Įkraunama...
Įkraunama...

Keisti nėščiųjų norai

O mane visiskai patrauke ant saldumynu. Pastarosiom dienom labai noris svieziu, minkstu spurgu su marmeladu smile.gif
Atsakyti
Kai buvau nescia man labai skaniai kvepejo katino maistelis (su vitaminas, toks mazuose maisiukuose parduodamas), nu taip skaniai kad net seiles skirdavosi. Labai norejau paragauti, bet valdziausi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zarza @ 2008 07 25, 22:07)
Kai buvau nescia man labai skaniai kvepejo katino maistelis (su vitaminas, toks mazuose maisiukuose parduodamas), nu taip skaniai kad net seiles skirdavosi. Labai norejau paragauti, bet valdziausi  blush2.gif

Geras biggrin.gif
Atsakyti
man tai pries koki menesiuka labai visko su cesnaku norejosi blush2.gif ir kuo daugiau tuo geriau lotuliukas.gif bet dabar svarbiausia, kad mesos butu thumbup.gif o i saldumynus tai isvis ziureti negaliu, anksciau kirsdavau aojej doh.gif
Atsakyti
as kazkaip nepastebejau jokiu neiprastu noru schmoll.gif tik vis norisi valgyt ir valgyt , ir valgyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bounty* @ 2008 03 28, 19:30)

O dar turiu silpnybe visokiausiai chemijai wacko.gif  cia tai tikra beda, man taip patinka kaip kvepia visokiausi valikliai ir balikliai, nagu lakas ir acetonas nail.gif , bet laikaus, nes negalima dar toksikomane patapsiu ir vaikeliui pakenks    unsure.gif

drinks_cheers.gif Man bezninas, grindų lakas, visokios dervos visada taaaaip kvepėdavo lotuliukas.gif O nėščiai apskritai "koma" pasidarė - vyras vienos vairuot nebeleido, kai pamatė, kad aš vidury eismo piko "atbirbiau" visus langus atsidarius blush2.gif

QUOTE(*Bounty* @ 2008 04 03, 13:54)
O dabar prasidejo ridikeliai!!!  doh.gif Jei kas dar siemet nevalge rekomenduoju  thumbup.gif  Nusiperku pora maiseliu ir kaip semkas suvalgau net nepasidalinu  schmoll.gif .

thumbup.gif Absoliutus gėris - valgydavau iki bloga pasidarydavo, bet niekaip negalėdavau pasakyt "stop" ax.gif

