Įkraunama...
Įkraunama...

Keisti nėščiųjų norai

mano keisciausias noras buvo obuolys su pomidoru padazu biggrin.gif
Atsakyti
aš anksčiau mėgdavau saldumynus, dabar negaliu į juos žiūrėti, užtai iš raugintų agurkų stiklainio "nebeišlipu". biggrin.gif dar labai norisi rūgščios sriubos pvz. šaltibarsčių, burokėlių ar raugintų kopūstų... blush2.gif
Atsakyti
o as labai pradejau piena gert, nezinau ar tai gerai, pasakiau gydytojai, tai ji tik palingavo galva kad tai nera labai sveika, bet nu negaliu - nenoriu gert tu visu cheminiu sulciu, ar gazuotu limonadu...
Atsakyti
Aš kol kas ypatingų norų dar neturiu (gal dar per anksti - man dar tik 5 sav.). Tik būna, kad grįžusi iš darbo krentu į lovą, nes jaučiu didžiulį nuovargį (gal taip turi būti) ir staiga užsimanau visko, kas tuo metu yra šaldytuve. Kol vyras man atneša, aš jau nebenoriu nieko ax.gif wub.gif Gaila man jo, bet aš tuo metu taip noriu, kad negaliu net teliko žiūrėt ar knygos skaityt blush2.gif
Atsakyti
o as nescia i diena suvalgydavau kai minimuma 2kg meduoliu ir daug oboliu tiesiog alpau del ju ir nieko daugiau nevalgiau ,o pykindavo vakarais ir vemdavau tik vakarais.. blink.gif
Atsakyti
o man uzejo noras megzti... metu 15 to nebuvo
Atsakyti
As tai pati nezinau ko nriu, o noriu labai labai... biggrin.gif
Norai keiciasi kas sekunde: tai agurku, pasiemu agurku, ju jau nebenoriu, noriu juodos duonos, uzsimanau alaus, o po to sokoladinio pyragelio... doh.gif
Bet labai stengiuosi maitintis sveikai, nekisti i save slamsto. Visad pagalvoju, ko pvz noreciau labiau nei alaus, arba kas ta nora galetu numalsinti - ir issiverdu sriubos arba prisiverdu grikiu koses thumbup.gif nestuke.gif sveikata svarbiausia mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai kieikviena vakar uzsimanau kebabo biggrin.gif biggrin.gif bet taip labai labai labai blush2.gif ir dabar berasydama uzsinorejau biggrin.gif
Atsakyti
man tai ceburekai dbr aktualu,galeciau valgyt kasdiena biggrin.gif jokiu daugiau keistenybiu nera,pirma nestuma tai citrina kaip mandarinus valgydavau,o dabar nieko tik ceburekai,ir riesutai dar eina gerai biggrin.gif nors dar tik 5 sav ax.gif
Atsakyti
Prikeliu sita tema, nes labai nuotaika pakele biggrin.gif

Man dar tik penkta savaite eina, tai daug keistu noru nepastebejau, tik vakar labai apelsinu sulciu uzsimaniau, visa litra per vakara isgeriau. Anksciau apelsinu sultis gerdavau jei tik skanesniu sulciu nebudavo. Ir dabar labai bulvyciu fri noriu, bet reikes palaukti iki rytojaus verysad.gif

Nemazai nestukiu raso, kad nori raugintu agurkeliu, idomu, ar man paaistres tas noras, nes as ir taip visko, kas rauginta gerbeja, o acta gerti galeciau blush2.gif (tik aisku negeriu). O jau kaip man acto kvapas patinka! blush2.gif Tai idomu, kaip nestumas sita mano pomegi pareguliuos smile.gif
Atsakyti
Man tai obuolys su sūrių labai skanu dabar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elee @ 2010 09 04, 01:31)
Man tai obuolys su sūrių labai skanu dabar biggrin.gif


Kad yra neblogos salotos su suriu, obuoliais, kepinta duona ir majonezu, tai sitas noras nestebina smile.gif
Atsakyti