Įkraunama...
Įkraunama...

Keisti nėščiųjų norai

QUOTE(shiseido @ 2012 02 05, 09:04)
Sveikutes, man tai pradzioj labai norejosi pomidoru sulciu, isgerdavau litra per diena! Dabar jau nebenoriu ju schmoll.gif , visiskai nesinori mesos, nors ja iki nestumo daznai valgydavau smile.gif
user posted image


Oi pomidoru sulciu ir as geriau, as jas visad lb megau, tik va pastojus man lb skrandis stoja nuo ju kazkodel... o taip norisi surumelio... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sofija83 @ 2012 02 07, 03:34)
Oi pomidoru sulciu ir as geriau, as jas visad lb megau, tik va pastojus man lb skrandis stoja nuo ju kazkodel... o taip norisi surumelio... mirksiukas.gif



Man irgi labai surumo norisi smile.gif , dar labai borjomi geriu, nes irgi skrandis stoja, tai padeda labai smile.gif
Atsakyti
Aš tai labai mėgau žuvį,o dabar fu,gal porą kartų per visą nėštumą tik valgiau.
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2012 01 23, 22:48)
Nebejauciu potraukio kavai, isvis jos nenoriu. Seniau labai megau, latte, gerdavau nedaug, tik viena puodeli per diena, o dabar net ir tiek nesinori  rolleyes.gif


Aš bandžiau mesti kava gerti, dvi savaites negeriau, bet šiandien nusipirkau, nes be kavos esu visiskai nedarbinga doh.gif

QUOTE(gerdute50 @ 2012 02 03, 09:52)
traukia bulviniai patiekalai


Aš iš proto pradėjau eit dėl bulvinių blynų, vieną vakarą 22 val ėjau bulvių skust, tarkavau su rankine tarka, ir toookie skanus blynai buvo, kaip niekada gyvenime thumbup.gif

Šiaip į mėsą žiūrėt nebegaliu, nuo kvapo vien pykina, fe blink.gif Va daržovikės virtos du grietine tai niam niam biggrin.gif

O miego kas norėjimas, vakarinių žinių nesulaukiu - lūžtu prie teliko 9 val doh.gif
Atsakyti
Labai dažnai nepasireiškia keisti norai, bet norėjau šprotų su agurkais, silkę su kefyrų valgiau lotuliukas.gif O šiaip labai žemiškas noras pastoviai mėsos biggrin.gif
Atsakyti
Didziulis surumo noras, kartais taip uzplusta, kad turiu i burna nors druskos idet, kad nusiraminciau biggrin.gif Valgau viska, ka ir pries tai, tik nebegaliu kavos gerti fui schmoll.gif
Atsakyti
Aš su pirmu labai norėdavau lašinių, nors nevalgiau iki neštumo ir dabar vėl nevalgau, bet per neštumą tai galėdavau tris kartus dienoje skanauti, net naktį prabudus kartais galvodavau, kaip norėčiau lašinuku smile.gif
o kai laukiausi dukrytės tai iš viso net nesijautė nėštumo, nei pykino, nei ko neįprasto nesinorėjo smile.gif
Atsakyti
Užpilami makaronai doh.gif nu blin, aš vien tik pakelį pamatau, kaip narkomanė jaučiuosi lotuliukas.gif
Atsakyti
Per daug keistu noru nebuvo, tik nuolat jauciausi alkana. Atrode valgyciau ir valgyciau.... Maistas taip kvepejo ir kaip niekad buvo skanus biggrin.gif Gal todel priaugau per nestuma net 20 kg., nors vandenu beveik nebuvo ir sunelis gime mazytis tik 2400 g. Ivalgiau biggrin.gif Visa laime pavyko numesti visus kg ir dar daugiau nei pries nestuma... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajone_25: 27 sausio 2015 - 13:25