Įkraunama...
Įkraunama...

Keisti nėščiųjų norai

QUOTE(salunja @ 2008 08 11, 16:56)
va cia tai prisijuokiau iki asaru...saunuole! lotuliukas.gif

aciuks.gif Man pirmą kartą už "fanaberijas" kažkas dėkoja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(consvela @ 2008 08 12, 15:22)
aciuks.gif Man pirmą kartą už "fanaberijas" kažkas dėkoja  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
Na ir prisigamino vitamino C nuo Consvelos norų lotuliukas.gif ...
Aš pradžioje nėštumo į šokoladą pažiūrėti nenorėjau. Nuo vidurio nėštumo jau galiu vieną saldainiuką suvalgyti.
Paskui atėjo laikas, kai nuo vištienos nupurtydavo net (bet jei kepta ir dar posausė, tai O.K.). Vėliau jautienos labai norėjau virtos su krienais ir majonezu.
Buvo savaitė, kai pomidorų sultis su citrina labai gėriau. O siaip laaabai patinka pieno produktai: baltas sūris, varškė. Ai, tiesa, dar dėl medaus kokias tris savaites pamišus buvau - kasdien po gerą valgomąjį šaukštą suvalgydavau (daugiau vengiau, kad alergijos vaikui neįvaryčiau).
Užtat dabar... 7 mėnesyje atsirado nepažabojamas noras kreidai... Tai, rašomajai tarybinei. O gauti nėra iš kur sad.gif Visus pažystamus apklausinėjau - neturi. Mama, ačiū jai, rado stalčiuj tarp siuvimo reikmenų maaaaaaaaaaaaaažą gabaliuką, tai aš jį kaip vertybę didžiausią saugau sekcijoj už stiklo... Pauostau, palaižau, bet neryju, tik tą skonį burnoj pajausti norisi... Nu pačiai neramu dėl tokios manijos. Beje, dabar parduodama kreida nei to kvapo neturi, nei skonio - muilas kažkoks... Ir šiaip, šlapią tinką galėčiau uostyti kol galva apsisuks. Ir dar tas pats kvapas sklinda iš automobilio kondicionieriaus (vyras sakė, kad valyt reikia), tik man niekas neleidžia jo pakvėpuot normaliai - atseit nieko iš jo gero sad.gif Aišku, gero tai nieko, bet uoslei atgaiva... blush2.gif Lyg gryniausias miško oras...
Šiaip sako, kad tokiu atveju kalcio trūksta, bet, kad aš jį ir papildomai geriu ir pieno produktų daug vartoju...
Nedaug liko jau laukti iki gimdymo, tai puoselėju viltį, kad ta kreidos manija pagimdžius praeis doh.gif Jau beveik suprantu priklausomybės ligom sergančiuosius, kai labai reikia stengtis negalvoti apie trokštamą "brudą" wacko.gif
Atsakyti
Su pirmu vaikiuku vaikščiodama visą nėštumą tik rimto maisto norėdavos - kasdien silkės kibirėlis darbe, mišrainės, mėsa ir jokie saldumynai savo pusėn netraukė. Tik kartą buvo protrūkis gal 5mėn kai po parduotuvė lyg išbadėjus lakščiau, plaktos grietinėlės ieškojau... doh.gif
O dabr nešiodama antrą mažylį išvis kolkas valgyt nieko negaliu.. nuo visko pykina.. vakar užsimaniau picos po darbo, užsisakiau, o kai atėjo laikas ją valgyt... po pirmų kasnių jau lovoj gulėjau nes taip silpna buvo.. po kelių ar keliolikos minučių "pramušė' ir toliau valgiau savo IŠSVAJOTĄ PICĄ.. paskutiniu metu tik kebabai, picos galvoj.. o saldumynų nenoriu..
Atsakyti
4u.gif Sveikutes,o mano dar nestumas mazas tik 9 savaites tad galiu tik parasyt kad del riebios silkes su bulvykem galiu nors i pasaulio krasta lekt, svarbu kad ten tik butu to patiekalo lotuliukas.gif Visus pirstus dar pusvalandi laizau po silkytes tongue.gif ,mat kvepia tongue.gif O del cipsu Lays,nors jie nesveika,tai net nezinia ka padaryciau ax.gif Saldumynai nelabai traukia,dar bulviu patiekalai niam tongue.gif
Atsakyti
Vajezau blink.gif Prisikaiciau, tai dabar visko noooriu!!!! doh.gif Ypac silkes.... Bet cia, kur as gyvenu, labai sunku gerios, skanios silkutes rasti schmoll.gif
O siaip tai mane labai patrauke ant astraus maisto. Pirmus tris menesiu valgiau beskoni maista, nes pykino nuo druskos, prieskoniu ir tt. O dabar, ipusejus antra trimestra, patrauke ant astrumo 4u.gif Tai valgau Jalapeno pipirus su citrina blush2.gif Vyras zvengia, sako, meksikona pagimdysiu biggrin.gif
Atsakyti
O as isvis negaliu nieko valgyt blink.gif pykina nuo kvapu,ypac kavos. Negaliu jokiu mesu... Tik vaisiai,ir tai ne visi, dar pomidoras nieko taip...kazi,gal tai greit praeis g.gif ai tiesa,labai pamegau vynuoges,ir ne bet kokias, o dideles,zalias,ir kad but butinai su seklom (aisku ju nevalgau) bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Panelee: 26 rugsėjo 2008 - 08:46
Vaje... prisiskaiciau cia.. Kazin kaip man bus, kai busiu nestuke.gif ??? Jei jau dabar kaip uzsimaniau saltibarsiu, tai vos vos istveriau vidury maximos to saltibarsciu kibiro neatsilupus ir neismaukus!.. blush2.gif O paskutinem dienom tiesiog alpstu nuo indu ploviklio, skalbimo milteliu, naujos masinos salono kvapu.. ax.gif
Atsakyti
O as kai nescia buvau tai man nieko skaniau nebuvo kaip valgyti acte marinuotus pomidorus uzsikandant plikytu pyragaiciu su sviestiniu idaru thumbup.gif
Dabar kai pagalvoju apie toki derini tai zarnos pacios susisuka lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O tuo metu net pilvo neispute thumbup.gif
Atsakyti
As dabar valgau alyvuoges biggrin.gif zalias biggrin.gif oi kaip valgau kaip niekad anksciau biggrin.gif biggrin.gif nestuke.gif
Atsakyti
as su pirmu niestumu negalejau valgyti riebaluose kepto maisto, bei pasildyto mikrobangu krosneleje maisto schmoll.gif ...bet uztat labai laukiau kol soduose bus galima gauti alyviniu obuoliuku ir vysniu.... 4u.gif
o su antruoju niestumu valgau viska, daug ir daznai... blush2.gif , tik negaliu valgyti vakarykscio maisto schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2008 06 11, 10:24)
Pomidorų sultys essen.gif

