Įkraunama...
Įkraunama...

Keisti nėščiųjų norai

o as noriai valgau viska kas is bulviu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cheeky-monkey @ 2012 01 02, 09:47)
o as noriai valgau viska kas is bulviu  lotuliukas.gif


pirisidedu prie bulviniu, dar man grietines duokit su bulvem ir silkutes biggrin.gif
tik va mesos nebesinori isvis... g.gif
Atsakyti
Sielos atgaiva - vaisiai ir ledai wub.gif
Atsakyti
Labai noriu mesos biggrin.gif ir tik jos... biggrin.gif jokiu saldumynu nors esu buvus vegetare pora metu... g.gif
Atsakyti
nestumo pradzioje kas savaite keitesi norai biggrin.gif viena savaite noredavosi visko is varskes, po savaites visko is bulviu, buvo savaite kai vien bandeles valgiau ir jokios mesos lotuliukas.gif siuo metu norisi kazko saldaus, ypac ryte prabudus noriu nors vieno saldainio ax.gif kazkaip dar nepasitaike noru nei ant agurku, nei rugstaus g.gif , kazkaip labai keista, nes dazniausiai visoms nestuke.gif sie norai pasirodo smile.gif
Atsakyti
Su tais norais tai idomiai, man jie kartais kas 5 min keiciasi, parduotuveje beprotiskai tuno uzsimanaiu, o grizus namo net paziureti i ta puse nenorejau smile.gif O siaip labiausiai tai traukia prie obuoliu, apelsinu, kiviu, granatu sulciu labai noriu, kartais ir vieno gurksnelio pakanka. Ai dar visad baltos misraines noriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egluciukas @ 2012 01 03, 15:01)
Su tais norais tai idomiai, man jie kartais kas 5 min keiciasi, parduotuveje beprotiskai tuno uzsimanaiu, o grizus namo net paziureti i ta puse nenorejau smile.gif O siaip labiausiai tai traukia prie obuoliu, apelsinu, kiviu, granatu sulciu labai noriu, kartais ir vieno gurksnelio pakanka. Ai dar visad baltos misraines noriu  biggrin.gif


lol man buna panaisia, pasidarau priespiecius idarba kitai dienai, kol kita diena ateina na nebenoriu as tos sriubos isvis, begu pirkt tada motsarelos su pomidorais lotuliukas.gif
agurkelius tai megdavau, bet nelabai norisi dabar, o rugstaus norisi, tik neaisko ko to rugstaus g.gif
ai dar pienas lb bjaurus man dabar...fu...grietineles kvapas isvis lsykstyne!
Atsakyti
Pirmus menesius i sokolada negalejau paziureti, dabar ja biski galiu, bet ne i visu rusiu ax.gif o anskciau labai megau, panasiai ir su kitais saldumynais.

O va vegeta su karstu vandeniu i trasa eina doh.gif bet kaip skanu
Atsakyti
as dazniausiai noriu to ka pamatau er televizija biggrin.gif
jei valgo arbuzus, tai noriu ju, jei valgo spurgas, tai noriu ju..na ir t.t 4u.gif
blogiau buna tada kai tai ko noriu neturiu namie, tada kencia vyras, tenka lakstyt i parduotuve blush2.gif ax.gif
Atsakyti
As tai dabar sushi noriu! bet jau taip noriu, kad nieko kito nebenoriu. Zinau kad su zalia zuvim negalima, tai nevalgau, renkuosi su darzovem arba paruostom juros gerybem bigsmile.gif
Atsakyti
O aš dėl maisto kol kas ypatingų įnorių neturiu...tik pirmus mėnesius į šokoladą negalėjau žiūrėti, nors prieš tai - kiekvieną dieną rijau... rolleyes.gif
tačiau dabar man užėjo kažkokia manija - skalbinių kvapo... blink.gif nors imčiau ir kasdien skalbčiau, tiesiog nerealus man tas kvapas (ne miltelių, bet minkštiklio). kartais vonioj net atsisuku buteliuką kad tik užuosčiau tą kvapą... blush2.gif
Atsakyti
Minsktikliai tikrai skaniai kvepia smile.gif
Ai va dar man uzejo, noriu alaus, kurio niekad negerdavua, o dabar noriu visa kibira isgert...bet negalima, tai net neuostau blink.gif
reikia kokios giros ir rusu pardes nusipirkt, gal pades...
Atsakyti