Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

QUOTE(Galvojanti @ 2008 04 04, 14:54)
Sveikos  4u.gif

Aš ir prisidėsiu prie Opeliukų mylėtojų, turim jau gal 3 metai opelį, nors MB buvolabai prieš šitą mašiną, nes ji skaip ir daugum alietuvaičių vyrų Audi ir VW gerbėjas, tačiau sėdęs prie Vectros vairo, apšalo ir net nemastęs nupriko  biggrin.gif  dabar aš su ja važinėjuosi  ax.gif  šiandien vyras apavė mašinytę vasarinėm kurpaitėm, mmmmmmmmmmm kaip garžiai atrodo  wub.gif

Dėl nuiminėjimų visokių pincekliuškų, ačiū Dievui, negyvenam mieste ir mums kažkaip neteko nukentėti, bet tikrai nepateisinu tokių dalykų, kaip taip galima  g.gif  nelabai suvokiu  schmoll.gif



Sveika prisijungusi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A&S: 04 balandžio 2008 - 14:11
QUOTE(tasha @ 2008 04 04, 14:23)
Isivaizduoju, as buvau saviske porai svaiciu palikus, tai, kazkaip gaila buvo ax.gif

man tai gaila tik tada, kai maniškis joje monstrę uošvienę veža, nu ar uošvį, nesvarbu... nes jie iš viso buvo priešiški, kad mes pirktumėm mašiną doh.gif čia ilga istorija, bet aš negaliu nesipiktinti, nes dabar matau kaip jo sesei viskas kišama, o jam jau nieko blink.gif sesei jaučiu ir patys mašiną nupirks, o kai jis pirko už savo pinigus (netgi sakyčiau pagrinde už mano...) dar nervus gadino... visai trenkti tie jo tėvai bash.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 04 04, 15:26)
man tai gaila tik tada, kai maniškis joje monstrę uošvienę veža, nu ar uošvį, nesvarbu... nes jie iš viso buvo priešiški, kad mes pirktumėm mašiną doh.gif čia ilga istorija, bet aš negaliu nesipiktinti, nes dabar matau kaip jo sesei viskas kišama, o jam jau nieko blink.gif sesei jaučiu ir patys mašiną nupirks, o kai jis pirko už savo pinigus (netgi sakyčiau pagrinde už mano...) dar nervus gadino... visai trenkti tie jo tėvai bash.gif

košmarikas ten ta tavo anyta...su tokia net kalbėt negalėč doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 04 04, 14:26)
man tai gaila tik tada, kai maniškis joje monstrę uošvienę veža, nu ar uošvį, nesvarbu... nes jie iš viso buvo priešiški, kad mes pirktumėm mašiną doh.gif čia ilga istorija, bet aš negaliu nesipiktinti, nes dabar matau kaip jo sesei viskas kišama, o jam jau nieko blink.gif sesei jaučiu ir patys mašiną nupirks, o kai jis pirko už savo pinigus (netgi sakyčiau pagrinde už mano...) dar nervus gadino... visai trenkti tie jo tėvai bash.gif

O tai , kodel dabar TB savo motina vezioja g.gif As tai neleisciau, tegu nusiperka savo, Tigra maza masinyte, ne tonas vezioti, o vienai arba na dviese vazineti. Neleisciau ir viskas, juk pinigeliai jusu, sulauzys armotizatorius ir jai dzin, o jus pinigelius kisit doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2008 04 04, 19:46)
O tai , kodel dabar TB savo motina vezioja g.gif  As tai neleisciau, tegu nusiperka savo, Tigra maza masinyte, ne tonas vezioti, o vienai arba na dviese vazineti. Neleisciau ir viskas, juk pinigeliai jusu, sulauzys armotizatorius ir jai dzin, o jus pinigelius kisit doh.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 04 04, 19:03)

blush2.gif Nu as cia rimtai, tai gi jei 200kg sveria, tai apkrovimas gaunasi blush2.gif
Atsakyti
sveikos,va perkalbejau SB kaad mum nereik jokios karaveles thumbup.gif tai daba visas pajegas na ir saibas aisku desim i astryte clap_1.gif ryt vaziuoju amortiku pirkt,nes per ziema uzbaigiau wacko.gif dar kitus "lietnikus"reiks keist,tepala pakeist filtrus,na ir galini langa isideti,kuri peer skubejima ismusau gun_bandana.gif tai tik dabar gavau nusipirkt,nes baisus deficitas pasirodo... frusty.gif pinigeliu paklosiu,bet ir astra isaugojau nail.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 04 04, 17:00)
košmarikas ten ta tavo anyta...su tokia net kalbėt negalėč doh.gif

