Įkraunama...
Įkraunama...

Keisti nėščiųjų norai

man irgi miltiniai geriausiai eina, dar vaisiai

su darzovem sunkiai-atrodo vasara,galeciau valgyti ir valgyti- o ne -ne pro kur ...galiu tik pomidoro biskuti arba sriuboj, troskiny - tokiam svelniam ,be prieskoniu

Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2011 07 30, 10:40)
man irgi miltiniai geriausiai eina, dar vaisiai

su darzovem sunkiai-atrodo vasara,galeciau valgyti ir valgyti- o ne -ne pro kur ...galiu tik pomidoro biskuti arba sriuboj, troskiny - tokiam svelniam ,be prieskoniu




labiausiai noriu kad, viskas taip baisiai nesmirdėtų, niekas neskanu, nuo visko pykina, galiu tik daktariškos dešros valgyt ir keptų obuolių, vistiek vemiu, bet bent jau šie dalykai nesmirdi.
Per pirmą nėštumą taip tęsėsi iki 7 mėn. iš pradžių 4 kg. nukritau, po to 9 priaugau.
Dabar vėl tapati dainelė, na dar talerius galiu pakęst, tikėjausi, gal nebus tokios stiprios toksikozės, bet kur tau, bloga, bloga, bloga, jau 1 kg. nukritau, o dar tik 9-ta savaitė...
Atsakyti
norejau, kad dingtu vistiena. Kepta virta, visokia.
O firmos vakarelyje kaip tik iskilmingai atnes 50 vistienos kepsniu............. doh.gif
Atsakyti
Aš 6 mėnesius valgiau tik cepelinus, kugelį ir žemaičių blynus blush2.gif šiaip negaliu pakęst bulvinių patiekalų,bet per nėštumą drebėjau ir alpau tiesiog nuo jųsmile.gif man bulvės pagal kraujo grupę netinkamas maistas,tai nemažai priaugau taip maitindamasi blush2.gif bet ką gi, mergytė mano turi II kraujo grupę,turėtų būt bulvių megėja. O vat nuo savo mylimų mėsyčių tai susivemt galėdavau. Vien nuokvapo.Nekalbu apie vaizdą, jei kas kabinete valgydavo kokią vištieną, kepsnį doh.gif
Atsakyti
Idomiai kaip cia kaikuriom mamytem su maistu sunku. Man su pirmu nestumu jokiu tokiu noriu negaliu nebuvo. Noredavau skrudintu dalyku, cebureku, bulvyciu, koldunu, bet greiciau todel kad pas mus ju nera verysad.gif dar pasvajodavau apie lietuviska padaze paplaukusi kebaba, bet ir tiek. Nenorejau nieko, ko paprastai nevalgau mirksiukas.gif
Atsakyti
pirmoj nestumo pusej labai norejosi vien suriai valgyti, galedavau atsisedus sukirst visa rukyta desra lotuliukas.gif
Atsakyti
O as siaip valgau, tam, kad reikia, nes tikrai pykina nuo visko. O jei jau is serijos noriu nenoriu, tai turbut saltibarscius galeciau valgyt triskart per diena ir apskritai traukia prie gaivumo, kazko salto bigsmile.gif . O nustebino, tai, kad iki nestumo taip dievinami "cipsai" liko nekenciamiausiu sarase, net vien nuo minties ziaukciot pradedu, gal ir gerai, juk visgi nesvaika rolleyes.gif
Siandien vienas is noru buvo varskes suris su medum...medaus turim, bet va varskes taip ir nerado MB "lietuviu pardej" schmoll.gif
Atsakyti
Aš ir norėčiau kad dingtų vištiena.. ir apskritai mėsa, o gal net ir visas maistas biggrin.gif nu tik vaisiai mano mėgiamiausi... O buvau saldumynų vergė... Dabar į juos nei žiūrėti nenoriu, keista, bet galėtų šis poreikis niekada nebeatsirast smile.gif

Iš tikrųjų tai maisto nenoriu, valgau, nes žinau kad reikia... bet jei pamirčiau, tai ir nesijausčiau alkana... Neturiu jokio mėgiamiausio patiekalo, o visada svajojau, jau kai būsiu nestuke.gif tai valgysiu viskąąąąą, nes juk sako, galima smile.gif)


Papildyta:
QUOTE(zoroboba @ 2011 08 13, 23:06)
O as siaip valgau, tam, kad reikia, nes tikrai pykina nuo visko. O jei jau is serijos noriu nenoriu, tai turbut saltibarscius galeciau valgyt triskart per diena ir apskritai traukia prie gaivumo, kazko salto bigsmile.gif . O nustebino, tai, kad iki nestumo taip dievinami "cipsai" liko nekenciamiausiu sarase, net vien nuo minties ziaukciot pradedu, gal ir gerai, juk visgi nesvaika rolleyes.gif
Siandien vienas is noru buvo varskes suris su medum...medaus turim, bet va varskes taip ir nerado MB "lietuviu pardej" schmoll.gif

Papildyta:
Laba,
Varškės - Lietuvių pardėj ieškoti nereikia, jos yra ir Tesco smile.gif
beje, labai skani wink.gif
Taip pat yra ir grūdėtos varškės, taip pat puiki ir skiriasi nuo lietuviškosios tik kaina. Į gerąją pusę, beje wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo qwee: 20 rugpjūčio 2011 - 19:51
Man tai dabar labai norisi kažko sūraus, bet šiaip labai daug vaisių valgau, nes turim savo smile.gif Neseniai buvo labai didelis saldumynų noras, tai kiekvieną vakarą valgiau saldumynus, bet dabar praėjo, o pačioje pradžioje valgiau greipfrutus raudonuosius taaaip jų norėjosi doh.gif
Atsakyti
Kolkas nepastebėjau kažkokių savo norų nebūdingu man kalbant apie maistą... O užmiginėt su TV neseniai pradėjau, čia iš baimės eit miegot, nežinau iš kur atsirado...
Atsakyti
Aš, būdama nėščia, labai norėjau būti ryški lotuliukas.gif Buvau plaukus praktiškai vyšniavai nusidažius, lakuodavau raudonai rankų ir kojų nagus, ir gimdyti važiavau su raudonu pedikiūru thumbup.gif Iki tol pirmenybę teikiau bespalviam ar baltam nagų laui, plaukus jau buvau seniai dažius smile.gif
Atsakyti
negaliu pakest juodos kavos kvapo, ka megau rytais rolleyes.gif
Atsakyti