Įkraunama...
Įkraunama...

Keisti nėščiųjų norai

...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wildsoul: 29 birželio 2011 - 13:32
Truputi ne toj temoj pasiskelbiau, tad tik '...' pakeist galejau.
Mineralinis labai skanu, kiti gazuoti gerimai. Alaus ir noriu, bet apseinu... Cipsu, stengiuos labai retai valgyt, bet kartais tiesiog neiskenciu.
Atsakyti
Noriu daug daug pieno blush2.gif Noriu miegoti 24 val per para ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oceanica @ 2011 06 29, 10:18)
nu ir kas cia su tuo nesveiku maistu. Man irgi norisi magdonaldo ar hesburgerio maisto, o dar ir arbuzo, persiku ir bananu biggrin.gif o alaus visiskai nenoriu, nes siulo nors gurksneli, paragavau, tai net neskanus. O anksciau isgerdavau. Bet dar nezinau kas bus, gal berniukas ax.gif

man viso sito baisiai norejosi per pirma nestuma. lotuliukas.gif turiu berniuka. mirksiukas.gif
P.S.alaus nei trupucio nesinorejo. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazuliukeee23: 29 birželio 2011 - 22:26
o as pradejau valgyti menkiu kepeneles (db jei kas duotu apsivemciau) feee,o tada dar nezinojau, kad laukiausi,tai laksciau su lekste ir kavojausi,kad man dar rytojui liktu ir niekas nesuvalgytu smile.gif))))
o vakar ir snd kazkaip medu labai pradejau valgyti su kava,as to gyvenime nedariau hmmm...cia kazkas jau neaisku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niamniuska @ 2011 06 10, 18:28)
taip pat nestumo pradzioje (antro) valgiau svogunus kilogramais per pirmus tris menesius kasdien po puse kilogramu


Vienas keisciausiu man girdetu noru (nors pati apie kreida svajodavau... blush2.gif ). Gal todel, kad ir siaip svogunu gerbeja nesu, o pagalvoti apie tai, kad imanoma puse kg svogunu per diena suvalgyti, tai is viso sunku biggrin.gif
Atsakyti
Nors mano nėštumas dar labai mažas, man taip norisi raugintų agurkėlių, silkės, žuvies, jūros gėrybių. amžinai jaučiuos alkana, valgau viską nuo krašto. Seniau negalėdavau žiūrėti nei ą česnakus nei į svogunus, o dabar man taip skanūs vieni marinuoti svogūnai, dar išsikepu į dieną mažiausiai 3 kartus gryno česnako, be nieko. Man labai skanu. rolleyes.gif O po to sedžiu tuolete ir viduriuoju per visus namus biggrin.gif Dabar labai ant saldumo patraukė, labai skanu nutelos šokoladinis tepinys ant bulkos ir vienas. Valgiau vienas garstyčias nes labai norėjau. Šendien valgiau sūdytų riešutų su tikru medum ir čipsaus, tai dabar negfera.. prisipirkau visokių saldumynų ir dabar nebenoriu, o rpeš tai labai norėjau, net apsiverkiau dėl to doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
O mano keistas noras susijes ne su maistu smile.gif
Beje, kas liecia pastaraji - valgau tai, ka ir valgiau. Vienu metu buvau bulvinuke pasidarius, o dabar tiesiog daug valgau biggrin.gif
Tai va, o tas keistas noras - muilas smile.gif
Galiu ji uostyt be perstojo...tik nueinu i koki skyriu, kur muilai (ir geriausia ukiski) - alpstu, kaip man ten gera biggrin.gif
Atsakyti
Na aš jau nebenėščia (šeši mėn sūnui), bet vyras sakė visą gyvenimą nepamirš, kaip lėkdavo naktį į degalines ieškot NUTELLA šokoladinio kremo. Rydavau tais dideliais stiklainiais. Vienas stiklainis vienam vakarui. O dieve dieve. Čia buvo paskutinįjį nėštumo mėnesį per kurį priaugau 5.5gk. Na o iš viso priaugau 8.5kg, nes iki tol labai sveikai gerai maitinausi ir kasdien sportuodavau neščiųjų mankšta, taip pat su vyru kas dien krosą bėgdavom (jis bėga, o aš greitu žingsniu eidavau visą trasą). Mėgau labai obuolius. Ir tepamą lydytą sūrelį su kumpiu "Panemunės pievos".
Sako, kai ant saldumynų traukia-mergytė, bet va mes turim sūnų.
Atsakyti
Kai laikiausi pirmagymes, kazko labai ypatingo nesinorejo tik gal pirmus 4 men labai trauke silta duona. Tai Klaipedos duonos lankytoja konkreti, net supjaustydavo riekelemis biggrin.gif
Na o siuo metu dar jokiu potraukiu g.gif biggrin.gif
Atsakyti
man su pirmagime visokio bieso norėdavosi, galėdavau suvalgyti kokį mėsainio kompleksą, po penkių minučių sušlamšti šokolado plytą, po šokolado silkės užkasdavau, na o po silkės ir arbūzas puikiai sueidavo, po arbūzo dar kokį marinuotą agurkėlį sukirsdavau blink.gif Žodžiu neprastas meniu buvo biggrin.gif MB tik didelėm akim į mane žiūrėdavo ir pergyvendavo dėl mano WC reikalų biggrin.gif

šio nėštumo metu labai ypatingų norų nepastebėjau kol kas, gal kiek labiau saldumo norisi, bet realiai pagalvojus tai vėl kišu į save viską iš eilės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovani @ 2011 07 15, 19:48)
man su pirmagime visokio bieso norėdavosi, galėdavau suvalgyti kokį mėsainio kompleksą, po penkių minučių sušlamšti šokolado plytą, po šokolado silkės užkasdavau, na o po silkės ir arbūzas puikiai sueidavo, po arbūzo dar kokį marinuotą agurkėlį sukirsdavau  blink.gif  Žodžiu neprastas meniu buvo biggrin.gif  MB tik didelėm akim į mane žiūrėdavo ir pergyvendavo dėl mano WC reikalų biggrin.gif

šio nėštumo metu labai ypatingų norų nepastebėjau kol kas, gal kiek labiau saldumo norisi, bet realiai pagalvojus tai vėl kišu į save viską iš eilės  biggrin.gif


drinks_cheers.gif va kuo nesiskūsdavau, tai skrandžio problemom po tokio maisto asorti, ir dažniausiai dar nežmoniškais kiekiais biggrin.gif labiausiai norėdavosi rūgšties - vienu momentu citrinos griežinėlį vieną į arbatą dėdavau, kitą į burną. Vidury žiemos buvau užsimanius šaltibarščių... Žinoma rauginti agurkėliai ir silkė favoritai blush2.gif
Atsakyti