Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginti plaukai

man po gimdymo is plauku kupetos-3 liko cray.gif ,5m praejo-bet visvien slenka ir niekaip negaliu atsiaugint doh.gif .prisisiuvau tresus thumbup.gif ,patenkinta lb esu
Atsakyti
QUOTE(dratux @ 2008 03 06, 00:53)
man po gimdymo is plauku kupetos-3 liko cray.gif ,5m praejo-bet visvien slenka ir niekaip negaliu atsiaugint doh.gif .prisisiuvau tresus thumbup.gif ,patenkinta lb esu

Jei ne paslaptis, kiek sumokejai? g.gif As ir galvoju apie tuos tresus. Girdejau, kad kas kazkiek laiko reikia eiti juos pasikelti unsure.gif Kaip ten kas viskas vyksta gal zinai? g.gif
Atsakyti
Labas,panelytes ir mamytes cool.gif
Mane irgi sudomino ilgi plaukuciai bigsmile.gif Prisiauginti kirpeja man grieztai uzdraude,kol nepasakiau,kad vestuviu diena noriu buti ilgais plaukais biggrin.gif Tada ji patare laikinai juos priaugint,bet ji pati tuo neuzsiima. Tai vat pamaciau situos tresus prisegamus. O kiek laiko juos nenusisegus galima nesiotis? Neiskrenta? Nes tos sukytes,uz kuriu jie kabinasi prie galvos,man atrodo tokios 'nepatikimos'. O jei eisiu prie altoriaus ir atsikabinsr sruoga?! doh.gif Zodziu, norejau paklausti,ar jie tikrai tvirtai laikosi,kad ir siokia diena va vaiksciojant prie stirpraus vejo,man jie laikytusi? lotuliukas.gif Nu pas mane fantazijai ribu nera lotuliukas.gif
Ir dar kitas variantas varinem kilputem priauginami kur yra. Kokiu ju kaina mazdaug priauginimo ir ar jie kenkia tiek pat kiek ir kapsulytem priauginami? g.gif paaiskinkit jus man ir patarkit ka geriau daryt? Mes po vestuviu savaitei dar gal i pajuri planuojam nuvaziuot,tai ir ten noreciau dar su plaukuciais pasibut rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimutia: 09 kovo 2008 - 12:34
QUOTE(luke @ 2008 03 06, 12:20)
Jei ne paslaptis, kiek sumokejai? g.gif  As ir galvoju apie tuos tresus. Girdejau, kad kas kazkiek laiko reikia eiti juos pasikelti unsure.gif Kaip ten kas viskas vyksta gal zinai? g.gif

560 sumokejau.man juos uzdejo,ir plaukus pro skylutes trauke,tas sruogeles kapsulytem uztvirtino.na kazkur po 3men reik is naujo prisisiut,priklauso kaip plaukai auga
Atsakyti
Sveikos.. nu tai ir nesuprantu dabar nieko. Noriu prisiauginti ilgam laikui, dabar plaukai iki pečių, banguoti, noriu iki liemens. Tai kū daryt? Kapsulėm blogai, žiedeliais blogai, tresai netinka nes trumpalaikiai... Papasakokit ką daryt g.gif
Atsakyti
kapsules blogai jei tavo labai ploni arba sviesinti iki beprotybes plaukai. ziedeliams ta pati istorija. galima tresa klijuoti, jei tu ji priziuresi kaip pridera nesiosi apie 3 men. siuvimas vienas is maziausiai prieziuros reikalaujanciu plauku priauginimo budu, bet jis trumpiausiais 1 - 1.5 men. tiesiog turi nuspresti kiek pinigu gali leisti tokiam dziaugsmui ir tada galima jau kalbeti apie budus ir pasiulymus smile.gif
Atsakyti
Mano viena drauge parekomendavo labai nebloga kirpeja, kuri prisiuvinedavo man plaukus. Mokedavau labai nedaug (iki tol mokedavau maziausiai 200lt uz prisiuvima, o pas ja vos 50-60lt), ir tikrai padarydavo viska puikiai, labai kruopsti ir nedaro 'na ura' kaip iseis smile.gif Jeigu kas norite, glaiu duoti jos kontaktus (cia Kaune), viesai rasyt nenoriu, kad neuzpultumet kaip skeriu burys ir kainos pas ja staiga nepakiltu smile.gif)))
O as pati prisiuti duagiau nebenoriu, mane labai erzino tas galvos niezejimas trinantis tresams, galvoju vel grisiu prie kapsuliu arba isbandysiu vario ziedelius. Truputi brangesnis variantas, bet asmeniskai man konfortabilesnis. Sekmes visoms norincioms atrodyti puikiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2008 06 14, 18:04)
Sveikos.. nu tai ir nesuprantu dabar nieko. Noriu prisiauginti ilgam laikui, dabar plaukai iki pečių, banguoti, noriu iki liemens. Tai kū daryt? Kapsulėm blogai, žiedeliais blogai, tresai netinka nes trumpalaikiai... Papasakokit ką daryt  g.gif


