Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

QUOTE(magnifica @ 2008 11 05, 14:02)
Žinau žinau, mačiau jau tave ten drinks_cheers.gif Yep, fotogeniška manoji wub.gif lotuliukas.gif


Vazineji su tikru senu "kibiru" uz pora k Litu, bet kalbi lyg su AMG mersu vazinetum... :-)
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 11 21, 10:32)
Vazineji su tikru senu "kibiru" uz pora k Litu, bet kalbi lyg su AMG mersu vazinetum... :-)

doh.gif Ir ką čia gudraus suskėlei? Kartais geriau protingai patylėti...
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 11 21, 11:55)
doh.gif  Ir ką čia gudraus suskėlei? Kartais geriau protingai patylėti...


nu ka pasakiau? o gi teisybe...
kas suniui uodega pakels, jei ne pats... smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 11 21, 15:41)
nu ka pasakiau? o gi teisybe...
kas suniui uodega pakels, jei ne pats... smile.gif

O tau kas? Gaila? Kas blogo, kad žmogus džiaugiasi? Aišku - žmonės skirtingi. Vieni ir smulkmenom moka džiaugtis, o kitam ir aukso kalnai mažai...
Atsakyti
kas čia do vėjai temoj g.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2008 11 21, 23:39)
kas čia do vėjai temoj g.gif


Manau Tadas Blinda norejo pasirodyt savo tikraja esybe - giriniu kaimietuku, katram opelis reiskia rudis ir t.t. , o visokie kitokie bolidai - sventumo isikunijimo...

trumpiau tariant - zmogus nemoka dziaugtis tuom ka turi ir negali suprast kaip gali zmones dziaugtis tuom ka turi:)...
Atsakyti
QUOTE(TedisLT @ 2008 11 26, 10:29)
Manau Tadas Blinda norejo pasirodyt savo tikraja esybe - giriniu kaimietuku, katram opelis reiskia rudis ir t.t. , o visokie kitokie bolidai - sventumo isikunijimo...

trumpiau tariant - zmogus nemoka dziaugtis tuom ka turi ir negali suprast kaip gali zmones dziaugtis tuom ka turi:)...

dabar jasna patapo lotuliukas.gif
Atsakyti
Na taip. Mano Vectra irgi jau pagyvenusi - 97m. Jau remontuota n kartų prieš patenkant pas mane. Aš ją persidariau kaip man patinka. Ir ką? Tylėt, slėptis ir niekam nerodyt nes sena? Nėra nauja, blizganti, ką tik iš salono ar super truper tiuninguota?
Ne maivymuisi mašina. Bent jau mano. Važinėjimui. Aš ja džiaugiuosi - maloni važiuoti, patogi, taupi ir t.t.
Man to pakanka. Ir aš galiu girtis čia kiek noriu. Ir gali Tadas_Blinda sakyt ką tik nori. Nes manau šitame forume mažai rastume tokių kas *krūtas nuliovas* mašinas turi.
Kiekvienas džiaugiasi tuo ką turi. Arba pavydi kitiems, tiems kas geriau turi. Aš priklausau pirmiesiems. O Tadas_Blinda matyt antriesiems. Tai tada žmogau niekada nebūsi patenkintas, nes visada atsiras turinčių daugiau ir geriau...
Papildyta:
Ir dar: apie opelius tik gerai arba...gerai thumbup.gif
Metų automobilio rinkimai parodė, kad lietuviai gyvena stereotipais. Europoje metų automobiliu tapo Opel Insignia. Lietuvoje net septintuke jo nėra. Nes mūsiškiams visur rūdys vaidenasi lotuliukas.gif
Tris kartus jau Opel laimi tokius rinkimus.
Ir dar paradoksas ir akmuo į mūsų daržą. Dar vienas automobilis kurio lietuvaičiai bijo kaip ir opelio tai Fiat. O Fiat yra daugiausiai kartų laimėję metų automobilio rinkimus Europoje - 9 kartus.
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 12 04, 11:06)
Ir dar: apie opelius tik gerai arba...gerai thumbup.gif
Metų automobilio rinkimai parodė, kad lietuviai gyvena stereotipais. Europoje metų automobiliu tapo Opel Insignia. Lietuvoje net septintuke jo nėra. Nes mūsiškiams visur rūdys vaidenasi lotuliukas.gif
Tris kartus jau Opel laimi tokius rinkimus.
Ir dar paradoksas ir akmuo į mūsų daržą. Dar vienas automobilis kurio lietuvaičiai bijo kaip ir opelio tai Fiat. O Fiat yra daugiausiai kartų laimėję metų automobilio rinkimus Europoje - 9 kartus.


