Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

QUOTE(A&S @ 2008 04 03, 10:09)
čia tigrai????

taip doh.gif

QUOTE(Sky_diver @ 2008 04 03, 10:11)
viska srotuose galima rast  mirksiukas.gif

nera ju, nebezinau is kur gaut doh.gif nauja uzsakyt vienoj pusej 500 kainuoja blink.gif blink.gif noriu parduoti savo maziuke, bet be tu skardu negrazu, nepirks niekas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 04 03, 14:48)
mum buvo nuo rato tą Opeliuko ženklą nukrapštę, nu nuo originalaus ratlankio... labai jau negražiai atrodė... verysad.gif mum beliko irgi tą patį padaryti ir iš kito tolimesnio kaimyno nukrapštyti, viliantis, kad būtent jis pirmasis tai padarė ax.gif  blush2.gif  o paskui jaučiu taip ir ėjo "užburtas ratas", vieni pas kitus lakstė ir ženkliukus vogė doh.gif  unsure.gif


lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 04 03, 16:42)
ėjot ženkliuko vogt:??? blink.gif

blush2.gif blush2.gif blush2.gif
bet iš mūsų irgi pavogė ax.gif
labai negražu be jo buvo, net MB sakė, kad negražu... o šiaip jis į smulkmenas dėmesio nekreipia... nu nežinojom kur galima nusipirkt, tai ką daryt? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 04 03, 19:16)
blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
bet iš mūsų irgi pavogė ax.gif
labai negražu be jo buvo, net MB sakė, kad negražu... o šiaip jis į smulkmenas dėmesio nekreipia... nu nežinojom kur galima nusipirkt, tai ką daryt? unsure.gif

eik tu sau...tai reiškia jei pavogė man-aš einu vogt irgi... doh.gif
nu sutinku kad negražu, gal visgi buvo galima rast tą ženkliuką kur nors g.gif bet taip imt ir nuraut jį kitam žmogui, juk jis nekaltas kad tau pavogė kažkas doh.gif
man tai pavyzdžiui nuo lietų ratlankių ten kur oras pumpuojamas, tuos galiukus metalinius nusukinėja pastoviai, nes nauji ratlankiai, matai masina tie galiukai gražūs blizgantys.... doh.gif tai man kiba reiktų varyt kitiems nusukiot?
juokinga ta situacija net graudu blink.gif
pagavus kas nusukinėja-tai nagus nukapoč bash.gif
tų tai yra pirkt jau tikrai, bet kam kelis litus mokėt, jei galima nusukt nuo svetimo, ot logika cool.gif

tu nesupyk, bet aš esu prieš tokius dalykus ir tik pasakiau savo nuomonę mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A&S: 03 balandžio 2008 - 19:08
aš šiaip irgi prieš tokius dalykus, bet taip jau išėjo... kol mum nenusuko, tai aš irgi visiems sakyčiau, kad pati nenusukčiau... bet kai nusuka, tai vėlgi pradedi kitaip manyti turbūt ax.gif
Atsakyti
Aciu dievui pas mus nevogia .. Tfu tfu tfu... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Elif @ 2008 04 02, 14:36)
Sha.. Neprikalbek wink.gif biggrin.gif


Tyliu tyliu biggrin.gif

QUOTE(A&S @ 2008 04 03, 15:42)
ėjot ženkliuko vogt:??? blink.gif

hihihi.gif hihihi.gif O man visai juokinga ta istorija. Nors ir negrazu vogti ax.gif
Man pavyzdziui nulupo lipduka nuo bagazines doh.gif Buvau LT veliavele uzsiklijavusi, tai kazkam nagai panizo doh.gif Tai sakau,kai grysiu atostogu i LT susirasiu kitokiu didesniu ir vis uzsiklijuosiu, nulups vel uzsiklijuosiu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 04 03, 21:41)
aš šiaip irgi prieš tokius dalykus, bet taip jau išėjo... kol mum nenusuko, tai aš irgi visiems sakyčiau, kad pati nenusukčiau... bet kai nusuka, tai vėlgi pradedi kitaip manyti turbūt ax.gif


tai sakau kad man tuos pypsiukus nuimlioja pastoviai nuo ratlankių...tai aš mąstyt kitaip nepradėjau, nors ir turiu patirties ką reiškia kai pavagia kažką doh.gif
ai baigiam unsure.gif
kas išmano-tas taip ir gano kaip sakant lotuliukas.gif
QUOTE(tasha @ 2008 04 04, 01:14)
Tyliu tyliu biggrin.gif
hihihi.gif  hihihi.gif O man visai juokinga ta istorija. Nors ir negrazu vogti ax.gif

būtų juokinga jei nebūtų graudu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A&S: 04 balandžio 2008 - 07:09
Sian palieku savo tigeri menesiui, atrodo tik masina, o vistiek liudna.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elif @ 2008 04 04, 10:50)
Sian palieku savo tigeri menesiui, atrodo tik masina, o vistiek liudna..  doh.gif

Isivaizduoju, as buvau saviske porai svaiciu palikus, tai, kazkaip gaila buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elif @ 2008 04 04, 11:50)
Sian palieku savo tigeri menesiui, atrodo tik masina, o vistiek liudna..  doh.gif



QUOTE(tasha @ 2008 04 04, 14:23)
Isivaizduoju, as buvau saviske porai svaiciu palikus, tai, kazkaip gaila buvo ax.gif

mašiniukui irgi reikia poilsio mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Aš ir prisidėsiu prie Opeliukų mylėtojų, turim jau gal 3 metai opelį, nors MB buvolabai prieš šitą mašiną, nes ji skaip ir daugum alietuvaičių vyrų Audi ir VW gerbėjas, tačiau sėdęs prie Vectros vairo, apšalo ir net nemastęs nupriko biggrin.gif dabar aš su ja važinėjuosi ax.gif šiandien vyras apavė mašinytę vasarinėm kurpaitėm, mmmmmmmmmmm kaip garžiai atrodo wub.gif

Dėl nuiminėjimų visokių pincekliuškų, ačiū Dievui, negyvenam mieste ir mums kažkaip neteko nukentėti, bet tikrai nepateisinu tokių dalykų, kaip taip galima g.gif nelabai suvokiu schmoll.gif
Atsakyti