Įkraunama...
Įkraunama...

Keisti nėščiųjų norai

O aš niekaip negaliu atsivalgyt rugštynių sriubos ax.gif Čia turbūt susiję su tuo, kad užsimušdama negaliu gauti raugintų agurkėlių verysad.gif Niekur nėr, ne sezonas. Marinuoti netinka. Tai visa laimė, kad rugštynių metas biggrin.gif

A, dar praradau potraukį bulkutėms. Anksčiau gyvent be jų negalėjau , reikėdavo daug valios, kad atsisakyčiau, o dabar- buvę nebuvę mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tefnut: 10 birželio 2008 - 08:47
Pomidorų sultys essen.gif Šiaip nelabai aš jas mėgau, bet dabar, kai ir šiaip valgyt nelabai galiu dėl pykinimo, tai jos padeda thumbup.gif

Dar labai patinka gerti marinatus iš stiklainių rolleyes.gif O jeigu tai marinuotų paprikų skystimėlis doh.gif Net seilių pilna burna hihihi.gif
Atsakyti
O aš keistai kol kas nieko nenoriu, nors man jau 6 savaitėlė stuksena ax.gif Na, gal tik tai, kad per dieną išgeriu po indelį pieno gėrimo MIAU. Va šitas gėralas tai skanu thumbup.gif . Ir išvis kažkaip jokie nėštumo požymiai ir ypatingi norai manęs nekankina. Net kartais galvon šauna mintys - ar tikrai viskas gerai g.gif
Atsakyti
as kazkuriuo metu labai saltibarsciu norejau, tai kasdien vien juos ir valgiau lotuliukas.gif o ir dabar visas puodas padarytas saldytuve guli lotuliukas.gif
Atsakyti
O man per visa nestuma neatsidaro jokiu keistumu g.gif , nors buvau girdejus kad kai pastoji tai pradedi valgyti tai ko anksciau nemegai, o as ko nemegau to ir dabar nevalgau ax.gif
Atsakyti
ieškojau kur parašyti šią savo mintį,bet geriau neradau,tai rašau čia-brangiosios,kad ir kaip kažko norėtusi nėštumo metu-stenkitės susilaikyti nuo didelių kiekių,kad ir kas tai bebūtų unsure.gif aš per savo nėštumą tiesiog miriau kaip norėjau visko pieniško,ir,ar to įtakota ar ne-nežinau,bet mano mažius turi siaubingą alergiją pieno baltymui unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(agno @ 2008 07 05, 22:50)
ieškojau kur parašyti šią savo mintį,bet geriau neradau,tai rašau čia-brangiosios,kad ir kaip kažko norėtusi nėštumo metu-stenkitės susilaikyti nuo didelių kiekių,kad ir kas tai bebūtų  unsure.gif  aš per savo nėštumą tiesiog miriau kaip norėjau visko pieniško,ir,ar to įtakota ar ne-nežinau,bet mano mažius turi siaubingą alergiją pieno baltymui  unsure.gif


g.gif turbut visur reikia jausti saika unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Puky @ 2008 07 05, 23:10)
g.gif  turbut visur reikia jausti saika  unsure.gif


na,kad apie tai dažniausiai net nepagalvoji. ne šokoladas,ne bulkos juk,kai apie svorį gali galvoti,o nekaltas kefyras..kalcis,gėris... žodžiu,tiesiog norėjau įspėti,kad galimos ir tokios pasėkmės.
Atsakyti
QUOTE(agno @ 2008 07 05, 22:50)
ieškojau kur parašyti šią savo mintį,bet geriau neradau,tai rašau čia-brangiosios,kad ir kaip kažko norėtusi nėštumo metu-stenkitės susilaikyti nuo didelių kiekių,kad ir kas tai bebūtų  unsure.gif  aš per savo nėštumą tiesiog miriau kaip norėjau visko pieniško,ir,ar to įtakota ar ne-nežinau,bet mano mažius turi siaubingą alergiją pieno baltymui  unsure.gif

O koks tas didelis kiekis yra....na pavyzdziui koki kieki tu pieno produktu suvartodavai g.gif O gal vien pieno produktais ir maitinais g.gif
Siais laikais nemazai alergiju isigyja vaikuciai ,kai mama nestumo metu geria kompleksinius vitaminus, taip kad.....sintetika gi ax.gif Jau maista is paruotuves perkam perdirbta ir valgom, o dar ir vitaminus cheminius vartoja doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvėriukė: 06 liepos 2008 - 07:31
QUOTE(Žvėriukė @ 2008 07 06, 08:29)
O koks tas didelis kiekis yra....na pavyzdziui koki kieki tu pieno produktu suvartodavai  g.gif  O gal vien pieno produktais ir maitinais  g.gif 



na,kokį puslitrį ar litrą pieno ar kefyro suvartodavau,kartais daugiau.
Atsakyti
Kiekviena diena valgydavau pomidoru salotas su svogunais. Atsivalgiau turbut ilgam biggrin.gif
Atsakyti
Man ipatingu noru neatsirado, gal tik norisi valgyt kiek rugsciau ir salduminu nebenoriu visai, tuo dziaugiuosi. O neseniai uzejo noras pomidoru sulciu pagerti su druska ir pipirais, tai tris stiklines vienu prisedimu sugeriau tongue.gif
Atsakyti