Įkraunama...
Įkraunama...

Keisti nėščiųjų norai

As jau vel pradejau valgyti saaldumynus. Iki 8 sav. negalejau net paziureti i ta pusia, o dabar sugrizo poreikis:) Tik nesuprantu rysio tarp nestumo ir bulviniu patiekalu g.gif Kiekviena diena galeciau valgyti patiekalus is bulviu
Atsakyti
QUOTE(Meduvė @ 2008 04 23, 20:44)
Tik nesuprantu rysio tarp nestumo ir bulviniu patiekalu g.gif Kiekviena diena galeciau valgyti patiekalus is bulviu



Va va, ir aš nesuprantu to potraukio ax.gif bulviniams patiekalams ir čipsams
Atsakyti
Visiskai nebenoriu kavos, kurios gan daug isgerdavau. Alaus ne kvapo negalejau pakest- o dabar jau visai nieko. O labiausiai noriu triju s: saltibarsciu saslyku, sidro. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(wwwvilma @ 2008 04 11, 17:32)
tuk tuk atnesu graziu liniuosiu  nestuke.gif  galit pasidaryti net su savo foto ar paziuret kaip mazius atrodo tokios ar tokios sav .  jei ka rasykit padesiu
stai cia


Papildyta:
QUOTE(pelyte:) @ 2008 04 24, 22:39)
Visiskai nebenoriu kavos, kurios gan daug isgerdavau. Alaus ne kvapo negalejau pakest- o dabar jau visai nieko. O labiausiai noriu triju s: saltibarsciu saslyku, sidro. smile.gif
Papildyta:

Niekaip nesuprantu kaip reikia isideti liniuote, gal gali paaiskinti.
Atsakyti
QUOTE(wizardry @ 2008 03 28, 22:22)
as nebegaliu pakesti kavos, kuria dievinau, aromato blink.gif  uztad labai noriu saslyku bigsmile.gif



as kvapo neapkensiu o dievinu ledus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Loli* @ 2008 04 24, 13:08)
Va va, ir aš nesuprantu to potraukio  ax.gif bulviniams patiekalams ir čipsams


Man atrodo, kad čia tiesiogiai susiję su poreikiu prikaupti kuo daugiau kalorijų nėštumo metu mirksiukas.gif Jei klystu - pataisykit mane, mamytės. smile.gif
Aš irgi šiuo metu šluoju cepelinus, kugelius ir bulvytes fri blush2.gif Ir taaaip skanu... doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ko nors labai ruser posted image ugstaus wink.gif
Atsakyti
Ir as galiu valgyti tris kartus per diena bulvinius patiekalus.iki nestumo bulviu namie net nebudavo.o dabar nuejusi i parduotuve suku i darzoviu skyriu ir imu pora maiseliu iskart,kad tik nepritrukciau smile.gif taip pat ir su druska.tik pastojusi nusipirkau ir naudoju gan nemazai,nors zinau,kad negerai elgiuosi,bet taip norisi...iki nestumo gamindavau visiskai be druskos.o kaip norisi energetiniu gerimu...rodos litra isgerciau,jei galeciau smile.gif
Atsakyti
Visąlaik mėgau bulves ir nekenčiau ryžių. Kai valgykloje nepaprašiau jų pakeisti į bulves (ką visuomet darydavau), supratau, kad laikas darytis NT.

Ir dar, labai skanu pasukos arba kefyras su čipsais essen.gif
Atsakyti
as per diena sugrauziu po 4 - 6 obuolius. Tik nuo ju manes nepykina ir eina atsigaivinti. Ir dar ziauriai skanu ivairios sriubos, iskyrus burokeliu, kuri anksciau budavo skabiausia biggrin.gif
Atsakyti
isa gyvenima nekenciau grikiu doh.gif doh.gif su paskutiniu nestuke.gif pradejau valgyt blink.gif doh.gif lotuliukas.gif po gimdymo vel nekenciu doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
Su pirmu nestuke.gif norejau raugintu agurkeliu ir negalejau gert kavos 3 men., o dabar traukia ant saldumynu, noriu colos, tinginio pyrago, keptos vistos ir baltos misraines biggrin.gif
Atsakyti
o as niekad nevalgydavau svogunu doh.gif o dabr kai esu nestuke.gif valgau juos labai pasimegaudama, bet svoguno laiskus,ypac man dbr skanu su kepta kiausiniene svoguno laiskai, o seip keptus galiu paprastus svogunus valgyt su silke rolleyes.gif
o daugiau isskirtinio maisto nera, buna visko,ir alyvuogiu juodu, ir daug su mesyte arba ant picos, kuriu ir niekad nevalgydavau tik zalias...
keisti kartais buna tie norai didis.gif hihihi.gif
Atsakyti