Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginti plaukai

[quote=Lawrea,2008 10 28, 00:32]
Aš 50 sruogų vos vos sutalpinu į klientės galvelę blink.gif

Na nebent pasitaiko atveju kad kai kurios kirpėjos perkerpa sruogelę per puse, ir gaunasi tokios plonytės g.gif

nu as pati kirpeja , ir sruogeliu nekarpau. vien tik sonams apie 20-30 susideda. nu nebet galvos labai jau miniatiurines . g.gif
Atsakyti
[quote=audruzele,2008 10 28, 19:23]
[quote=Lawrea,2008 10 28, 00:32]
Aš 50 sruogų vos vos sutalpinu į klientės galvelę blink.gif

Na nebent pasitaiko atveju kad kai kurios kirpėjos perkerpa sruogelę per puse, ir gaunasi tokios plonytės g.gif

nu as pati kirpeja , ir sruogeliu nekarpau. vien tik sonams apie 20-30 susideda. nu nebet galvos labai jau miniatiurines . g.gif
[/quote]


nu idomiai čia ... rolleyes.gif ...
Atsakyti
nu toks ir idomumas . wink.gif
Atsakyti
manau,kad priauginti plaukus-tolygu savus prarasti,o veliau jau priklausomybe doh.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiuketuke @ 2008 11 12, 20:54)
manau,kad priauginti plaukus-tolygu savus prarasti,o veliau jau priklausomybe doh.gif


Buvau pririsauginus 30 sruogeliu smile.gif skele jas per puse ir kirpeja dare asimetrija (vienoj pusej prieky buvo trumpesnes, kitoj pusej prieky buvo ilgesnes), atrode gana idomiai;
kadangi pas mane daug plauku, tai man tikrai butu neuzteke nei 50 sruogeliu, norint padaryt, kad visi plaukai butu vienodo ilgio....

Is pat pradziu visai patiko, net nekreipiau demesio, kad "galva maudzia", kelias naktis net sunkiai miegojau, kazkaip labai jautesi, kad ant mano plaukeliu kazkas uzkrauta doh.gif Nors is tiesu turiu gerus, tvirtus, grazius plaukus, tiesiog norejau paeksperimentuoti..... Bet nepatiko man jos, tikrai labai gadina savus plaukus... Buvau drauges vestuvems isidejus sruogeliu su svarovskiais, tai isvis nepatiko (jei jau detis, tai tik isegamas, o ne priauginamas, nes jos veliasi ir apskritai daugiau vienadienes, o ne ilgam laikui)

Dabar turiu prisipirkus visokiu sruogyciu (su svarovskiais, pukuciais ir t.t.), kurias galima isisegt thumbup.gif Daug mano draugiu turi ir "kasas": sinjonus ar siaip keleta prisegamu ilgu sruogeliu, kuriomis gali daznai pasipuosti, juk dabar yra visokiu grozybiu ir nereikia gadint savo plauko mirksiukas.gif

Pati labai megstu Kauno akropolio "Hair extentions" parduotuviuke, ten visada randu visokiausiu grozybiu (cia ne reklama).
Atsakyti
juk dabar yra visokiu grozybiu ir nereikia gadint savo plauko mirksiukas.gif

[/quote]

pritariu, norejau vestuvems ir as prisiauginti, ir nieko vyrui nesakius i baznycia izengti ilgais plaukais, na bet ir plauku savu pagailo ir pinigu aisku ax.gif
Atsakyti
As tai taip pat galvojau apie plauku priauginima, bet pagailejau. Radau kita iseiti vestuvems. Nusipirkau Akropolyje Vilniuje naturaliu plauku ir juos kirpeja man darydama sukuosena sugarbanojo ir prisege. Gavosi zymiai daugiau garbanu ir atlaike super. Niekas net neitare, kad dalis ju ne mano lotuliukas.gif Po visko, issisegiau sruogas ir viskas mirksiukas.gif Gal kuriai pades ideja

