai labai pergyvenu, kad man reiks prisegineti priekyje, nes prieky labai mazai plauku ir gali labai matytis doh.gif verysad.gif
Atsakyti
sveikos, labai pati noreciau priauginamu plauku, tik bijau truputi, mano pacios gan silpni plaukai ilgio uztenka bet ju nera daug tai net nezinau ar is vis liks kas is ju po priauginimo..
Atsakyti
QUOTE(saulute85 @ 2009 02 20, 11:27)
Gal galima butu pamatyti foto sukuosenos su prisgamais plaukais?  4u.gif  as tai labai pergyvenu, kad man reiks prisegineti priekyje, nes prieky labai mazai plauku ir gali labai matytis  doh.gif  verysad.gif


Tos vestuves buvo visai neseniai, vasario 14 d. tai mums nuotrauku dar nepadare, kai bus tuomet parodysiu smile.gif . Bet man plaukai buvo prisegti apacioje, ir per viduri galvos, bet tikrai ne is priekio. Bet juk galima prisegti viduryje galvos o plaukus prisegtus pakelti i virsu, ypac jei juos sugarbanuoti, manau kad tikrai nesimatytu. thumbup.gif
Atsakyti
as irgi UZ prisegamus plaukucius.. igudus kirpeja tikrai tvirtai juos prisega, ir manau zymiai maziau problemu ir pasekmiu, kai juos nusiimsit, negu kai prisiauginsit..

man teko ne syki sventems segtis plaukucius , tai visad likdavau patenkinta, netgi po drauges vestuviu su jais miegojau, o kita ryta toliau dalyvavau baliuje su jais.. ( as lb ramiai miegu, nesikuiciu, tai problemos, del ju susivelimo ar issipesimo -nebuvo) bigsmile.gif sokiai.gif
Atsakyti