Ir apskritai buvo košmaras apie tuos norus kalbant... Viskas prasidėjo nuo to, kad naktį prabudus supratau - noriu CEPELINŲ... O čia buvo tas pats, kaip užsinorėt vidury žiemos šviežių žemuogių iš miško frusty.gif
Ir nuo tų cepelinų "pašlo pakatilas ga*** pa trubam"... Visus kraupinau, nes kimšau nori (tie džiovinti dumbliai "sušiui" - yra LT visose parduotuvėse), tik aš juos rydavau sausus, nemirkytus, tiesiai iš pakelio. Paskui klaikiai norėjau ajerų duonos, kurios anksčiau nepakęsdavau - o situacija ta pati, kaip su cepelinais... Gerai kad vyras buvo nors ir ne ginekologas, bet gydytojas - tai bent jau suprato, kaip čia viskas... Vieną naktį atsikėlęs rado mane sėdinčią virtuvėj ir verkiančią. Kas buvo? Alaus norėjau taip, kad net ašaros bėgo... Ir normalaus, o ne kokio bealkoholio... Tai jis pasižiūrėjo ir sako: "Žinai, tavo tokie nervai kenkia labiau, negu pakenks alaus stiklinė". Atnešė. Atsidariau ir vėl lūpą tiiimpt... "Kas dabar?.." "Aš normalaus, lietuviško noriu, koks turi būt, o ne šito birzgalo..." lithuania.gif Visą kitą dieną apie nieką kitą galvot negalėjau, akyse stovėjo išrasojęs bokalas... fool.gif O namuose atsidarau šaldytuvą ir matau - KALNAPILIO butelis yahoo.gif Ir dar su raudonu "bantu" ant kakliuko biggrin.gif Niekada gyvenime skanesnio dalyko nebuvau ragavus...
Paskui atėjo "nušvitimas", kad negaliu, ne, tikrai negaliu, taaaaip skaniai kvepia...uošvio kvepalai blush2.gif Šiaip visą laiką labai jautriai į kvapus reaguodavau, o tada... Gretimam kabinete dirbo, įėjau, užuodžiau, "nušvito" ir atėmiau buteliuką blush2.gif Varge varge, visas mano kabinetas, visas automobilis kvepėjo tais nerealiais kvepalais... Prisimenu, atena į darbą vyras ir sako: "O, koks gaiviklis "fainas", aštrokas, bet toks malonus". O uošvis tik pakratė galvą: "nebūtų ji "tokioj" padėty , pasakyčiau, ką galvoju apie oro gaiviklius už tokią kainą..." lotuliukas.gif O aš tuos jo tikrai nepigius kvepalus laisčiau ant grindų, po automobilio sėdynėm, iškvėpinau savo stalčius ir atidarytą buteliuką dar pasistačiau ant stalo... Po savaitės visas personalas pagal kvapą atskirdavo, kas eina blush2.gif
Atsakyti
mes dar visai mazuteliai, bet jau toookie emsedziai. bet tinka tik gryna mesa. jokiu desreliu ar kumpeliu schmoll.gif

ryte kotletukas, pietums kepsnys, vakarienei.... daug mesos.. doh.gif
Atsakyti
o va as mesos kazkaip nevalgau, netraukia, saldumynu irgi netraukia..tai sakau galeciau gyventi vien zalumynais, salotomis, vaisiais ir darzovemis....ir labai jautri kvapamas pasidariau..uzuodziu viska is kilometro atstumo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as dar valgiau mandarinus ir kivius kilogramais, kol vyras atimdavo blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dryžuota @ 2008 08 06, 09:44)
mes dar visai mazuteliai, bet jau toookie emsedziai. bet tinka tik gryna mesa. jokiu desreliu ar kumpeliu  schmoll.gif

ryte kotletukas, pietums kepsnys, vakarienei.... daug mesos.. doh.gif


O galinis rezultatas +n kg biggrin.gif As ir taip rydavau,kol bloga pasidarydavo ir rezultate 36kg,gausybe striju ir nukarusi pilvo oda blink.gif doh.gif Jai galeciau atsukti laika tikrai biski prisilaikyciau nuo maisu cipsu,5cepelinu iskarto ir t.t. doh.gif bet taip norejosi blush2.gif
Papildyta:
Paskui atėjo "nušvitimas", kad negaliu, ne, tikrai negaliu, taaaaip skaniai kvepia...uošvio kvepalai blush2.gif Šiaip visą laiką labai jautriai į kvapus reaguodavau, o tada... Gretimam kabinete dirbo, įėjau, užuodžiau, "nušvito" ir atėmiau buteliuką blush2.gif Varge varge, visas mano kabinetas, visas automobilis kvepėjo tais nerealiais kvepalais... Prisimenu, atena į darbą vyras ir sako: "O, koks gaiviklis "fainas", aštrokas, bet toks malonus". O uošvis tik pakratė galvą: "nebūtų ji "tokioj" padėty , pasakyčiau, ką galvoju apie oro gaiviklius už tokią kainą..." lotuliukas.gif O aš tuos jo tikrai nepigius kvepalus laisčiau ant grindų, po automobilio sėdynėm, iškvėpinau savo stalčius ir atidarytą buteliuką dar pasistačiau ant stalo... Po savaitės visas personalas pagal kvapą atskirdavo, kas eina blush2.gif
[/quote]

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif hihihi.gif nu cia tai geras
Atsakyti
Aš tai bananų ir žirnių nuolat labai noriu lotuliukas.gif Dar šiaip pradėjau valgyti vien košytes ir sriubytes, nors seniau net pažiūrėt nenorėdavau į jų pusę lotuliukas.gif O tuo tarpu kai visuomet kirsdavau visokius sočius patiekalus (mėsos ir visus kitus panašumynus) tai dabar tik pasižiūriu ir iškart bloga unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(consvela @ 2008 08 05, 19:09)
drinks_cheers.gif  Man bezninas, grindų lakas, visokios dervos visada taaaaip kvepėdavo lotuliukas.gif O nėščiai apskritai "koma" pasidarė - vyras vienos vairuot nebeleido, kai pamatė, kad aš vidury eismo piko "atbirbiau" visus langus atsidarius blush2.gif
thumbup.gif  Absoliutus gėris - valgydavau iki bloga pasidarydavo, bet niekaip negalėdavau pasakyt "stop" ax.gif

Ir apskritai buvo košmaras apie tuos norus kalbant... Viskas prasidėjo nuo to, kad naktį prabudus supratau - noriu CEPELINŲ... O čia buvo tas pats, kaip užsinorėt vidury žiemos šviežių žemuogių iš miško frusty.gif
Ir nuo tų cepelinų "pašlo pakatilas ga*** pa trubam"... Visus kraupinau, nes kimšau nori (tie džiovinti dumbliai "sušiui" - yra LT visose parduotuvėse), tik aš juos rydavau sausus, nemirkytus, tiesiai iš pakelio. Paskui klaikiai norėjau ajerų duonos, kurios anksčiau nepakęsdavau - o situacija ta pati, kaip su cepelinais... Gerai kad vyras buvo nors ir ne ginekologas, bet gydytojas - tai bent jau suprato, kaip čia viskas... Vieną naktį atsikėlęs rado mane sėdinčią virtuvėj ir verkiančią. Kas buvo? Alaus norėjau taip, kad net ašaros bėgo... Ir normalaus, o ne kokio bealkoholio...  Tai jis pasižiūrėjo ir sako: "Žinai, tavo tokie nervai kenkia labiau, negu pakenks alaus stiklinė". Atnešė. Atsidariau ir vėl lūpą tiiimpt... "Kas dabar?.." "Aš normalaus, lietuviško noriu, koks turi būt, o ne šito birzgalo..." lithuania.gif Visą kitą dieną apie nieką kitą galvot negalėjau, akyse stovėjo išrasojęs bokalas... fool.gif O namuose atsidarau šaldytuvą ir matau - KALNAPILIO butelis yahoo.gif Ir dar su raudonu "bantu" ant kakliuko biggrin.gif Niekada gyvenime skanesnio dalyko nebuvau ragavus...
Paskui atėjo "nušvitimas", kad negaliu, ne, tikrai negaliu, taaaaip skaniai kvepia...uošvio kvepalai blush2.gif Šiaip visą laiką labai jautriai į kvapus reaguodavau, o tada... Gretimam kabinete dirbo, įėjau, užuodžiau, "nušvito" ir atėmiau buteliuką blush2.gif  Varge varge, visas mano kabinetas, visas automobilis kvepėjo tais nerealiais kvepalais... Prisimenu, atena į darbą vyras ir sako: "O, koks gaiviklis "fainas", aštrokas, bet toks malonus". O uošvis tik pakratė galvą: "nebūtų ji "tokioj" padėty , pasakyčiau, ką galvoju apie oro gaiviklius už tokią kainą..." lotuliukas.gif O aš tuos jo tikrai nepigius kvepalus laisčiau ant grindų, po automobilio sėdynėm, iškvėpinau savo stalčius ir atidarytą buteliuką dar pasistačiau ant stalo... Po savaitės visas personalas pagal kvapą atskirdavo, kas eina blush2.gif



va cia tai prisijuokiau iki asaru...saunuole! lotuliukas.gif
Atsakyti