Va rezultatas:
http://public.fotki....802/ll1007.html
http://public.fotki....802/ll1048.html
http://public.fotki....2/scan0036.html
Atsakyti
Labutis, kadangi mano plaukai buvo trumpi tai pries vestuves sugalvojau prisiauginti ilgas kasas, taciau kai suzinojai kiek man tai kainuos 1500-2000, praejo visas noras verysad.gif Iseiti radau Akropolyje, nusispirkau dirbtinus plaukucius uz 130 lt ir pasidariau tikrai idomia , ilgu plauku sukuosena thumbup.gif
Atsakyti
merginos o kiek kainuoja prisiauginti plaukucius jei sruogas jau turi savas? kiek pats priauginimas kainuoja? 4u.gif
Atsakyti
[quote=Raimutia,2008 10 09, 13:34]
Labas,panelytes ir mamytes cool.gif
Mane irgi sudomino ilgi plaukuciai bigsmile.gif Prisiauginti kirpeja man grieztai uzdraude,kol nepasakiau,kad vestuviu diena noriu buti ilgais plaukais biggrin.gif Tada ji patare laikinai juos priaugint,bet ji pati tuo neuzsiima. Tai vat pamaciau situos tresus prisegamus. O kiek laiko juos nenusisegus galima nesiotis? Neiskrenta? Nes tos sukytes,uz kuriu jie kabinasi prie galvos,man atrodo tokios 'nepatikimos'. O jei eisiu prie altoriaus ir atsikabinsr sruoga?! doh.gif Zodziu, norejau paklausti,ar jie tikrai tvirtai laikosi,kad ir siokia diena va vaiksciojant prie stirpraus vejo,man jie laikytusi? lotuliukas.gif Nu pas mane fantazijai ribu nera lotuliukas.gif

Sveiki,
As 2 kartus buvau vestuvese su prisegtais plaukais, ir siaip paprastom dienom prisegu kai norisi atrodyti graziai, del to galiu tvirtinti, kad tikrai tvirtai laikosi, ir kad prisegtu plauku nepamesite jei net soksite kaip metalistas ir galva suksite zemyn ir i virsu biggrin.gif . Man kirpeja per vestuves dar papildomai sutvirtino su paprastais juodais segtukais, tai po vestuviu kita diena dar daug laiko uzeme kad juos nuimti, del to galite tikrai neabejoti, kad plaukai nukris.
Prisegamus plaukus reikia nuimti kiekviena vakara, tam kad nesusiveltu per nakti, kai miegame ir sukames miego metu, ir kad netrukdytu segtukai miegant, o ryte vel uzdeti (taip man aiskino pardaveja, o as ta tresa pirkau autobusu stotyje, parduotuveje pepa, nes ten pigiau nei akropolyje tos pacios firmos plaukai).

Atsakyti
Sveiki,
As 2 kartus buvau vestuvese su prisegtais plaukais, ir siaip paprastom dienom prisegu kai norisi atrodyti graziai, del to galiu tvirtinti, kad tikrai tvirtai laikosi, ir kad prisegtu plauku nepamesite jei net soksite kaip metalistas ir galva suksite zemyn ir i virsu biggrin.gif . Man kirpeja per vestuves dar papildomai sutvirtino su paprastais juodais segtukais, tai po vestuviu kita diena dar daug laiko uzeme kad juos nuimti, del to galite tikrai neabejoti, kad plaukai nukris.
Prisegamus plaukus reikia nuimti kiekviena vakara, tam kad nesusiveltu per nakti, kai miegame ir sukames miego metu, ir kad netrukdytu segtukai miegant, o ryte vel uzdeti (taip man aiskino pardaveja, o as ta tresa pirkau autobusu stotyje, parduotuveje pepa, nes ten pigiau nei akropolyje tos pacios firmos plaukai).
[/quote]

visikai pritariu, as irgi drauges vestuvems nusipirkau prisegamus plaukus, kirpeja labai graziai susuko, pridejo ir kas man labai patiko kad jie puikiausia atlaike susisuke, nes mano pacios plaukai, tai tokie tysaliukai, suk nesukus, pursk nepurskus lakais ir zele, bet po 3 val jau beveik issitiesine, o kai susimaise sudirbtinu plauku sruogomis, atrode tikrai liuks ir niekas neatskyre kad tai ne mano plaukai smile.gif ir tikrai labai stipriai laikesi smile.gif
Atsakyti
o tai tuos prisegamus (na, trumpalaikius kokius nors) plaukus galima formuoti kaip savus? Pavyzdžiui banguoti (ne garbanoti, bet tik lengvai subanguoti)? ar jau kai prisisegi, tai tik tiesiais ir turi buti? g.gif
Atsakyti