Sveikos 4u.gif

Esu turejusi Great Lenght priaugintus plaukus, nors mano plaukai labai silpni, bet rizikavau, nesigailiu visai, labai labai grazus geri plaukuciai... pakenki minimaliai, nors prisiskaiciau apie tai, kad labai pazeidzia naturalius, man gal pasiseke, nes meistre padirbejo labai profesionaliai.
Dabar ismeginau naujausia buda HAIR TALK, tai siek tiek nusivyliau g.gif
nors pats naujausias pats geriausias budas, bet plaukai labai nepaslankus... pastoviai reiks tiesinti, siaip vaizdas neblogas plonyciai plaukai, bet vis tik Great Lenght man grazesni.
Atsakyti
aš su prisiūtais tresais jau beveik metai.. ir labai džiaugiuos.. neturiu jokio vargo su jais., nesivelia, nesunku prižiūrėt. tiesa už pačius tresus mokėjau brangiau, nes kokybiškesni.. žinau kad pas mane tikrai ne tie, kur Akropolyje parduoda smile.gif turėjau labai trumpus plaukus, o su tresais jau žemiau pečių maniškiai paaugo.. mokėjau 1000 lt su plaukais ir darbu.. ir tai nėra daug, žinau kad kirpyklose moka daug daugiau..
tiesa man tresai netrynė smile.gif , neniežėjo.. pirmą dieną tik kai prisegti kiek tempdavo, bet po to plaukas atauga ir viskas - jokių bėdų smile.gif .. beje turiu pati galvoj odos problemą.. ir dėl to kiek pergyvenau, bet puikiai mano tresam suėjo mano gydomasis šampūnas, kondicionierių naudojau specialiai jiems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo westa: 14 rugpjūčio 2008 - 09:03
Sveikos bigsmile.gif Gal kuri norit prisiauginti plaukucius? Turiu 70 tamsiai rudos spalvos sruogeliu. Rasyti AZ, galesiu permesti nuotraukas ir suteikti daugiau informacijos. Atiduosiu pigiai bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes..

Mano drauge nori prisiauginti plaukus,tik va jai iskilo vienas klausimas ar po to tuos plaukus is naujo priaugina ar galima papildyti ir kiek tai kainuoja?Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonata_B @ 2008 07 16, 20:48)
Sveikos  4u.gif

Esu turejusi Great Lenght priaugintus plaukus, nors mano plaukai labai silpni, bet rizikavau, nesigailiu visai, labai labai grazus geri plaukuciai... pakenki minimaliai, nors prisiskaiciau apie tai, kad labai pazeidzia naturalius, man gal pasiseke, nes meistre padirbejo labai profesionaliai.
Dabar ismeginau naujausia buda HAIR TALK, tai siek tiek nusivyliau  g.gif
nors pats naujausias pats geriausias budas, bet plaukai labai nepaslankus... pastoviai reiks tiesinti, siaip vaizdas neblogas plonyciai plaukai, bet vis tik Great Lenght man grazesni.

kaip suprantu tu great leanghts buvai su kapsulemis prisiauginusi,na su jom man viskas aisku,pati nesiojau ir pati su jom dirbau,bet dabar papasakok apie hair talk,ar tau patys plaukai nepatiko,ar priauginimo budas,kad su tom juostelem?Kiek viskas kainavo?Kiek laiko laikesi?As dabar labai uzsidegiau del sio metodo,vaziuoju specialiai i Londona,kuo daugiau suzinoti ir nusipirkti priemoniu,kiek i-nete skaiciau visiems pats metodas patiko-maziausiai jauciasi,bet sake kad kai kuriu firmu plaukai labai greitai susivelia.Man,kaip is sio darbo,duona valganciai,yra labai idomi tavo nuomone
Atsakyti