Įkraunama...
Įkraunama...

Keisti nėščiųjų norai

Va kokiu noru buna http://shine.yahoo.c...mDyX._aT7BrbqU5 biggrin.gif Dziaugiuosi, kad mane prie kreidos trauke, o ne cigareciu pelenu biggrin.gif
Atsakyti
Mano norai laaabai keisti biggrin.gif Skamba gal kvailai, bet kaip man masinoj patinka uzkandziauti ar arbata gerti doh.gif jau taip faina koki sumustini ar kriause suvalgyti kol maniskis veza kur nors thumbup.gif Anksciau tikrai tokiu minciu nebudavo, tai tikiuosi cia nestumas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saule19841984 @ 2011 05 12, 18:56)
Mano norai laaabai keisti  biggrin.gif  Skamba gal kvailai, bet kaip man masinoj patinka uzkandziauti ar arbata gerti  doh.gif  jau taip faina koki sumustini ar kriause suvalgyti kol maniskis veza kur nors  thumbup.gif  Anksciau tikrai tokiu minciu nebudavo, tai tikiuosi cia nestumas  lotuliukas.gif

Jums keistas noras - man kasdienybė. biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Young @ 2011 05 13, 15:39)
Jums keistas noras - man kasdienybė.  biggrin.gif  tongue.gif

Man irgi kasdienybe doh.gif as masinoj butinai turiu ka nors kramsnoti ar gerti, net kai ir pati vairuoju tongue.gif
Atsakyti
11 savaiciu - noriu pomidoru, juos galiu kiekviena diena valgyti, rolleyes.gif dar vysnios saldytos patiko... siaip sunku ka nors issirinkt, ka geleciau suvalgyti...pagalvoju ir dazniausiai nupurto.. doh.gif . uztat saldytuvas vis pustustis....o jei gaminu, tai ka nors ipatingai skanaus... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 05 12, 13:02)
Va kokiu noru buna http://shine.yahoo.c...mDyX._aT7BrbqU5  biggrin.gif Dziaugiuosi, kad mane prie kreidos trauke, o ne cigareciu pelenu biggrin.gif

karsta.gif apsiraminau. O tai galvojau, kad aš nenormali doh.gif Nėštumas jau įpusėjo, o traukia ne prie raugintų agurkėlių ar kokių ledų, o prie statybinių medžiagų blink.gif Seilės pradeda tysti, kai pamatau kokią žvyro ar cemento krūvą blink.gif Net ramiai negaliu skaityti apie remonto dulkes. Noriu atsikąsti arba palaižyti kokį betono gabalą. Ir nežinau, kaip numalšinti savo potraukį. Bandau pirktis chalvą ir save apgauti. O vakar ne prarijau magnio tabletę, bet tiesiog sukramčiau ir pasijutau kaip vampyras, gavęs kraujo...
Atsakyti
Pirmas 12 sav. labai pykino vien nuo minciu apie maista, o ypac nuo miesos vaizdo ir kvapo.Taciau niekaip negalejau atsispirti arbuzams per diena po 2 suvalgydavau ax.gif O dabar labiausiai norisi sausu pusryciu ir ivairiausiu sriubu thumbup.gif
Atsakyti
sveikos mamytes kolkas tokiu noru pasmane nebuvo ,tikiuosi kad to galbut ir nebus ,tai kelintam menesi pradejot justi tam tikram maistui potrauki?
Atsakyti
man pastoviai keiciasi norai doh.gif dabar persimeciau ant sriubu...kaip sakau - skystalu norisi biggrin.gif gal kramtyti jau tingiu. O pries tai visas dienas valgiau grikiu kose....kazkas nerealaus buvo wub.gif

Pacioj pradzioj tai irgi apetito nebuvo...galejau valgyti tik batona su kefyru...visa kita fui buvo schmoll.gif

Idomu ko kita savaite uzsimanysiu
Atsakyti
as kai laukiausi,tai norejau cebureku su suriu ir sokoladiniu saldainiu,bet nepaprastu ,o tu kur dezutese su visokiais idarais buna. Tai truputi brangokai vyrui apsiejau pirmus tris menesius. Nestumo pabaigoj labi norejau alaus,bet deja tik pauostydavau buteli,alu isgerdavo vyras. Tai cia gal jam jau labiau pasiseke smile.gif
Atsakyti
Didelis ir pastovus noras yra ledų, daug ledų. Nusiperku visą dėžutę, kur yra po 1kg ir per 2dienas suvalgau... blush2.gif Tai taip ir auginu kg nestuke.gif
Atsakyti
pima nestuma labai noredau gert alaus,ir tamsaus kuo kartesnio karsta.gif ,visada parduotuveje mane galedavai rasti alaus skyriuje ax.gif varvinancia seile ir atsigerdavau truputi,mat organizmas savo pareikalauja.
Atsakyti