Įkraunama...
Įkraunama...

Opeliukų mylėtojos:)))

QUOTE(denaxa @ 2008 10 25, 14:41)
Sveikos merginos,turiu prasyma,kazkur pamenu buvo rasyta apie opel daliu srota lyg tai Vievyje,ir dabar negaliu rasti,paieska nieko nerodo ka berinkciau,gal kuri galetu pagelbeti.Ieskau greiciu dezes savo astrutei,problematiskas reikalas verysad.gif


Daine, siunčiau tau AŽ, bet nelabai supratau ar nuėjo....
+37065573380 - netyčia radau neišmestą lapuką su numeriu... smile.gif Čia tas polismenas Vievy kur opeliukus ardo.
Atsakyti
QUOTE(Oxen @ 2008 11 06, 12:40)
Daine, siunčiau tau AŽ, bet nelabai supratau ar nuėjo....
+37065573380 - netyčia radau neišmestą lapuką su numeriu... smile.gif  Čia tas polismenas Vievy kur opeliukus ardo.


Nuejo nuejo,aciu,parasiau tau i AZ drinks_cheers.gif Tiesiog as tik savaitgaliais prie kompo prieinu,darbo grafikas toks nedekingas,nakti pradedu,nakti baigiu,tai miego labai mazai gaunasi,kompui laiko nebera cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 11 05, 09:19)
O kur dingo mūsų entuziastas TedisLT?


biskuti darbais apsikroviau:) blush2.gif

bet malonu kad rupinates:)
Atsakyti
QUOTE(TedisLT @ 2008 11 12, 15:08)
biskuti darbais apsikroviau:)  blush2.gif

bet malonu kad rupinates:)

Jau tie darbai... Matai dabar, kad su naujais temos namuciais ner kur skubeti? Kol tamstos nebuvo, ne tiek jau daug mes cia prisnekejom biggrin.gif
Atsakyti
Labutis, gal dar pamena mane kas nors blush2.gif ax.gif
vis kažkaip laiko pritrūkstu ir į visas temas nespėju...
o ir pasakoti daug nėra ką, nes greičiausiai teks jungtis prie kitų mylėtojų, šiandien jau Tigrulka įdėta į skelbimėlį ax.gif tik įdomu kada paims ją kas, kaip sustojęs pirkimas, baisu unsure.gif vien tik pasiūla, o ne paklausa verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2008 11 13, 19:08)
Labutis, gal dar pamena mane kas nors blush2.gif  ax.gif
vis kažkaip laiko pritrūkstu ir į visas temas nespėju...
o ir pasakoti daug nėra ką, nes greičiausiai teks jungtis prie kitų mylėtojų, šiandien jau Tigrulka įdėta į skelbimėlį ax.gif tik įdomu kada paims ją kas, kaip sustojęs pirkimas, baisu unsure.gif vien tik pasiūla, o ne paklausa verysad.gif  unsure.gif

Tai vietoj Tigrulkos jokio kito opeliuko nejamsit?
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2008 11 13, 18:11)
Tai vietoj Tigrulkos jokio kito opeliuko nejamsit?

nu ne blush2.gif man iš Opelių, tai kiek žinau tik Tigra ir graži... (na iš tiesų, tai nežinau daug modelių), o kuriuos žinau, tai nekabina unsure.gif
ir kažkaip mes labai kraštutiniškai iš mažytės dabar norėtume labai didelės, bet kaži ar pavyks... tas dolco kilimas biškį kortas sumaišė ir šiaip yra priežasčių įvairių... jei pavyks, greičiausiai keisim į Peugeot, o gal į Chrysler, na bet čia tik svajonės, nes sakau, kažkaip visai pirkimų nėra... unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2008 11 13, 20:59)
nu ne blush2.gif man iš Opelių, tai kiek žinau tik Tigra ir graži... (na iš tiesų, tai nežinau daug modelių), o kuriuos žinau, tai nekabina unsure.gif
ir kažkaip mes labai kraštutiniškai iš mažytės dabar norėtume labai didelės, bet kaži ar pavyks... tas dolco kilimas biškį kortas sumaišė ir šiaip yra priežasčių įvairių... jei pavyks, greičiausiai keisim į Peugeot, o gal į Chrysler, na bet čia tik svajonės, nes sakau, kažkaip visai pirkimų nėra... unsure.gif  doh.gif

be šansų su tais pardavimais...aš irgi savo neparduodu doh.gif
Atsakyti
laba smile.gif matau vieni negali parduoti mašiniukų o aš niekaip nerandu nusipirkti astrutės unsure.gif pasitaiko arba su dideliais defektais arba nerealiai brungi doh.gif ieškosim toliau maž pasiseks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2008 11 18, 13:21)
laba  smile.gif matau vieni negali parduoti mašiniukų o aš niekaip nerandu nusipirkti astrutės  unsure.gif pasitaiko arba su dideliais defektais arba nerealiai brungi  doh.gif ieškosim toliau maž pasiseks  smile.gif

pirk tigrą ir vargo nematysi...yra čiki mašiniukas, tik pirkėjo nėr lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2008 11 18, 17:45)
pirk tigrą ir vargo nematysi...yra čiki mašiniukas, tik pirkėjo nėr lotuliukas.gif

na gal ne smile.gif nes man reikia šiek tiek talpesnės ir 4 durės, užtenka jau 2 metus važinėju su dvidure auto tai labai didelis nepatogumas kai reikia vaiką ten sodinti arba ką nors sukrauti doh.gif lauksiu savo astrutės gal gi atsiras pagaliau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rituxx: 19 lapkričio 2008 - 13:15
QUOTE(Rituxx @ 2008 11 19, 13:15)
na gal ne  smile.gif nes man reikia šiek tiek talpesnės ir 4 durės, užtenka jau 2 metus važinėju su dvidure auto tai labai didelis nepatogumas kai reikia vaiką ten sodinti arba ką nors sukrauti  doh.gif lauksiu savo astrutės gal gi atsiras pagaliau  smile.gif

tada sėkmės paieškose mirksiukas.gif
Atsakyti