Lietuviai tokie jau zmones - arba Tautos automobilis [volks vagen] golfs, arba geziuko ratai [be em dabilju], arba pensininko [ziguliai - 91 let rozdenje. sto kilometraf vf let]
kitokios transporto priemones nepripazystamos:)

Del fiato gal as ir pasigincyciau... fiatus gamina italai, o pas juos nera tokie orai ir keliai kaip lietuvoj - kur duobe ant duobes ir 25 valandas per para lyja smile.gifsmile.gifsmile.gif

P.S.: pataisymas mano prisistatyme smile.gif - mano vetra irgi 97 metu - pries tai pasendinau ja pora metu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TedisLT: 04 gruodžio 2008 - 12:02
QUOTE(TedisLT @ 2008 12 04, 13:01)
Lietuviai tokie jau zmones - arba Tautos automobilis [volks vagen] golfs, arba geziuko ratai [be em dabilju], arba pensininko [ziguliai - 91 let rozdenje. sto kilometraf vf let]
kitokios transporto priemones nepripazystamos:)

Del fiato gal as ir pasigincyciau... fiatus gamina italai, o pas juos nera tokie orai ir keliai kaip lietuvoj - kur duobe ant duobes ir 25 valandas per para lyja smile.gifsmile.gifsmile.gif

P.S.: pataisymas mano prisistatyme smile.gif - mano vetra irgi 97 metu - pries tai pasendinau ja pora metu smile.gif

O tu pats Italijoj esi buvęs? lotuliukas.gif Ką žinau, nepasakyčiau, kad ten pas juos visur keliai tokie jau geri kaip kalbama. Ir lyja ten ne ką rečiau nei pas mus. Va tik žiemos šiltesnės būna. Man patinka, kad pas juos tiek daug Fiatų. Myli jie savo produkciją, patriotai. Na aišku ir kaina ne paskutinėje vietoje. Pas juos visgi dominuoja maži mašiniukai, parkavimosi problemos verčia taip rinktis.
Atsakyti
Labas...
QUOTE(Capricorn @ 2008 11 18, 11:36)
be šansų su tais pardavimais...aš irgi savo neparduodu doh.gif

siaubas doh.gif verysad.gif tu gi jau seniai tą skelbimą įdėjus...
verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 11 21, 09:32)
Vazineji su tikru senu "kibiru" uz pora k Litu, bet kalbi lyg su AMG mersu vazinetum... :-)

bet žiūriu kie SM subobėjiškų diedų... siaubas, net negera... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2008 12 06, 12:44)
Labas...

siaubas doh.gif  verysad.gif tu gi jau seniai tą skelbimą įdėjus...
verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Papildyta:

bet žiūriu kie SM subobėjiškų diedų... siaubas, net negera... unsure.gif

bet kad dabar ta krizė-tai velniop...važinėsiu su ta pačia, nes ji man labai gera, TA be vargo praėjau, peržiūrėjo viską-viskas čiki...jokių problemų, taip kad būsiu rami kol kas...sutaupytus pinigėlius naujesnei kur žadėjau skirt - pasidėsiu juodai dienai, nes velniava žin kas čia bus dar... doh.gif
Atsakyti