Įkraunama...
Įkraunama...

Keisti nėščiųjų norai

Man visos misraines ir salotos, isskyrus pomidoru salotos, kelia vemuli blush2.gif bulviniu patiekalu (cepelinu ypac) jau atsivalgiau blush2.gif net nezinau kas skanu paliko.. laukiu vasaros ir visu jos gerybiu... thumbup.gif
Atsakyti
Nebejauciu potraukio kavai, isvis jos nenoriu. Seniau labai megau, latte, gerdavau nedaug, tik viena puodeli per diena, o dabar net ir tiek nesinori rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2012 01 23, 15:48)
Nebejauciu potraukio kavai, isvis jos nenoriu. Seniau labai megau, latte, gerdavau nedaug, tik viena puodeli per diena, o dabar net ir tiek nesinori  rolleyes.gif



Man tas pat buvo pirmam trimestre, slyksti atrode !
Atsakyti
As be salotu ir vaisiu turbut netureciau ka valgyti lotuliukas.gif , dar sriubytes ir kosytes vilioja, patapau sveikuole thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dun2lis2 @ 2012 01 24, 01:21)
As be salotu ir vaisiu turbut netureciau ka valgyti  lotuliukas.gif , dar sriubytes ir kosytes vilioja, patapau sveikuole  thumbup.gif


Saunuole thumbup.gif skanu ir sveika! Ir lengvas maistukas, skrandziui geriau. as siandien obuoliu tyrele valgiau pusryciam lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės, aš iki nėštumo nevalgydavau saldumynų. Man jie tiesiog neskanūs būdavo. Bet va, kai tik pastojau, tai tiesiog nebegaliu be saldumynų, iki silpnumo jų užsimanau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidajk @ 2012 01 24, 22:24)
Sveikutės, aš iki nėštumo nevalgydavau saldumynų. Man jie tiesiog neskanūs būdavo. Bet va, kai tik pastojau, tai tiesiog nebegaliu be saldumynų, iki silpnumo jų užsimanau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif galima sakyti as irgi nemegau, nebuvau maniake, man jie galejo neegzistuoti.. o dabar ir sokoladas sueina, ir plaktos grietineles norisi bigsmile.gif
Atsakyti
Man labai buvo slykstu nuo kavos vien kvapo! Nors labai megau kava.... Ir dar geriau piena litrais! Iki nestumo niekada jo negerdavau.. O daugiau nieko nepasikeite.
Atsakyti
QUOTE(vaidajk @ 2012 01 24, 21:24)
Sveikutės, aš iki nėštumo nevalgydavau saldumynų. Man jie tiesiog neskanūs būdavo. Bet va, kai tik pastojau, tai tiesiog nebegaliu be saldumynų, iki silpnumo jų užsimanau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Aš kai dukrytės laukiaus, irgi tas pats buvo, nors prieš tai man jie galėjo ir neegzistuoti biggrin.gif Ir dabar va sėdžiu, ir saldainius naikinu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ieglius: 31 sausio 2012 - 17:17
Pastarosiomis dienomis svaigstu apie kepta duona su suriu doh.gif
Atsakyti
traukia bulviniai patiekalai
Atsakyti
Sveikutes, man tai pradzioj labai norejosi pomidoru sulciu, isgerdavau litra per diena! Dabar jau nebenoriu ju schmoll.gif , visiskai nesinori mesos, nors ja iki nestumo daznai valgydavau smile.gif




user posted image
Atsakyti