Įkraunama...
Įkraunama...

Keisti nėščiųjų norai

QUOTE(Anoniminė @ 2011 04 08, 11:06)
Vaisiu manija perejau jau, po to buvo bandeliu ir tortu manija, dabar sedau ant saltibarsciu ir ant patiekalu is bulviu.  biggrin.gif


Su pirmu, paskutinėm nėštumo savaitėm kiekvieną dieną po 3-4 k. valgiau šaltibarščius su bulvėm biggrin.gif Visi sakė, turbūt vaikas labai mėgs šaltibarščius. Bet dabar jis net nežiūri į šaltibarščių pusę, atsivalgė biggrin.gif
Per kitą nėštumą pradžioj valgiau silkę, po to kažko sladaus, po to tik daržoves, norai mainosi kas 5 min. doh.gif Negaliu pažvelgti į mėsos pusę ir nepernešu visų kvapų, viskas smirda ir pykina doh.gif
Atsakyti
Mmm, aš pastaruoju metu kertu marinuotus agurkus ir užgeriu mėtų arbata. Labai skanu. thumbup.gif Taip pat buvau puolusi ant šaltibarščių, cepelinų, bulvių ir ledų su uogiene. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spurgytė: 10 balandžio 2011 - 11:22
o as labai nesveiko maisti noriu,dabar va valgysiu kebaba biggrin.gif rytoj picos noriu su mesainiu lotuliukas.gif As noriu vien mesos lotuliukas.gif kai pirma nesiojau i trasa ejo saldainiai fortuna ir ledai ant pagaliukai ax.gif
Atsakyti
O as netikiu tais nesciuju norais.. manau tai tik saves pateisinimas del perdeto valgymo. Nenorejau as nieko ypatingo visa nestuma, o jei ko ir uzsimanydavau, tai pagalvodavau ar tikrai man to reikia, ar cia tik silpnumo akimirka... Ir labai del to dziaugiuosi, nes jau 39,5 savaite, o priaugau 10 kilu, bet viskas tik i pilvuka, visi kiti duomenys ne kiek nepadidejo. Tai nezinau, kaip kitoms, bet pati labai dziaugiuosi, kad sugebejau save kontroliuoti ir turbut del tokio nusistatymo, jokiu ypatingu valgymu nenorejau.
Atsakyti
Pradžioj labai norėjosi bulvinių patiekalų, paskui šaltibarščių, o dabar norisi bandelės, aišku, kasdien sau to neleidžiu, bet kartais visgi pasilepinu nestuke.gif

user posted image
Atsakyti
Su pirmu buvo laikas, kai 3 kartus per dieną valgiau keptas bulves biggrin.gif o su antru visą nėštumą neturėjau kažkokių ypatingų norų, tik jau į pabaigą buvau pakvaišus dėl ledų doh.gif buvo, kad lauke baisiausiai šalta, o aš kasdien bent po ledų porciją sukirsdavau.Kartą prieš pat uždarymą skubėjau į parduotuvę, kad tik spėčiau biggrin.gif
Atsakyti
o as net pavydziu toms kurios turi kazkokiu noru ypatingai maistui....jei nepradetu pykinti nepavalgius, galeciau ir nevalgyti. nenoriu nei saldziai, nei suriai nei rugsciai. valgau todel kad reikia ir tai ka daug maz zinau nesupykins ar kokios rugsties nesukels....
einu pro kokius tortus parduotuveje ir pavydziu tiems kurie prie ju seiles varvina...pas mane jos net neissiskiria!!!! net neidomu.....nenescia budama apie maista daugiau svajojau nei dabar!
Atsakyti
QUOTE(LaToja @ 2011 04 11, 22:00)
O as netikiu tais nesciuju norais.. manau tai tik saves pateisinimas del perdeto valgymo. Nenorejau as nieko ypatingo visa nestuma, o jei ko ir uzsimanydavau, tai pagalvodavau ar tikrai man to reikia, ar cia tik silpnumo akimirka... Ir labai del to dziaugiuosi, nes jau 39,5 savaite, o priaugau 10 kilu, bet viskas tik i pilvuka, visi kiti duomenys ne kiek nepadidejo. Tai nezinau, kaip kitoms, bet pati labai dziaugiuosi, kad sugebejau save kontroliuoti ir turbut del tokio nusistatymo, jokiu ypatingu valgymu nenorejau.



Nu del tu patiesinimu, tai as noriu ir ir nesiteisinu. Man patinka valgyt. As uzsimanau ir valgau, nes man skanu ir as ta akimirka to noriu. tongue.gif Kadangi del svorio nepergyvenu, nesureiksminu as jo, nes zinau, kad jis laikinas, tai ir valgau sau, kiek sirdele geidzia. biggrin.gif
Atsakyti
nebesuprantu tada g.gif jei as pries pastojima valgydavau tikrai nedaug, nebuvau ant jokios dietos nieko, tik kazkaip nenoredavau ir maistas nubuvo visas gyvnimas rolleyes.gif bet kai pastojau, pajociau, kad vis jauciuosi alkana ir alkana, net skrandukas pradeda gurguliuot, na zinot kai islakus blush2.gif tai, ka ir tada net nevalgyti, tai jauciuosi, kad nemaitinciau savo mazyliuko unsure.gif tai dabar vis kramsnoju ka nors ir kramsnoju ir net neleidziu sau islakti vat ir net negalvoju, kiek kilogramu priaugsiu ar ne thumbup.gif
Atsakyti
O man daugelis dalykų labai smirdi... Turi būti ypatingai kvapnu, kad valgyčiau... Dabar gyva obuoliais ir įvairiom sriubom... Nieko kito negaliu pakesti... ax.gif 4u.gif

Blogiausia, kad būna bloga nuo kvapų - ypač nuo moteriškų kvepalų... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(doovilijaa @ 2011 04 19, 10:10)
O man daugelis dalykų labai smirdi... Turi būti ypatingai kvapnu, kad valgyčiau... Dabar gyva obuoliais ir įvairiom sriubom... Nieko kito negaliu pakesti...  ax.gif  4u.gif

Blogiausia, kad būna bloga nuo kvapų - ypač nuo moteriškų kvepalų... doh.gif



As irgi nestumo pradzioje gyva buvau obuoliais. Bet tai kaip as juos valgydavau... doh.gif MB kilogramais kiekviena diena tysdavo namo, o dabar, tai i burna jau nebegaliu isidet. schmoll.gif Matyt atsivalgiau. biggrin.gif
Atsakyti
7 savaites baigiasi, norai ir nenorai atsirado pries pora savaiciu.... noras uzkasti, kad skrandzio netrauktu, butinybe ryte uzvalgyti ( ko anksciau niekada nedariau ), nes pradeda skrandi traukt...
Sumazejo mano porcijos per paskutine savaite blink.gif man kaip tai keista g.gif jei skanaus maisto galejau suvalgyti dviguba porcija, tai dabar ir puses porcijos pakanka g.gif
pastebejau, kad noriu dazniau ir po nedaug uzkandineti.
Atsakyti