Įkraunama...
Įkraunama...

Keisti nėščiųjų norai

Del vyno tai tikrai, niekad negerdavau o dabar nulaizau kur lasiuka (per Kaledas lotuliukas.gif ) ir atrodo isprotet galima kaip skanu tongue.gif

O atsirado tie norai visi neiskarto, pradzioj tikrai nieko negalejau valgyti, tai gelbedavo kefyras tai ir dabar kai pamatau gatvej moteri kefyra geriancia, iskart itariu nestuke.gif g.gif
Atsakyti
Mano vyras manes nebesupranta, vis laukia kada aš pradėsiu marinuotas daržoves valgyti blush2.gif o aš į marinuotus agurkus žiūrėti negaliu umn.gif iškarto pykinti pradeda. Mano visos draugės tik agurkus ir valgė nu o aš - nesuprantu
Atsakyti
QUOTE(Meduvė @ 2008 03 29, 11:49)
as visa gyvenima buvau smalize. Nebudavo dienos, kad nesuvalgyciau koki saldaini. O dabar - net i ta puse negaliu pasiziureti. Jei butu kas pasakes, kad kada nors nenoresiu saldumynu, buciau nei uz ka nepatikejus schmoll.gif


Man lygiai tas pats verysad.gif Dabar tik mesytes visokias norisi valgyti smile.gif
Atsakyti
va siuo metu arbuzo noreciau arba melionio.viena vakara ramiai isleto ir neskubedama sutarsiau visa arbuza,viena... blush2.gif
Atsakyti
taip taip Bounty, kefyras thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
kai laukiausi dukrytes tai tonomis duona kepiau su suriu bigsmile.gif
vakar nesusilaikiau ir keptuve pilna buvo blush2.gif
o vat siandien labai saltibarsciu uzsimaniau - ir vel tas kefyras matyt.

o vat uzuodziau lasisa ir bloga pasidare. dar negaliu pakesti kai kasnors pasikvepina schmoll.gif ir kavos kvapas nelabai...
Atsakyti
na apie maista tai neturejau jokiu keistu noru labai biggrin.gif tik mesos nebevalgiau visai.
o va su pirmu mano silpnybe budavo ledo kubeliai ir apelsininiai ledai(saldytos sultys),galejau diena nakti valgyt.o va su antra tai labai norejau indu ploviklio Fairy(lime and lemongrass,kas uk tas zinos,kiek zinau LT nera).noredavau ji gerti,pastoviai uostydavau,plaudavau rankas,pora kart net buvau i vonia vietoj putu prisipylus blush2.gif

mano draugen tai noredavosi kramtyt kempines,vienai negti zeme/smeli valgyt doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Manoji jau baig mane is prota isvest su sava uzgaidom doh.gif . Vakar po darbo nuvaziavau i ligonine o ji mat uzsimane cepelinu lotuliukas.gif . Nu tai gavau vaziuot i miesta ir ieskot kavines kur cepelinu isinesimui duod, tai patikekit manim, barmenes i mane kaip i durniuka paziurejo blink.gif . Na bet radau tu cepelinu kaskokioj uzkampinei kavinei thumbup.gif Parveziau o jinai puse cepelino suvalge ir sako kad jau nebeiweik nes ja pykint pradejo doh.gif Beto pas ja visalaika turi but bananai. Nesvarbu ji juos valgo ar ne bet ji turi turet bananu g.gif . Ir dar paskutiniu metu pamego bulves su kefyru doh.gif Na o kas man belieka, tik pildyt jos uzgaidas, visgi vaikelis jos pilve ir mano bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos nestukes, man
tai labai karpacio norisi......
bet negalima, nes tikras salnis toksoplazmozes;)) lotuliukas.gif blush2.gif
nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2008 04 02, 14:41)
va siuo metu arbuzo noreciau arba melionio.viena vakara ramiai isleto ir neskubedama sutarsiau visa arbuza,viena... blush2.gif

thumbup.gif
Na, tai po to dažnokai turėjai į wc lakstyti smile.gif
Man dabar saldžių kukurūzų periodas... Na, bet jau tik savaitėlė kita iki gimdymo liko, todėl tikiuosi, kad tie keisti norai sulig vaikelio gimimu ir pasibaigs ax.gif

Atsakyti
Taip taip, buvo ir man kukuruzu konservuotu periodas. Taip pat ir konservuoti persikai, skardine per diena thumbup.gif

O dabar prasidejo ridikeliai!!! doh.gif Jei kas dar siemet nevalge rekomenduoju thumbup.gif Nusiperku pora maiseliu ir kaip semkas suvalgau net nepasidalinu schmoll.gif . Ir sveika ir be galo skanu tongue.gif Kai pirma karta pirkau galvojau siaip salotu kokiu padarysiu, net negalvojau kad viena paragavus ju ne uz ka neduosiu i salotas pjaustyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Meduvė @ 2008 03 29, 09:49)
as visa gyvenima buvau smalize. Nebudavo dienos, kad nesuvalgyciau koki saldaini. O dabar - net i ta puse negaliu pasiziureti. Jei butu kas pasakes, kad kada nors nenoresiu saldumynu, buciau nei uz ka nepatikejus schmoll.gif



As taip pat buvau smalize. Dabar kai vaiko tevelis valgo mano taip anskciau dievintas spurgas, man tik sleikstulys kyla, ir neduok dieve jei dar bandys list artyn manes su spurgu siulymais. na bet as ji jau isdresiravau, zio kad kelia sleikstuli, tai valgo kitam kambary saldumynus ax.gif
Papildyta:
Uzsienietems, kurioms labai norisi svarainiu, o pirkt neranda - as atradau pakaitala, lietuviu parduotuvese yra trinti obuoliai su cukrum. tai kai uzsinoriu KAZKO rugsciai bet truputuka su saldumeliu, tai man tie obuoliukai kaip tik thumbup.gif
Atsakyti
AS jau trecias menuo kai negaliu net paziuret i mesa,is vis nieko kur yra nors truputi riebalu.Todel valgau vien grudu koses ir darzoves,paskutinis pamegtas patiekalas tai saltibarciai smile.gif
Atsakyti