Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

QUOTE(*VICI* @ 2008 04 05, 18:11)
paskaitytų MB tavo žinutes, tai įsimylėtų tave turbūt biggrin.gif  mirksiukas.gif kaip jį tie universalai traukia, net man baisu blink.gif man tai jie labai nepatinka... man šiaip tai patinka tik sporty mašinytės ir tokios nebent kaip "laivai", na dar aparatais jas galima pavadinti, na tokios super riebiais užpakaliais ir prabangios, bet tik sedanai ar hečbekai, priklauso nuo modelio. tai kai kalba eina apie mašinas, o eina kalba dažnai, tai aš vis turiu įrodinėti, kad mum universalas visai nereikalingas, kad tikrai kasdien nereiks tos didelės bagažinės ir pan. Tai šiaip ne taip atkalbu iki sekančio karto, kai gražų jo akim universalą pamato doh.gif  lotuliukas.gif

aš irgi tokios nuomonės kaip tu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 04 05, 20:27)
Tavo mb teisus del universalo,labai patogi masina,parkuotis labai lengva su ja,manevringa ir matomumas geras thumbup.gif Pati tokia droziu jau greit du metai bus (jau antra beje) ,kitokios ir nenoreciau,telpu praktiskai beveik visur kur noriu rolleyes.gif


Ne velnio jis neteisus... Pas mus parkavimo namai, tai ne Lietuvoj aiksteles... Teko ir pazystamu universalus pavairuoti. Man jos ne prie dusios schmoll.gif O tikra ir vienintele priezastis kodel mb nori - kad jo meskerykociai ir visa yranga lengvai tilptu doh.gif Ir tipo as tureciau su visa ta yranga visa zvejybos sezona ir vazinetis lotuliukas.gif Kai jis uzsisakinejo savaja masina, bandziau jam pasiulyt universala. Jis pas mane ne durnas lotuliukas.gif Jam patinka tik sedanai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 04 05, 18:11)
paskaitytų MB tavo žinutes, tai įsimylėtų tave turbūt biggrin.gif  mirksiukas.gif kaip jį tie universalai traukia, net man baisu blink.gif man tai jie labai nepatinka... man šiaip tai patinka tik sporty mašinytės ir tokios nebent kaip "laivai", na dar aparatais jas galima pavadinti, na tokios super riebiais užpakaliais ir prabangios, bet tik sedanai ar hečbekai, priklauso nuo modelio. tai kai kalba eina apie mašinas, o eina kalba dažnai, tai aš vis turiu įrodinėti, kad mum universalas visai nereikalingas, kad tikrai kasdien nereiks tos didelės bagažinės ir pan. Tai šiaip ne taip atkalbu iki sekančio karto, kai gražų jo akim universalą pamato doh.gif  lotuliukas.gif



Va va,mane tai universalai tiesiog be proto traukia,i sedanus isvis negaliu ziureti,na,hecbekas dar praeina is bedos lotuliukas.gif Man is esmes reiketu kiek mazesnes sportui,(apie astra gsi galvoju,bet joje mane tik variklis vilioja),taigi ir toliau i varzybas su universalu vazineju lotuliukas.gif Nu tiesiog negaliu vairuoti kitokios masinos,nefaina man jose,vnz.,priklausomybe nuo caravanu.Net instruktorius pasake kai antra caravana toki pati pirkau,sako,ka tu cia prie vieno modelio prisirisus,ka nors kita pirk,ale kad kas nors kitas prie dusios visai nelimpa lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 04 05, 20:44)
Va va,mane tai universalai tiesiog be proto traukia,i sedanus isvis negaliu ziureti,na,hecbekas dar praeina is bedos lotuliukas.gif Man is esmes reiketu kiek mazesnes sportui,(apie astra gsi galvoju,bet joje mane tik variklis vilioja),taigi ir toliau i varzybas su universalu vazineju lotuliukas.gif Nu tiesiog negaliu vairuoti kitokios masinos,nefaina man jose,vnz.,priklausomybe nuo caravanu.Net instruktorius pasake kai antra caravana toki pati pirkau,sako,ka tu cia prie vieno modelio prisirisus,ka nors kita pirk,ale kad kas nors kitas prie dusios visai nelimpa lotuliukas.gif

karavanų maniakė lotuliukas.gif man tai jos nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 04 05, 21:06)
karavanų maniakė lotuliukas.gif



Aha lotuliukas.gif Bet butent opel astru lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 04 05, 21:29)
Aha lotuliukas.gif Bet butent opel astru lotuliukas.gif

reik pažiūrėt kaip jos atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 04 05, 21:29)
Aha lotuliukas.gif Bet butent opel astru lotuliukas.gif

šakės... MB būtent Astros labai ir patinka doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 04 05, 21:41)
šakės... MB būtent Astros labai ir patinka doh.gif  biggrin.gif


Geras cia... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 04 05, 16:34)
tai jums gerai...parodyk savo gražuolę mašioną g.gif


Kol atlekiau cia paskaitineti, jau per tamsu foto daryti ax.gif Kita diena nuotknsiu ax.gif
QUOTE(Tosk @ 2008 04 05, 16:48)
As is vis nenoriu naujesnes. Manau uztenka, kad tolimesnems kelionems yra mb naujutelaite masina. O mb aiskina, kad jei pirkti, tai tik universala. As esu labai pries, nes po prekybos centrus tai man maltis reikia ir kuo mazesne masinyte, tuo lengviau tas parkavimasis. O galiausiai lai ta suma geriau buna ymoketa mazinti buto paskola... Na atrodo mano argumentai suveike... Liko yveikti paskutini reikala - mb Opel centre galvoja uzsakyti pilna apziura, koks masinos tikrasis stovis.
Beje mb irgi ispradziu ziurinejo tas naujas Astras, man jos kazkokios baisios.... tos priekines faros schmoll.gif

Nu ir gudrutis TB lotuliukas.gif Maniskis tai pats su nauja podydzia masina vazineja, jam patinka, be to jei tenka daug vazineti, tai didesne patogiau. Man pirko Corsa del dvieju priezasciu-neturiu 4 metu draudio istorijos UK, tai kuo mazesne ir negalingesne tuo mazesni mokesciai ir draudimas, 2-vazineju is priemiescio i miesta ir po miesta, dideliu atstumu su saviske nevazineju, tai maziuke lengviau mieste priparkuoti ir gatves gan siauros, tai su maza lengviau issimanevruoti. ax.gif
O tai,kad tavo masiniukui pilna testa padarys labai gerai, zinosi,kad saugu vazineti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 04 05, 22:53)
Geras cia... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

jus gal supažindint? g.gif
biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 04 06, 00:36)
jus gal supažindint? g.gif
biggrin.gif  mirksiukas.gif


user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A&S: 06 balandžio 2008 - 08:50
Apie parkavima kalbejot, man tai su parkavimu prastoki reikalai.. doh.gif
Atsakyti