Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

QUOTE(Elif @ 2008 04 06, 13:33)
Apie parkavima kalbejot, man tai su parkavimu prastoki reikalai..  doh.gif

O kas negerai? 4u.gif
Mane tai buvo pora kartu uzkise taip,kad policija turejau kviestis. Siaip labiausiai patinka aiksteles prie supermarketu, daug vietos. O jei jau senamiestyje ,kur reikia isigrusti i maziuka plysiuka, tai buna, kad ir koki 10 min. vargstu,kol prisiparkuoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 04 06, 00:36)
jus gal supažindint? g.gif
biggrin.gif  mirksiukas.gif


A visai idomu butu... g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O taviskis gal kartais opel forume sedi,jei toks fanas? As tai ten daug laiko praleidziu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 04 06, 20:51)
A visai idomu butu... g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O taviskis gal kartais opel forume sedi,jei toks fanas? As tai ten daug laiko praleidziu ax.gif

nea, jis yra užsireginęs, bet tik todėl, kad problemos buvo ir norėjo pasikonsultuot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2008 04 06, 16:58)
O kas negerai?  4u.gif
Mane tai buvo pora kartu uzkise taip,kad policija turejau kviestis. Siaip labiausiai patinka aiksteles prie supermarketu, daug vietos. O jei jau senamiestyje ,kur reikia isigrusti i maziuka plysiuka, tai buna, kad ir koki 10 min. vargstu,kol prisiparkuoju doh.gif

Na ir man tas pats, kartais net nesiparinu parkuotis ten, kur matau, kad bus sunku... schmoll.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Elif @ 2008 04 06, 22:51)
Na ir man tas pats, kartais net nesiparinu parkuotis ten, kur matau, kad bus sunku...  schmoll.gif  unsure.gif

aš kažkaip be vargo parkuojuosi...gerą instruktorių turėjau...tai išmokino visko g.gif kur būna sunkiau, pvz.tarp dviejų mašinų, visad mašinos galu lendu...svarbu perdaug neužlenkt ir laiku pradėt tiesint vairą, kad įlyst tiesiai ir bordiūrų nenuvaryt su lietnykais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 04 07, 06:55)
aš kažkaip be vargo parkuojuosi...gerą instruktorių turėjau...tai išmokino visko g.gif kur būna sunkiau, pvz.tarp dviejų mašinų, visad mašinos galu lendu...svarbu perdaug neužlenkt ir laiku pradėt tiesint vairą, kad įlyst tiesiai ir bordiūrų nenuvaryt su lietnykais blush2.gif

Siaip neturejau Lietuvoje problemu nei vazinedama, nei parkuodamasi, jau daug metu vazineju. Bet UK viskas is kito sono gaunasi, na juk vairas kitoj pusej, tai niekas gi nemokino manes. Jei atbuliniu reikia kazkur prisiparkuoti, kaip i garaza, tai dzin. Bet va jei palei gatve ir vietyte mazyte vos ikisti galima, tada kankinuosi, nes man ne is tos puses vis dar kazkaip keistai gaunasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2008 04 07, 11:39)
Siaip neturejau Lietuvoje problemu nei vazinedama, nei parkuodamasi, jau daug metu vazineju. Bet UK viskas is kito sono gaunasi, na juk vairas kitoj pusej, tai niekas gi nemokino manes. Jei atbuliniu reikia kazkur prisiparkuoti, kaip i garaza, tai dzin. Bet va jei palei gatve ir vietyte mazyte vos ikisti galima, tada kankinuosi, nes man ne is tos puses vis dar kazkaip keistai gaunasi doh.gif

rimtai gi doh.gif tuomet didesnis klapatas doh.gif
Atsakyti
O koks skirtumas kuria puse sonu statyti? Kaip isigudrinat nutaikyti kad tik viena puse visa laika? Man tai prie namu visom imanomom pusem tenka masina parkuoti (prie darbo beje irgi),kisi kur randi vietele ir dziaugiesi,niekad net minties nekilo kad kazkuria puse sunkiau gali buti. Beje,o kuria puse sunkiau? Man tai desine paskutiniu metu,nes per daug vietos palieku uzsimirsus,kaip autobusui (tiesiog uzsimirstu,kokioj masinoj sedziu doh.gif ) lotuliukas.gif
Atsakyti
MB sumąstė nekeisti ratų į vasarinius unsure.gif g.gif ką manot? tipo sako, kam čia tas vargas, gi jie nešipuoti, koks skirtumas... sakiau jam, kad girdėjau, kad benzo daugiau srebia taip, bet jis paneigė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 04 07, 20:39)
O koks skirtumas kuria puse sonu statyti? Kaip isigudrinat nutaikyti kad tik viena puse visa laika? Man tai prie namu visom imanomom pusem tenka masina parkuoti (prie darbo beje irgi),kisi kur randi vietele ir dziaugiesi,niekad net minties nekilo kad kazkuria puse sunkiau gali buti. Beje,o kuria puse sunkiau? Man tai desine paskutiniu metu,nes per daug vietos palieku uzsimirsus,kaip autobusui (tiesiog uzsimirstu,kokioj masinoj sedziu doh.gif ) lotuliukas.gif

Ne taip supratai, na nemoku net paaiskinti, na kai vairas kitoj pousej, tai ir pati gi sedi kotoj pusej, tai ir gaunasi viskas siek tiek kitaip. Na nemoku as paaiskinti, tiesiog man tas parkavimasis labi skiriasi nei LT ir tiek. Kai tik pradejau vazineti, sukdama i desine vis ne i ta juosta issukdavau doh.gif Ir viena karta velai vakare vaziuodma ziedu ne ta kriptim nuvaziavau doh.gif Dabar beliko tik problema su parkavimusi blush2.gif Bet tikiuosi dar po kokio menesio kito viskas bus liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2008 04 08, 02:35)
Ne taip supratai, na nemoku net paaiskinti, na kai vairas kitoj pousej, tai ir pati gi sedi kotoj pusej, tai ir gaunasi viskas siek tiek kitaip. Na nemoku as paaiskinti, tiesiog man tas parkavimasis labi skiriasi nei LT ir tiek. Kai tik pradejau vazineti, sukdama i desine vis ne i ta juosta issukdavau doh.gif  Ir viena karta velai vakare vaziuodma ziedu ne ta kriptim nuvaziavau doh.gif  Dabar beliko tik problema su parkavimusi blush2.gif Bet tikiuosi dar po kokio menesio kito viskas bus liuks thumbup.gif

tai taip, sėdėjimas kitoj pusėj esant vairui subalamutija doh.gif bet tikiuosi priprasi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 04 06, 20:51)
O taviskis gal kartais opel forume sedi,jei toks fanas? As tai ten daug laiko praleidziu ax.gif


as irgi opel forume sedziu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*VICI* @ 2008 04 07, 22:48)
MB sumąstė nekeisti ratų į vasarinius unsure.gif  g.gif ką manot? tipo sako, kam čia tas vargas, gi jie nešipuoti, koks skirtumas... sakiau jam, kad girdėjau, kad benzo daugiau srebia taip, bet jis paneigė doh.gif


Aisku, kad su zieminem kazkiek daugiau ryja. Plius padangu sukibimas ne tas. Ziemines yra minkstesnes, o vasarines kietesnes, tad ziemines per vasara sudrozti tikrai nera sunku. Be to visis karsciai ir pan. Tad vertetu pasikeist smile.gif
Atsakyti