pomidoru sultys ir man buvo numeris 1 thumbup.gif negaledavau nei dienos be bent vienos stiklines sulciu blush2.gif

QUOTE(Raganaa999 @ 2008 06 15, 12:46)
as kazkuriuo metu labai saltibarsciu norejau, tai kasdien vien juos ir valgiau 

dar vienas is svarbiausiu mano maistu nestumo metu thumbup.gif
ir dabar dar labai patinka -kai nueinu i cili kaimus ar i panasaus pobudzio kavines visada uzsisakau saltibarsciu

QUOTE(agno @ 2008 07 05, 22:50)
ieškojau kur parašyti šią savo mintį,bet geriau neradau,tai rašau čia-brangiosios,kad ir kaip kažko norėtusi nėštumo metu-stenkitės susilaikyti nuo didelių kiekių,kad ir kas tai bebūtų  aš per savo nėštumą tiesiog miriau kaip norėjau visko pieniško,ir,ar to įtakota ar ne-nežinau,bet mano mažius turi siaubingą alergiją pieno baltymui 

visiskai 100% pritariu ir galiu patvirtinti savo patirtimi... su antruoju nestumu (jei Dievas duos tai remsiuos pagrindine taisykle -netureti vieno mylimiausio patiekalo. jau geriau visko po truputi)

QUOTE(consvela @ 2008 08 05, 19:09)
Ir apskritai buvo košmaras apie tuos norus kalbant... Viskas prasidėjo nuo to, kad naktį prabudus supratau - noriu CEPELINŲ...

nu nerealus pasakojimas lotuliukas.gif prisijuokiau thumbup.gif
Atsakyti