ir nekalbu visai su uošviais, jaučiu pradėsim tik tada, jei koks kieno jubiliejus ir nebus kur dėtis, reiks važiuot ar vaikas kadanors gims, nors visiškai neplanuojam... o šiaip tai tyla cool.gif
Papildyta:
QUOTE(tasha @ 2008 04 04, 19:46)
O tai , kodel dabar TB savo motina vezioja g.gif  As tai neleisciau, tegu nusiperka savo, Tigra maza masinyte, ne tonas vezioti, o vienai arba na dviese vazineti. Neleisciau ir viskas, juk pinigeliai jusu, sulauzys armotizatorius ir jai dzin, o jus pinigelius kisit doh.gif

šiaip neveža dažnai... porą kartų yra vežęs iš viso... paskutinį kartą, kai po Velykų iš kaimo važiavo, tai vistiek per Vilnių, nes kito kelio nėra, tai ir vežė ją į Vilnių, nes jai reikėjo... ir ką aš galėjau pasakyti? kad iš paskos autobusu važiuotų mirksiukas.gif na negalėjau... jam gi mama, jis tai jai atleido, o mano piktumas jos atžvilgiu ir lieka tik mano, toks gyvenimas... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 04 04, 23:08)
ir nekalbu visai su uošviais, jaučiu pradėsim tik tada, jei koks kieno jubiliejus ir nebus kur dėtis, reiks važiuot ar vaikas kadanors gims, nors visiškai neplanuojam... o šiaip tai tyla cool.gif
Papildyta:

šiaip neveža dažnai... porą kartų yra vežęs iš viso... paskutinį kartą, kai po Velykų iš kaimo važiavo, tai vistiek per Vilnių, nes kito kelio nėra, tai ir vežė ją į Vilnių, nes jai reikėjo... ir ką aš galėjau pasakyti? kad iš paskos autobusu važiuotų mirksiukas.gif na negalėjau... jam gi mama, jis tai jai atleido, o mano piktumas jos atžvilgiu ir lieka tik mano, toks gyvenimas... unsure.gif


Kai paskaitau tokias istorijas apie santykius su uosviais, kazkaip vis pagalvoju,kad gal gerai,kad mano anyta mirusi, nors gal ir negrazu sitaip blush2.gif O su uosviu mes visai normaliai sutariam rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2008 04 05, 01:51)
Kai paskaitau tokias istorijas apie santykius su uosviais, kazkaip vis pagalvoju,kad gal gerai,kad mano anyta mirusi, nors gal ir negrazu sitaip blush2.gif  O su uosviu mes visai normaliai sutariam rolleyes.gif

kitą kartą taip yra daug geriau..... drinks_cheers.gif
Atsakyti
As irgi vazineju su Opeliuku... 2000m Astrike checbeku (atrodo taip lietuviskai ax.gif ). Na nesu del jos prisvaigusi, bet svarbiausia juk vaziuoja. MB irgi rezge planus, kaip man ja pakeisti, tipo jau sena ir reikia seimai seimynines masinos. Nori man nupirkti 2005-2007m Volvo V50, nu karve didele doh.gif Bet sakiau, jei truksta vietos, tai lai nuperka bagazine ant stogo. Taiva atrodo busius issaugojusi savo Astrike thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2008 04 05, 01:51)
Kai paskaitau tokias istorijas apie santykius su uosviais, kazkaip vis pagalvoju,kad gal gerai,kad mano anyta mirusi, nors gal ir negrazu sitaip blush2.gif  O su uosviu mes visai normaliai sutariam rolleyes.gif

jo... turbūt, kad visai gerai 4u.gif nors žinai, o jei būtų gera, tai gal ir būtų fajna, lauktų, gal su anūkais padėtų, visada gi gali prisireikti mielo žmogaus ar patarimo ar šiaip pagalbos ir tau gal nebūtų sunku jai padėti, jei būtų fajna...

ar keičiat jau ratus? mes jau dairomės po biškį, ano sezono tai sudėvėti ir jau išmesti smile.gif
Atsakyti