Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginti plaukai

SVEIKOS, gal teko prisiauginti plaukus taip norisi vestuvems ilgu plauku,o jie kaip tycia silpni ir slenka cry.gif buvau salone tai viska graziai padarysim nu tik kainuos 800lt,bet ne tai nesvarbiausia tik,kad mano paskutiniai nenuslinktu cry.gif
Atsakyti
na manau kad uz tokia sumele, kirpeja tikrai padaryskad ir tavieji nenuslinks:)
Atsakyti
Paziurek ten kur grozis ir kosmetika tam skyrelyje, ten yra apir priaugintus plaukus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, mano drauge turejo priaugintus plaukus, tai nusivyle - visu pirma jie iskrenta ir tikrai labiau slenka nei naturalus: ji pas mane nakvojo, tai paskui visur jos plaukus valiau - ir vonioj, ir svetainej, ir miegamajam, visur pilna juodu plauku. Antra, tos kapsulytes galvoj irgi kazkokia nesamone - prilieti ir jauciasi, jaunikis bandys paglostyti, tai dar atsoks issigandes smile.gif , miegot su jom nepatogu. Ir susitvarkyt tuos plaukus sunkiau, labai jie jau veliasi.
Atsakyti
Priauginti plaukai atrodo graziai jeigu jie yra naturalus,bet tai kainuoja labailabai daug.Vianos sruogos kaina 8/10 Lt o jinai yra labai plonyte vos pora plaukuciu.Drauges pusesere sau plaukus prisiaugino tai paklojo 1200lt bet plaukai naturalus ilgis vienos sruogeles 10cm. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(juleta @ 2005 04 20, 11:52)
SVEIKOS, gal teko prisiauginti plaukus taip norisi vestuvems ilgu plauku,o jie kaip tycia silpni ir slenka cry.gif buvau salone tai viska graziai padarysim nu tik kainuos 800lt,bet ne  tai nesvarbiausia tik,kad mano paskutiniai nenuslinktu cry.gif



Patariu nesiauginti schmoll.gif schmoll.gif
Aš taip pat galvojau apie tai, kol nenuoėjau pas savo kirpėją, ji mano draugė ir daro tuos visus priauginimus. tai man pasakė, kad procedūra atsieitų apie 1300 lt kaip mano plaukams:) maniškiai irgi silpni, nuo dažymų visokių, mat šviesūs jie..Tai jei tavo slenka ir trupa, patikėk, kad neverta..geriau nueik pas gerą kirpėją, gerk vitaminukus visokius, kaukes dėk ir šiaip saugok ir lepink, bus daug geriau ir daug gražiau. man kirpėja pasakojo, kad pirmą mėnesi gal ir gražiai atrodo, bet turint priaugintus plaukus, juops reikia specialiai ten kažkaip plauti, pirkti specialų šepetį šukuoti ir t.t. Ir esmė didžiasuia tame, kad po to labai susilpnėja savi plaukai..
čia tik mano asmeninė nuomonė..
Atsakyti
Aciu jums mielosios uz patarimus smile.gif smile.gif dabar tai tikrai apsisprendziau,kad nesiklijuosiu tu plauku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juleta @ 2005 04 20, 18:19)
Aciu jums mielosios uz patarimus  smile.gif  smile.gif  dabar tai tikrai apsisprendziau,kad nesiklijuosiu tu plauku mirksiukas.gif



ir gerai padarysi, geriau stiprink savuosius, kada vestuves?? vis tiek siek tiek paaugs:) ir be priaugintu plauku ta diena atrodysi super:)
Atsakyti
bet labai jau brangiai tas plauku priauginimas kainuoja smile.gif
Atsakyti
Aš esu prisiauginusi plaukus, viskas puikiai laikosi, nesišeriu. Mokėjau 1600Lt vilniuje
Atsakyti
QUOTE(Patrijuke @ 2005 05 27, 11:22)
Aš esu prisiauginusi plaukus, viskas puikiai laikosi, nesišeriu. Mokėjau 1600Lt vilniuje


o kur vilniuje prisiauginejai plaukus ? Kaina priklauso nuo tavo plauku apimties ar ilgio? o gal tik nuo tu priauginamu sruogeliu kiekio? ir beja pries kiek laiko prisiauginai?- gal dar nespejai pajusti visu negerumu g.gif
Atsakyti
geriauuz tuos pinigus nusipirkti vitaminu plaukams ir visokiu kaukiu,po keliu metu ataugs ir bus grazus ir nepriauginti o nuosavi ax.gif
Atsakyti