Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

QUOTE(*VICI* @ 2008 04 05, 14:37)
jo... turbūt, kad visai gerai 4u.gif nors žinai, o jei būtų gera, tai gal ir būtų fajna, lauktų, gal su anūkais padėtų, visada gi gali prisireikti mielo žmogaus ar patarimo ar šiaip pagalbos ir tau gal nebūtų sunku jai padėti, jei būtų fajna...

ar keičiat jau ratus? mes jau dairomės po biškį, ano sezono tai sudėvėti ir jau išmesti smile.gif

jau pasikeičiau.... 4u.gif
Atsakyti
mano gražuolytė.... wub.gif user posted image
Atsakyti
gal žinot kas ieško tokio mašiniuko pirktis???savo jau parduodu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2008 04 05, 09:18)
As irgi vazineju su Opeliuku... 2000m Astrike checbeku (atrodo taip lietuviskai ax.gif ). Na nesu del jos prisvaigusi, bet svarbiausia juk vaziuoja. MB irgi rezge planus, kaip man ja pakeisti, tipo jau sena ir reikia seimai seimynines masinos. Nori man nupirkti 2005-2007m Volvo V50, nu karve didele doh.gif  Bet sakiau, jei truksta vietos, tai lai nuperka bagazine ant stogo. Taiva atrodo busius issaugojusi savo Astrike thumbup.gif


Jei siulo vyras keisti masiniuka, tai reikejo sakyti,kad nori naujasnes Astros, juk vis tiek naujesne masinyte geriau. Nors jei taip saziningai, tai 2006-2007 metu Astros man labai nepatinka, kazkokia pakaba nestabili, kai autostrada vaziuoji, atrodo visa masina plaukioja doh.gif MB labai daznai gauna nuomuotas masina,kai i oro uosta ar is vaziuoja ir beveik visada Astras, tai nekokios jos visai ax.gif Tai dabar su darbdaviu susitare,kad ims Citroen'us arba Peugeot.

QUOTE(*VICI* @ 2008 04 05, 13:37)
jo... turbūt, kad visai gerai 4u.gif nors žinai, o jei būtų gera, tai gal ir būtų fajna, lauktų, gal su anūkais padėtų, visada gi gali prisireikti mielo žmogaus ar patarimo ar šiaip pagalbos ir tau gal nebūtų sunku jai padėti, jei būtų fajna...

ar keičiat jau ratus? mes jau dairomės po biškį, ano sezono tai sudėvėti ir jau išmesti smile.gif

Gal ir gerai butu, nes mano mama toli, tai anyta butu, kaip mama. Dabar tik su MB vyriausia seserim,kaip su mama bendrauju, nes ji uz mane 18 metu vyresne.

O ratu mes is vis nekaitaliojam, nes ziemos tokios,kaip ir nebuna pas mus.
Bet uztat vakar nuvariau savo Corsiuka pas berniukus,kad nuplautu, tai dabar grazus visas pries saulute blizga wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tasha: 05 balandžio 2008 - 16:32
QUOTE(tasha @ 2008 04 05, 17:17)
O ratu mes is vis nekaitaliojam, nes ziemos tokios,kaip ir nebuna pas mus.
Bet uztat vakar nuvariau savo Corsiuka pas berniukus,kad nuplautu, tai dabar grazus visas pries saulute blizga wub.gif

tai jums gerai...parodyk savo gražuolę mašioną g.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 04 05, 17:17)
gal žinot kas ieško tokio mašiniuko pirktis???savo jau parduodu blush2.gif

smile.gif
mes ir jau po metų tai tikrai apie pardavimą galvosime, reikia atsinaujinti, pirksim jau bent kiek didesnę, anksčiau toli nuo tėvų gyvenom, tai tik dviese važinėjom, o dabar tėvukus reik dažnai kur pavežt, tai bais nepatogu, susikamšom kaip kokie maišai ir judam biggrin.gif
o kurių pas tave metų, jei nepaslaptis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 04 05, 17:39)
smile.gif
mes ir jau po metų tai tikrai apie pardavimą galvosime, reikia atsinaujinti, pirksim jau bent kiek didesnę, anksčiau toli nuo tėvų gyvenom, tai tik dviese važinėjom, o dabar tėvukus reik dažnai kur pavežt, tai bais nepatogu, susikamšom kaip kokie maišai ir judam biggrin.gif
o kurių pas tave metų, jei nepaslaptis? ax.gif

