Įkraunama...
Įkraunama...

Keisti nėščiųjų norai

Su pirmu nestumu labai norejosi bandeliu is sluoksniuotos teslos, ir po gimdymo negalejau gyventi be sausainiu, smelio juostas kirsdavau pusryciams pietums ir vakarienei, nors seip esu mesaede. Pries nestuma budavo geriau desros gabalelis nei saldumynas. Dabar dar nestumas nedidelis tai ir tu noru kazkokiu nepastebiu.
Atsakyti
pirma nestuma kebabu labai norejosi biggrin.gif tai kirsdavau kasdien vakarienei,bet istirkuju nepriaugau as daug kilogramu(+11)
dabar is macdonaldo reikalaujasi maisto organizmas ir gazuoto gerimu ax.gif (+16 o dar tik penktas menuo) dar labai daug norisi braskiu,arbuzo(jo norejosi ir pirmu nestumu,pamenu tik pagimdzius liepiau vyrui atvesti arbuza)
taip pat nestumo pradzioje (antro) valgiau svogunus kilogramais per pirmus tris menesius kasdien po puse kilogramu

Atsakyti
QUOTE(myliuvasara @ 2011 06 10, 09:11)
pima nestuma labai noredau gert alaus,ir tamsaus kuo kartesnio  karsta.gif ,visada parduotuveje mane galedavai rasti alaus skyriuje  ax.gif  varvinancia seile ir atsigerdavau truputi,mat organizmas savo pareikalauja.


o labai įdomu, ko susilaukei - berniuko ar mergaitės? smile.gif
Atsakyti
mergaites
Atsakyti
QUOTE(myliuvasara @ 2011 06 16, 14:39)


Taip ir maniau :-) Beprotiškas alučio norėjimas labai dažnai "parodo" mergaitę drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Marseta @ 2011 05 26, 12:03)
karsta.gif apsiraminau. O tai galvojau, kad aš nenormali  doh.gif Nėštumas jau įpusėjo, o traukia ne prie raugintų agurkėlių ar kokių ledų, o prie statybinių medžiagų  blink.gif Seilės pradeda tysti, kai pamatau kokią žvyro ar cemento krūvą  blink.gif Net ramiai negaliu skaityti apie remonto dulkes. Noriu atsikąsti arba palaižyti kokį betono gabalą. Ir nežinau, kaip numalšinti savo potraukį. Bandau pirktis chalvą ir save apgauti. O vakar ne prarijau magnio tabletę, bet tiesiog sukramčiau ir pasijutau kaip vampyras, gavęs kraujo...


Marseta, tik prašau neįsižeisk, bet taip juokiausi paskaičiusi 4u.gif biggrin.gif Net kolegos, netoli sėdintys išsigando biggrin.gif
Tikrai įdomus potraukis doh.gif Beje, pasiklausk savo ginės apie tai - gal kažkokių medžiagų iš tiesų trūksta. Na, kalcio ar ko... Juk labai dažnai, o ypač nestuke.gif organizmas pats pasako, ko jam reikia mirksiukas.gif Tik šiuo atveju iššifruot kūno klabą reikia biggrin.gif

O beje, man tai baisiai sunku su maistu doh.gif Labai mažai kas man skaniai atrodo ir norai dažnai keičiasi. Vat, ginekologė pasiūlė rytais valgyt varškę ar jogurtą su džiovintom slyvom. Gal kokią savaitę puikiai draugavau su tokiais pusryčiai, kol vieną rytą viskas atsidūrė klozete ir net žiūrėt į tą pusę nebegaliu schmoll.gif Dar buvau pamėgus daktarišką dešrą, bet jau ir ta pykina (gal ir gerai - nelabai ten geras maistas). Dabar visokie miltiniai patiekalai gerai eina, bet tik sūrūs: lietiniai su sūriu, makaronai visokie thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Beatucyte @ 2011 06 08, 20:16)
sveikos mamytes kolkas tokiu noru pasmane nebuvo ,tikiuosi kad to galbut ir nebus ,tai kelintam menesi pradejot justi tam tikram maistui potrauki?


Aš kažkur apie 5 savaitę - iš to palengva ir įtarimas atsirado apie nestuke.gif Dabar 10 eina, tai bent jau mažiau pykina pamačius / užuodus / pagalvojus apie neskanų maistą biggrin.gif
Linkiu, kad taip ir neatsirastų keistenybių su maistu mirksiukas.gif
Atsakyti
CEPELINU!!!! NOOORIU CEPELINU!!! doh.gif vakar kavineje draugai valge cepelinus tai jau antra diena ramiai negaliu gyventi, o kaip as ju noriu!!! virti paciai nesinori, o ir i kavine siandien laiko nebus uzsukti, bet manau ryt nukeliausiu tu cepeliaku sukirsti biggrin.gif ax.gif seile varva negaliu lotuliukas.gif na nebent noras isbles iki rytojaus, taip jau buna su nestukem 4u.gif
Atsakyti
visa sesta menesi negalejau gyventi pe miltiniu pyragu , ledu, duonos. pyragus ryjau kiaura diena kol neprisizaidziau...... del didelio cukraus ir miltu kiekio issiderino zarnyno mikroflora ir pradejo man pulti spuogai , berima, egzemos ir maksties grybelis verysad.gif akusere mane priziurinti liepe visus sios produktus apriboti ,kuriam laikui nepatere net ir saldziu vaisiu valgyti.....
Atsakyti
QUOTE(Janaite @ 2011 06 20, 19:27)
Taip ir maniau :-) Beprotiškas alučio norėjimas labai dažnai "parodo" mergaitę  drinks_cheers.gif


Nebūtinai, aš irgi labai alaus norėjau, vyras atsidarydavo butelį, o man kvepėdavo visi namai, selių prisirinkdavo pilna burna. Per gimdymą jokių nuskausminamųjų nedavė, tai nors alaus galėjo duot, vis būt lengviau buvę lotuliukas.gif o gimė berniukas tongue.gif
Atsakyti
sveikos mamytės, man pirmas trimestras šiuo metu nėštumo, tai norai kosminiu greičiu keičiasi. labiausiai noriu tai kopūstų sriubos smile.gif man ji dieviškai skani smile.gif o šiaip tai dar labai skanu yra iš statoilo dešrainiai smile.gif o šiaip nuolat kažką turiu užkandžiauti, nes kitaip po kurio laiko silpna pasidaro sad.gif
Atsakyti
nu ir kas cia su tuo nesveiku maistu. Man irgi norisi magdonaldo ar hesburgerio maisto, o dar ir arbuzo, persiku ir bananu biggrin.gif o alaus visiskai nenoriu, nes siulo nors gurksneli, paragavau, tai net neskanus. O anksciau isgerdavau. Bet dar nezinau kas bus, gal berniukas ax.gif
Atsakyti