Įkraunama...
Įkraunama...

Keisti nėščiųjų norai

Sugalvojau pradėti tokia gan keistą temelę biggrin.gif
Pasidarė įdomu kam kokių keistenybių prireikė. Galim pasidalinti ir kartu pasijuokti tongue.gif

As pvz į nėštumo pabaigą labai norių mėtų. Tai po pakelį mėtinės gumos sukramtau per dieną, nors niekada nepirkdavau mėtinių, labiau patikdavo vaisinės gumos. Dabar vaisines neisiulys niekas schmoll.gif
O dar turiu silpnybe visokiausiai chemijai wacko.gif cia tai tikra beda, man taip patinka kaip kvepia visokiausi valikliai ir balikliai, nagu lakas ir acetonas nail.gif , bet laikaus, nes negalima dar toksikomane patapsiu ir vaikeliui pakenks unsure.gif
Atsakyti
as tai iskarto uzuodziu bloga kvapa ir negaliu jo pakesti schmoll.gif
Atsakyti
as nebegaliu pakesti kavos, kuria dievinau, aromato blink.gif uztad labai noriu saslyku bigsmile.gif
Atsakyti
as visa gyvenima buvau smalize. Nebudavo dienos, kad nesuvalgyciau koki saldaini. O dabar - net i ta puse negaliu pasiziureti. Jei butu kas pasakes, kad kada nors nenoresiu saldumynu, buciau nei uz ka nepatikejus schmoll.gif
Atsakyti
As tai kaip valgiau viska, taip ir valgau. Kazkaip neatsirado potraukis kazkam, gal dar atsiras g.gif
Atsakyti
O aš labai alkoholio noriu blush2.gif taip jau skaniai vynai kvepia biggrin.gif ką daryti g.gif palaižau truputį, pačiai baisu nuo tokių norų doh.gif
Greičiau tokie norai išgaruotų...
Atsakyti
QUOTE(Baabausis @ 2008 03 31, 13:55)
O aš labai alkoholio noriu  blush2.gif  taip jau skaniai vynai kvepia  biggrin.gif  ką daryti  g.gif  palaižau truputį, pačiai baisu nuo tokių norų doh.gif
Greičiau tokie norai išgaruotų...

biggrin.gif o as niekad megeja nebuvau, bet dabar absoliuciai apie alkoholi net nepagalvoju biggrin.gif o ypatingu noru neatsirado. blush2.gif gal dar atsiras?dar tik bus 7.5 savaiteles mano maziukui blush2.gif ar jus iskart tuos visus keistus norus pajauciat?
Atsakyti
O aš tai vis noriu penkiagrūdės duonos mirksiukas.gif Ir bananų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Meduvė @ 2008 03 29, 12:49)
as visa gyvenima buvau smalize. Nebudavo dienos, kad nesuvalgyciau koki saldaini. O dabar - net i ta puse negaliu pasiziureti. Jei butu kas pasakes, kad kada nors nenoresiu saldumynu, buciau nei uz ka nepatikejus schmoll.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif man taip pat yra.anksciau vos ne isterijos priepuolis budavo jei ko nors saldaus per diena nesuvalgydavau,o dabar net per prievarta niekas isiulyti negali.. biggrin.gif biggrin.gif dar labai skaniai krapai kvepeti pradejo ir bulviu patiekalu nebegaliu atsisakyti...o jei tik galeciau tai gerciau kasdien po 5litrus colos,kurios niekad negerdavau ir zinau kad labai nesveika,bet db kazkas padidare...kai su vyru i kavine nueinam tai visada geriu cola -lb didele svente buna biggrin.gif 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Oi, merginos, o aš taaaip alaus norėčiau... Vakar vyras vienas gėrė, o man tik pauostyt leido, bjaurybė verysad.gif
Kartais baisiai dirbti užsimanau, nesvarbu ką, vietoje nenustygstu, o kartais biasiai tingiu ir pirštą pakrutinti g.gif
Atsakyti
Man tai nieko nesinori, tik nuo visko bloga doh.gif
Atsakyti
as tai lb saslyku ir silkes noriu blush2.gif mmm kaip skanu tongue.gif smile.gif
Atsakyti