va daugiau info čia Tigra
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2008 04 05, 19:47)
Jei siulo vyras keisti masiniuka, tai reikejo sakyti,kad nori naujasnes Astros, juk vis tiek naujesne masinyte geriau. Nors jei taip saziningai, tai 2006-2007 metu Astros man labai nepatinka, kazkokia pakaba nestabili, kai autostrada vaziuoji, atrodo visa masina plaukioja doh.gif MB labai daznai gauna nuomuotas masina,kai i oro uosta ar is vaziuoja ir beveik visada Astras, tai nekokios jos visai ax.gif


As is vis nenoriu naujesnes. Manau uztenka, kad tolimesnems kelionems yra mb naujutelaite masina. O mb aiskina, kad jei pirkti, tai tik universala. As esu labai pries, nes po prekybos centrus tai man maltis reikia ir kuo mazesne masinyte, tuo lengviau tas parkavimasis. O galiausiai lai ta suma geriau buna ymoketa mazinti buto paskola... Na atrodo mano argumentai suveike... Liko yveikti paskutini reikala - mb Opel centre galvoja uzsakyti pilna apziura, koks masinos tikrasis stovis.
Beje mb irgi ispradziu ziurinejo tas naujas Astras, man jos kazkokios baisios.... tos priekines faros schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 04 05, 17:41)
va daugiau info čia  Tigra

ooo, pas tave metai dar visai neseni, mūsų senesnė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2008 04 05, 17:48)
As is vis nenoriu naujesnes. Manau uztenka, kad tolimesnems kelionems yra mb naujutelaite masina. O mb aiskina, kad jei pirkti, tai tik universala. As esu labai pries, nes po prekybos centrus tai man maltis reikia ir kuo mazesne masinyte, tuo lengviau tas parkavimasis. O galiausiai lai ta suma geriau buna ymoketa mazinti buto paskola... Na atrodo mano argumentai suveike... Liko yveikti paskutini reikala - mb Opel centre galvoja uzsakyti pilna apziura, koks masinos tikrasis stovis.
Beje mb irgi ispradziu ziurinejo tas naujas Astras, man jos kazkokios baisios.... tos priekines faros schmoll.gif


Tavo mb teisus del universalo,labai patogi masina,parkuotis labai lengva su ja,manevringa ir matomumas geras thumbup.gif Pati tokia droziu jau greit du metai bus (jau antra beje) ,kitokios ir nenoreciau,telpu praktiskai beveik visur kur noriu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 04 05, 17:54)
ooo, pas tave metai dar visai neseni, mūsų senesnė ax.gif

nu nėr baisiai sena dar...bet jau manasis sako laikas keisti kad yra galimybė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 04 05, 17:57)
Tavo mb teisus del universalo,labai patogi masina,parkuotis labai lengva su ja,manevringa ir matomumas geras thumbup.gif Pati tokia droziu jau greit du metai bus (jau antra beje) ,kitokios ir nenoreciau,telpu praktiskai beveik visur kur noriu rolleyes.gif

paskaitytų MB tavo žinutes, tai įsimylėtų tave turbūt biggrin.gif mirksiukas.gif kaip jį tie universalai traukia, net man baisu blink.gif man tai jie labai nepatinka... man šiaip tai patinka tik sporty mašinytės ir tokios nebent kaip "laivai", na dar aparatais jas galima pavadinti, na tokios super riebiais užpakaliais ir prabangios, bet tik sedanai ar hečbekai, priklauso nuo modelio. tai kai kalba eina apie mašinas, o eina kalba dažnai, tai aš vis turiu įrodinėti, kad mum universalas visai nereikalingas, kad tikrai kasdien nereiks tos didelės bagažinės ir pan. Tai šiaip ne taip atkalbu iki sekančio karto, kai gražų jo akim universalą pamato doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti